Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
dalej z tym jezdzi czy juz zdjął
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tez mam wywalone bebechy
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
KOval81 o co kaman nie fanatyzuje mówie powaznie ze przy - 40 i ori amorach nie czuc wcale twardosci a umnie przy sportowych amorach juz jest twardo
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
No tragedii nie ma, dlatego jeszcze jeżdżę, ale dodatkowe 20 mm w dół + miękkie amorki, to jakaś masakra by była na naszych drogach. - 40 i ori amory daja rade a jezdzi sie jak na zwykłym zawiasie 1BA
-
[ALL B5] Stuki na wybojach
to ten diagnosta jest zaje***ty.W A4 zawieszenie sie dobrze sprawdza i mozna bez sciągana kól z kanału zdiagnozowac usterke wybitego wachacza.
-
[B5 AJM] Pytanie o przedni dolny wahacz "banan" coś stuka
mozliwe ze masz jakis gorny wachacz wybity.Opisz dokładniej jakie to jest stukanie.Jesli dolny wachacz na sworzniu nie ma luzu to bym wymienił same tuleje
-
[ALL B5] -35mm
wydaje mi sie ze bedzie dobrze celuj - 40
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
bądź ten: http://www.allegro.pl/item1088551048_1_9tdi_audi_a4_vw_passat_downpipe_testpipe_b5_b6.html który polecam wygląda na porządny ale cena również porządna
-
[B5 AEB] Woda z tłumika
normalny objaw w silnikach benzynowych
-
[ALL B5] Jaki moment dokręcania tylnych tarcz-piast hamulcowych???
na wyczucie kolego tutaj nie koniecznie trzeba uzywac klucza dynanometrycznego.Tylko uważaj abys nie urrrwał
-
[B5 AHH] Usterka chyba zlokal. kopci na czarno i spadek mocy 1.9TDI AHH
sprawdz przepływke.Znajomy miał podobny przypadek od 3 biegu auto traciło moc.Logi były robione wszystko ładnie bez zadnych błędów na kompie.Usterka była przepływka której VAG nie zlokalizował nie wiedziec czemu
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
ale czemu czujnik moze miec wpływ na dymienie i czy te czujniki mają równiez wpływ np.na poranne zimowe odpalanie
-
[B5 AFN] Zgasł i nie pali
pisze, że sprawdzony.. :gwizdanie: Odrazu pisałem ze trzeba rozrząd dobrze sprawdzić
-
[ALL B5] Wymiana tylnego zderzak
bez zderzaka równiez mozesz jezdzić
-
Przysłowia motoryzacyjne.
Turbina gwizda a kierowca piz*a
-
[ALL B5] Moje A4
no to ładny *uj była juz bita wiekszego kapcia było zakładać
-
[ALL B5] Problem z bagażnikiem
otwieranie klapy masz juz na elektromagnes.Rozbierz poszycie klapy zobacz co sie tam dzieje.Przypuszczam ze bedziesz musiał przeczyscić /poprawić styki
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
W Aso masz znaczek ori i wiecej za niego płacisz a jak kupisz lema to nie masz znaczka płacisz mniej i jakosc jest taka sama
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
- [B5 AFN] Zgasł i nie pali
ja bym obstawiał na rorząd ze mógł przeskoczyc- Spoty Puławskie
nie gadajcie ze spota pod TESCO robicie i kukuryny przy kazji wyrywacie :polew:- Mój Wehikuł 2,5TDI 150KM
albo zamienniki jak wiekszoś kupuje też są bardzo w porządku- [B5 AFN] Moje Audi uszkodzone
TDI to co po nocach Ci sie zawsze sni a pewnie to co tak bardzo chcesz to 1.8 Turbo Quattro Furka zacna ale u mnie widnieja 2 nieduze minusy - antena w tylnym błotniku - jasne wnętrze- Mój Wehikuł 2,5TDI 150KM
toś zrobił... solary czy jak je tam zwał .... _solar_ pan do Ciebie :polew: o co kaman kupiłeś mojej firmy lampy w lecie nagrzewaja sie na słoncu i w nocy świcą lepiej jak xenon lampy jak lampy ale nikt moich solarów nie chce kupowac bo mówia ze ujowo swiecą w zimie parują ,brzydko wyglądajaitp- [ALL B5] Brak podświetlenia wyświetlacza kilometrów
Wymień zaróweczkę i bedzie po problemie.Koszt ok 2.5 zł a demontaż / montaż jest banalnie prosty - [B5 AFN] Zgasł i nie pali