Treść opublikowana przez _Solar_
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
stwierdzam ze jutro nawet nie musisz oglądać mecza :gwizdanie: planuj inne zajęcie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ty tu swoich historii po zamontowaniu siuśków nie opowiadaj Już ja wiem co się działo jak zamontowaleś u siebie no co Tydzien lansu po miescie i siuski w góre przed kazdymi laskami no i duzo litrów zmarnowanego płynu :gwizdanie:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
cos sie moze wymyśłi mecz albo to ciezki wybór Jeszcze do tego gajana przegrała , a wynikało ze wygra bezproblemowo
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ja pitole a z laska juz sie ustawiłem na jutro i nie wiem co wybrać
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie bo płynu by mu zbrakło :polew: dotyka kabelkiem masowym jak zobaczy jakies kukuryny i dopiero wtydy siuski w góre
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a tak propo o której jutro meczyk
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ni hu hu :gwizdanie: właśnie że tak hu hu a moze zakładzik maly :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jedna pompka zamocowana, teraz mocuję drugą. Dziury wycięte. Mam nadzieję, że podłączenie instalacji pójdzie duuużo szybciej. zebys sie nie zdziwil Elektryka poszła szybciutko, montujemy zderzak i koniec. Auto juz złożone pewnie Armistead zaraz fotke jakąś wrzuci jasne lansuje sie po miescie i testuje siuski :polew:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ni hu hu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jedna pompka zamocowana, teraz mocuję drugą. Dziury wycięte. Mam nadzieję, że podłączenie instalacji pójdzie duuużo szybciej. zebys sie nie zdziwil my w rezaniu siusków jestesmy juz doświadczeni trza było przygnać do LC na rezanko
-
Audi A4 B5 by Junior
lampy tyl i przód reszta ładnie się prezentuję widze ze juz 2 duze lusterka masz moze to anglik był :gwizdanie: albo ktos juz zmienił
-
[ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
a Ty jak bys mieszał farbe.Chyba jest od tego kod zeby dobrać odpowiedną farbę.wez sobie odkręc klapke wlewu paliwa pojedz do mieszalni farb podaj kod i porównac czy farba bedzie sie zgadzała
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
nie rozumiem pytania mozesz gobie go w kazdej chwili wywalic niezaleznie od przebiegu
-
[B5 1Z] moja audiolka
z tego co wiem to juz są wakacje upatruj sobie inne ale koniecznie z rozstawem srub 5x112
-
[B5 1Z] moja audiolka
Musisz mieć rozstaw 5x112 et35-45 tak jak kolega napisał jak nie beda spełnione te warunki to felga nie podejdzie
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
obys się nie zdziwił z tym WD jesli ta nakrętka jest zapieczona na fest to zaden srodek odrdzewiajacy Ci nie pomoze
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
Trzeba nakrętke naciąc w paru miejscach tak aby dojsc delikatnie do gwintu i kluczem ją odkręcić
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
ja na seryjnych amorach i obnizających springach przejezdziłem niecałe dwa lata no ale w koncu sie wysrały i trzeba było zmienic
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące turbiny
przeczyszczenie jej mysle ze bedzie najrozsądniejsze
-
[ALL B5] Kontrolka "check engine"
w B5 nie ma takiej kontrolki
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
taki zestaw smiało mozesz zamówic http://www.allegro.pl/item1089831303_xenon_hid_spryskiwacze_reflektorow_komplet.html
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
Te weze powinno bez problemu sie odkrecic.Z tymi przy chłodnicy moze być ciezej troche ale powinien spokojnie puscic więc bierz sie za robote i nie marudz
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jęsli są większe niż 18cali to oczywiście :gwizdanie: na 16 z gleba myslę ze tez poleca oj lecą lecą wiem co mówię. dobrze prawisz ostatnie przejazdzki po mniescie jakies dla mnie sa dziwne :gwizdanie: prawie wiekszosc sie patrzy na mnie albo na moje lacze [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:38_________________________________________________jak tam panie zrezał cos ostatnimi dniami czy ni h*ja
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Bez gleby i min. 18'' nie naklejaj dobrze prawi
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
:polew: jak tam kolego doszły jakies mody