Treść opublikowana przez _Solar_
-
Nimbus Grau Perl Effekt
zależy kto jakie ma priorytety i do czego mu samochód dokladnie Jemu to tyko do lansu :gwizdanie: teraz na miescie z tym ciornym dachem to robi niezłą furore a lasek na weekend to nie daje rady pomiescic w tym swoim avanciku :polew:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
dzis klient od ktorego biore papier do firmy zapytaj sie ile to ma koni :decayed ja mu mowie 110 a on a wyglada na 200 :polew: :polew:jaki papier :gwizdanie: :polew:
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
zacny audik poka foty wnetrza
-
[ALL B5] Dodatkowy wzmacniacz pod głośniki
to czyli lipa bedzie jak podepne ori głosniki pod piecyk 4 kanałowy
-
[ALL B5] Dodatkowy wzmacniacz pod głośniki
Troche odświeżę kotleta jesli podłączę wzmaka jakies 600 wat do 4 głosników 2x100 wat i 2xstandard ori nokia.Będzie to jakos grało czy moze spowodowac jakies komplikacje :gwizdanie:
-
[ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN
a Coż to za wykresik
-
[ALL B5] Wybór nieoryginalnego alarmu
chyba nie ma :gwizdanie: no ale wiadomo jednemu działą 2 lata jednemu 2 miesiace.Poszukac po szrotach ori pilota przełozyc elektronike do ori i hulać mozna z pilotem wtedy
-
Nimbus Grau Perl Effekt
taki fajny z Twojej feli to ja chyba mam u siebie w bagazniku Nie pitol zgubiłes dekla z którego koła ?? jak by Ci rąbneli to myslę ze wszystkie a nie tylko jeden
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jak tam z ciornym daszkiem sie jezdzi wyrwales już jakies nasze kukuryny spod tesco
-
[B5 AFN] Amortyzatory - odwieczny problem :)
niedrogie i nawet dobre amorki
-
[ALL B5] Czy będzie działało domykanie szyb?
a jak mają sie piloty scyzoryki długą zywotnosc mają
-
[ALL B5] Wybór nieoryginalnego alarmu
jesli chcesz zwykły pilocik to mozesz załozyc taki alarmik Ja bym polecił Ci coś z tej półki http://can24alarms.com/alarm-a30-p-1.html zakupisz jakis uzywany scyzoryk + ten alarmik z wkładem dedykowanym pod ori pilot przełozysz wkład do ori pilota i masz go nie do zdarcia.Ja jakos nie jestem cos za bardzo przekonany do tych zamienników typu scyzoryk
-
[ALL] Za dużo oleju-jak odciągnąć nadwyżkę?
mozna również odkręcić korek z miski i po prostu zlac olej :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Problemy z uruchamianiem AFN...
wątpie aby wymiana filtra miała na to jakis wpływ spróbuj założyc zaworek zwrotny być moze ze paliwo Ci powraca do zbiornika
-
[B7 BPW] Dłuższa Jazda z tempomatem dylemat
jadąc na tempomacie kolumbryna mniej Ci spali
-
[AFN+] Keżorowóz
czyzby schwarzc pakit sie szykuje
-
[B5 AFN] Stukanie na zakrętach... Zaczyna się ;P
wydaje mi sie ze to bedzie którys z górnych wachaczy.Jeśli mechanik jest kumaty to powinien wszystkie podzespoły zawieszenia sprawdzić i dopiero wtedy postawic diagnoze
-
[B5 1Z] Skrzypiący drążek
mozna wymienic wachacz albo sama tuleję i po problemie
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
nowego foto z wlepa nie widzę wyrezałes juz podświetlanie nóg u siebie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Naprawa powłoki lakierniczej
dobry lakiernik zcieniuje i bedzie malina
-
[B5 1Z] Skrzypiący drążek
na pewno z ych wachaczy dzwiek sie wydobywa.Ja bym obstawiał na dolny prosty wachacz.Skrzypi Ci jaj skrecasz kierownicą ??
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Zacny furacz Ps. Za kilka dobrych lat dobre czesci beda z niego w PL :gwizdanie: :polew:
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
git majonez musze oblukać jakie mam u siebie zaciski bo jarzma juz mam pod 312 a ja mam? pewno masz Bo ja mam
-
[ALL B5] Problem z paleniem na zimnym
moze akumulator masz juz troche nie halo.Podepnij sie pod Vaga zobacz jak masz ustawiony kąt wtrysku
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
żwawiej by było do tyłu :gwizdanie: :polew: