Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. plastikowe prowadnice Ci sie połamały skoro reka do góry podnosisz go pare mm...Szyber raczej do wymiany :gwizdanie: Ciezko go bedzie raczej przywrócic do normalnego funkcjonowania
  2. rozbierz tapicerke pokrywy klapy bagaznika i zobaczysz co sie stało.Moze spadła jakas dzwigienka
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ale mini spota zawsze mozna by jakiego zrobić :gwizdanie: Ja i mrogal pewno bysmy byli chetni
  5. na zywo nawet ładno wygląda przyciaga pewnie mocno wzrok panienek drepczących po chodniku :gwizdanie:
  6. ten koles sam chyba dobrze nie dzia co wy tak wszyscy z tymi numerami wyskakujecie :gwizdanie: jeśli manetka posiada piny na same bolce i nie ma dodatkowej wtyczki to bedzie pasic
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na rafi1309 temat w Audi A4 B5
    koszt raczej nie opłacalny. Sprzedac auto dołożyc pare dzięgów wiecej i kupic ato z klima i moze nawet młodsze. Dorabiajac klime nie wiem czy w 2 - 3 tys bys sie zmiescił
  8. bardzo mozliwe ze masz nie dokrecone tłoczysko amora.Jak sie wbijesz w jakies inne dziury słuszysz również takie samie odgłosy
  9. duzo nie stracisz nauczysz sie jezdzic wolniej po dziurawych drogach no i przy podjezdzaniu pod krawezniki biorac pod uwage obnizony zawias musisz sobie przemysleć jakimi trasami sie czesto poruszasz zebys nie miał pózniej jakiegoś utrudnienia. ja równiez mam -40 i na polne drózki da rade sie wbić na pewno bedzie troszku twardziej ale da sie do wszystkiego przyzwyczaić
  10. podobna operacje wykonujemy z roleta w sedanie jak ktos posiada ori
  11. tylne opacie powinno sie składac całkowicie tz jedna jak i druga połowa. Bardzo mozliwe ze ci sie cos ułamalo i nie mozesz tego otworzyc
  12. raczej nie ma znaczenia...Np w B5 1.8 są chudsze spingi jak w 1.9 tdi a amory nie bedą miały raczej znaczenia czy z diesla czy z benzyny
  13. jak było by zdjecie od tyłu bym odpowiedział. A tak to Ciezko powiedziec.popros o zdjecie z drugiej str manetki ale na pewno powinna pasić
  14. chodzi o to ze co jakis czas mi się to przydarza. problem nie wystepuje codziennie lecz np kilka razy w m-cu. Dzis znwu taki numer mi sie przytrafił a ostatnio jakieś ze 2 tyg temu
  15. Witam chciałbym sie dowiedzieć czy da się dorezać regulacje prędkości wycieraczek przednich. Taka jak przeważnie jest w avantach ( również w sedanach czyba niektórych ) juz po 98r.Czekam na jakies sugestie pomysły
  16. od kilku dni mam problem zdarza mi sie ze szyba sie czasem rozprogramowuje. Tzn jak nacisne pstryczek raz w celu otwarcia szyby to sie nie spuszcza sama do końca ,tak samo jest z powrotem.Wiecie moze o co kaman
  17. do moich ori valeo równiez przełozyłem stara wtyczke z zarówka i pasi jak ta lala
  18. wstrzyknął bym lepiej jakiegos smaru a nie oleju
  19. ja miałem problem z manetka. Po przekręceniu na pozycje swieciły wszystkie. gdy przełaczyłem na mijania pozycje juz gasły.Okazało sie ze styki w manetce sie nie zwierały.Więc najpierw sprawdził bym manetkę
  20. jakie masz zawieszenie standard czy jakies obnizone
  21. dolny prosty wachacz do którego mocujemy amora lub tzw banan jest winowajca skrzypienia
  22. potwierdzam wypowiedz kolegi wyzej przyjdzie wiosna to klima znowu bedzie hulać
  23. sprawdz tak jak pisał chudineze byc moze ze w manetce styki nie zwieraja sie
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Kolejny spocik Chełmski juz w zaplanowany Zapraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.