Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Stuka i cieknie szyber dach
plastikowe prowadnice Ci sie połamały skoro reka do góry podnosisz go pare mm...Szyber raczej do wymiany :gwizdanie: Ciezko go bedzie raczej przywrócic do normalnego funkcjonowania
-
[ALL B5] Klapa bagażnika problem
rozbierz tapicerke pokrywy klapy bagaznika i zobaczysz co sie stało.Moze spadła jakas dzwigienka
-
Spociki Chełmskie
- Spociki Chełmskie
ale mini spota zawsze mozna by jakiego zrobić :gwizdanie: Ja i mrogal pewno bysmy byli chetni- [B5 AFN] Narazie bez szału ale jesli znajda sie fundusze bedzie robiona:)
łobniżona jest chyba- Nimbus Grau Perl Effekt
na zywo nawet ładno wygląda przyciaga pewnie mocno wzrok panienek drepczących po chodniku :gwizdanie:- [ALL B5] Czy ta manetka z tempomatem bedzie pasować do przedlifta?
ten koles sam chyba dobrze nie dzia co wy tak wszyscy z tymi numerami wyskakujecie :gwizdanie: jeśli manetka posiada piny na same bolce i nie ma dodatkowej wtyczki to bedzie pasic- [ALL B5] Klimatronik
koszt raczej nie opłacalny. Sprzedac auto dołożyc pare dzięgów wiecej i kupic ato z klima i moze nawet młodsze. Dorabiajac klime nie wiem czy w 2 - 3 tys bys sie zmiescił- [ALL B5] Stuk w zawieszeniu
bardzo mozliwe ze masz nie dokrecone tłoczysko amora.Jak sie wbijesz w jakies inne dziury słuszysz również takie samie odgłosy- [ALL B5] Sportowy zawias
duzo nie stracisz nauczysz sie jezdzic wolniej po dziurawych drogach no i przy podjezdzaniu pod krawezniki biorac pod uwage obnizony zawias musisz sobie przemysleć jakimi trasami sie czesto poruszasz zebys nie miał pózniej jakiegoś utrudnienia. ja równiez mam -40 i na polne drózki da rade sie wbić na pewno bedzie troszku twardziej ale da sie do wszystkiego przyzwyczaić- [ALL B5] Zepsuta roleta
podobna operacje wykonujemy z roleta w sedanie jak ktos posiada ori- [B5 ADR] Fotele z tyłu,czy składa się tylko jeden?
tylne opacie powinno sie składac całkowicie tz jedna jak i druga połowa. Bardzo mozliwe ze ci sie cos ułamalo i nie mozesz tego otworzyc- [ALL B6] Amortyzatory z 1.8T do 1.9TDI
raczej nie ma znaczenia...Np w B5 1.8 są chudsze spingi jak w 1.9 tdi a amory nie bedą miały raczej znaczenia czy z diesla czy z benzyny- [ALL B5] Czy ta manetka z tempomatem bedzie pasować do przedlifta?
jak było by zdjecie od tyłu bym odpowiedział. A tak to Ciezko powiedziec.popros o zdjecie z drugiej str manetki ale na pewno powinna pasić- [ALL B5] Otwieranie szyby sie rozprogramowuje
chodzi o to ze co jakis czas mi się to przydarza. problem nie wystepuje codziennie lecz np kilka razy w m-cu. Dzis znwu taki numer mi sie przytrafił a ostatnio jakieś ze 2 tyg temu- [ALL B5] Regulacja prędkości wycieraczek
Witam chciałbym sie dowiedzieć czy da się dorezać regulacje prędkości wycieraczek przednich. Taka jak przeważnie jest w avantach ( również w sedanach czyba niektórych ) juz po 98r.Czekam na jakies sugestie pomysły- [ALL B5] Otwieranie szyby sie rozprogramowuje
od kilku dni mam problem zdarza mi sie ze szyba sie czasem rozprogramowuje. Tzn jak nacisne pstryczek raz w celu otwarcia szyby to sie nie spuszcza sama do końca ,tak samo jest z powrotem.Wiecie moze o co kaman- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
do moich ori valeo równiez przełozyłem stara wtyczke z zarówka i pasi jak ta lala- [B5 AFN] Skrzypienie i piszczenie przy skręcaniu i uginaniu koła
wstrzyknął bym lepiej jakiegos smaru a nie oleju- [ALL B5] Brak świateł mijania z tyłu, prosze o pomoc.
ja miałem problem z manetka. Po przekręceniu na pozycje swieciły wszystkie. gdy przełaczyłem na mijania pozycje juz gasły.Okazało sie ze styki w manetce sie nie zwierały.Więc najpierw sprawdził bym manetkę- [ALL B5] Stuk w zawieszeniu
jakie masz zawieszenie standard czy jakies obnizone- [B5 AFN] Skrzypienie i piszczenie przy skręcaniu i uginaniu koła
dolny prosty wachacz do którego mocujemy amora lub tzw banan jest winowajca skrzypienia- [B6 AVF] Problem z klimatyzacją
potwierdzam wypowiedz kolegi wyzej przyjdzie wiosna to klima znowu bedzie hulać- [ALL B5] Brak świateł mijania z tyłu, prosze o pomoc.
sprawdz tak jak pisał chudineze byc moze ze w manetce styki nie zwieraja sie- Spociki Chełmskie
Kolejny spocik Chełmski juz w zaplanowany Zapraszam - Spociki Chełmskie