Treść opublikowana przez _Solar_
-
Nimbus Grau Perl Effekt
właśnie trzymamy z mrogalem za słowo [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 22:30_________________________________________________a czy w czwartek jak bedzim rezać bedzie leciała nuta " weselny klimat "
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ciekawe co na to jedna pipka powie tez o srebnej A4 :gwizdanie: bo coś sie nie udziela tutaj
-
Nimbus Grau Perl Effekt
niedługo efekty sie ujawnią w monstrum garage będziem rezac przy aucie no nie mrogal
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal nie z solarkiem tylko z Solariuszem a tak to ja musze się osobiście kicnąć Twoim autem bo ja mam chyba Twardszy zawias jak Ty chyba ze mnie sie wydaje :gwizdanie: takie bynajmniej mam odczucie jak siedziałem na boku pasażera
-
[ALL B5] Przełożenie elektryki do drzwi bez tej opcji-robił to już ktoś?
drzwi podejdą od sedana
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
bo blaszki troszku przeszkadzaja to troszku ciasno wchodzi ale dalsza częsc gniazda pasuje
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
na 26 stronie tego watku pokazywałem jakie lampki zakupiłem ori Valeo na palnik D2S ale po małej przymiarce H7 ładnie pasuje.Zapinką się zapnie i elegancko jest
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mam ori lampy Valeo pod D2S i HID na H7 elegancko pasuje kolega mrogal moze to potwierdzić
-
[ALL B5] Wgniecione drzwi i nadkole - szacowany koszt naprawy ?
ciezko określic jaki koszt bedzie takiej napraw - drzwi z 300zł + błotnik 200 -300zł. W zależności od warsztatu cena moze sie róznić.Mozna by zakupic drzwi pod kolor ale niestety moga mieć juz inny odcień i bedzie wtedy lipa
-
[B5 AFN] Nie działa przycisk w klapie bagażnika w sedanie do otwierania
będziesz musiał zdemontowac tapicerkę klapy i zobaczyc co sie dzieje.Mozliwe ze masy nie ma tak jak vag powiedział
-
[ALL] Zegary VDO - czy problem z wariującymi zegarami tu też występuje ?
tak ten problem również występuje jesli sie nie mylę.Poszukaj na forum bo wiem ze gdzies był nie jeden watek na ten temat
-
[ALL B5] Czarna magia z centralnym i elektryką
pewnie pompka już siada , bo ona odpowiada za np domykanie szyb, zapalanie się światełek po otwarciu drzwi
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury zewnętrznej zaniża temperaturę
może jest czujnik padniety albo się gdzieś rozłączył
-
[ALL B5] Plamy powstajace od niedawna wokół wkładów lusterek zewn. ?:/ HELP!
standardowa usterka w tych lusterkach nie masz co sie martwic a co do grzanych luster to mozesz bez problemów sobie takie sprawic w warsztacie jest kilka opisów jak zrobic podgrzewane lustra
-
[B6 AWX] Brak napięcia na świecach żarowych
a kable sprawdzałeś od świec
-
Mój rowerek :)
wuju takiego amora miałem do swojego kiedys kupić ale zakipiłem DJ3 i niestety ja równiez znajduje na swoj jednoslad coraz mniej czasu kiedyś to się ciągle skakało takie małe ot :gwizdanie: jak ktos potrzebuje kólko tylnie to zapraszam http://allegro.pl/item914737315_hope_pro_2_ii_12x150mm_mavic_ex721_okazja.html
-
[B5 AEB] Rozpórki przód i tył
odświeżę trochu temat i chce się zapytać o taka rozpórkę http://www.allegro.pl/item916118796_audi_a4_rozporka_przednia_gorna_inxx_regulowana.html zda ona egzamin przy obnizonym zawiasie podobno jest zalecana do niskiego zawieszenia
-
Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
może ktoś podpowiedzieć gdzie mogę zakupic przejsciówkę bo nigdzie nie moge znależć , Albo też źle szukałem :gwizdanie:
-
Spociki Chełmskie
bedziesz Ty kiedy chciał coś od nas to zobaczysz jak się odwdzieczymy :tongue4
-
Spociki Chełmskie
tiaa jasne a do chełmianek to bys przyjeżdzał
-
Spociki Chełmskie
mały aktuelszyn
-
Mój rowerek :)
Moj rowerek jest podobnego stylu.Jak znajdę jakieś real foto to wstawię http://rowery.onet.pl/_i/sprzet/rowery/600/3244.jpg
-
[B5 AFN] Dziwne stuki, a luźny zawias drzwi
uważam że raczej to nic wspólnego z tym nie ma.A może coś Ci wpadło za boczek drzwiowy
-
Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/pics/b395952cace0.jpg
-
[A6 A4B6] Zmiana języka FIS
musisz podłaczyć sie pod vag'a