Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
jak byk napisał ma lampe zespolona i chce ja wyjąć lecz nie moze bo jeszcze jakis zatrzask ja trzyma...no i w profilu ma podany rocznik auta :2000 wiec wiadomo o jaka lampe chodzi. W tej zespolonej lampie masz 2 sruby na górze.przy chłodnicy masz taki bolec który wchodzi w mocowanie no i mógł ktos ja jeszcze przykrecic srubami gdzie na zdjeciu kolega wyzej podał ( dolna strzałka po prawej) przez ten docisk lampy
-
[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych
te pokrowe ładnie wygladają ale tylko na zdjeciach w aukcji.Jeśli bedziesz wytrwale szukał to na pewno cos taniego wyrwiesz.A jaki kolor skory preferujesz.Czarny , jasny czy bez róznicy
-
[ALL] Jakie są objawy pękniętej sprężyny??
podnies auto na lewarku i zobacz co sie dzieje...Jak bys miał peknieta spręzyne na pewno bys odczówał ze cos jest nie tak.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
stukanie racze nie ma nic do rzeczy.Trzeba by moze ustawic zbieżność.Albo może masz cos z felgami bądz oponami nie tak
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Duuuużo więcej można przejechać (z autopsji) moj ma ponad 220 przejechane i ma jeszcze zawieszenie ori na obnizonym zawiasie i poki co sie jeszcze trzyma.
-
[B5 AFN] Wymiana żarówek pozycyjnych
niestety lampa na stół i do dzieła z wymiana...Albo bedziesz gimnastykowac palce albo bierzesz jakies szczypce i lekko wyciagasz zaróweczke
-
[B5 ADP] Alternator czy akumulator ?
witam koleżankę uważam ze to moze byc równiez przyczyna rozrusznika albo padniety albo,dostaje zbyt mało pradu co wskazuje na to ze akumulator moze byc juz słaby...Trzeba było by o sprawdzic zajrzyj do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata-b102.0/ i poszukaj info na temat zlocików spocików w IRL Byc może uda Ci sie spotkac z kolegami/kolezankami i zdiagozować auto VAG'eiem ( komp prawdę Ci powie )
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
armistead a powiedz jak sie z tym uporaleś spawałeś to czy jak
-
[B5 AFN] Jak dobrze odpowietrzyć układ chłodzenia
kolego jak bys wiedział przyczyną zapowietrzonego układu chłodzenia, jest przegrzewanie się silnika a Tobie jak piszesz silnik sie nie dogrzewa ( nie łapie temp roboczej ) Zysk ciepła = strata ciepła w zimie w wiekszosci aut to jest normalne Dla przypomnienia bilans cieplny z fizyki- chyba uczyłeś sie o tym w szkole albo na studiach Jeśli zetkniemy ze sobą dwa ciała o różnej temperaturze, to następuje między nimi wymiana ciepła. ciało o wyższej temperaturze oddaje (traci) ciepło, a ciało o niższej temperaturze pobiera (zyskuje) ciepło. Wymiana ciepła kończy się, gdy temperatury obu ciał wyrównają się. W Twoim przypadku nagrzewnica działa jak mała chłodniczka A czy po przejechaniu 20 - 30 km auto łapie normalna temp czy dalej temp spada/rosnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
17 jest też spocik w Chełmie a przy okazji robimy małą zabawe w postaci kuligu może wpadniesz
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
co za glupoty wygadujesz po nocy? może i masz racje cos mi sie pomyliło
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
no i bez turbo w dodatku dawids212 jak bym Ci zrobil dziurę w dolocie to tez byś zszedł do tej ilości źrebaczków :polew:
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
ładne autko plany jakies masz juz konkretne co do modyfikacji autka
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
opony widać są w porządku i na pewno byś na nich posmigał dłużej jak jeden sezon
-
[ALL B5] Jak wyjąć kratkę nawiewu na przednią szybę
też sie zastanawiam to bedzie raczej czujnik temp wewnątrz auta
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
takie fele rowniez mogą być jak na ten wzór to efektu za bardzo nie bedzie 18 " to juz robią robotę SoMeS ma takie
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
tak one wyglądaja u kolegi rafalex http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9502.0.html tylko jak zakupisz fele to uważaj na dekielki bo to chodliwy towar rafalex cos już o tym wie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jak wyjąć kratkę nawiewu na przednią szybę
kiedys próbowałem ją wyjąc i nie dało sie jej wyjąc.Być może ze słabo z nią walczyłem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szyby boczne, drzwi przednie
tak będą takie same, przód nie ma znaczenia , nie wiem jak z tylnymi drzwiami ale równiez powinno wszystko pasic
-
[B5 AFN] Pomoc w doborze sprężyn
popieram kolege wyżej bedą pasować.Celuj w zawieszenie -40 lub - 30
-
[ALL B5] Wahacz dolny
jedz na stacje diagnostyczna na szarpaki.Zapłacisz groszę za usługe a bedziesz wiedzial dokładnie jaki wahacz lub cos innego Ci puka...Bo tak to Ciezko bedzie stwierdzić skoro zauważyłeś ze ten wahacz ma luz to moze byc on przyczyna.A sprawdzałeś pozostałe wahacze
-
[ALL B5] Sterowanie centralnym zamkiem...
za zamykanie wszystkich drzwi odpowiada pompka centralnego...masz może przy klamce od otwierana drzwi w srodku taki guzik do zamykania/otwierania drzwi od środka...zamyka Ci sie auto normalnie z kluczyka/pilota ??
-
Nimbus Grau Perl Effekt
styknie styknie Tylko dekielki jakoś na gwoździe/nity/klej/itd. przypierd@l znalazł się mądry po szkodzie :polew:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
stare pewnie stykna
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
masz instalacje do popielniczki podłaczona na stałe a zwłaszcza podświetlenie któro powinno świecic sie po właczeniu pozycji...Rozbierz popieniczke i zobacz ile masz kabelków.Powinny iść 3