Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Avant -brak oświetlenia bagażnika
obstawiam ze to zepsuty czujnik w zamku.Skoro pisałeś ze jak pukniesz w zamek to się zaświeca.Prawdopodobnie cos moze nie łączyć
-
Niepokojacy dzwiek po dluzszym postoju
eweidentnie słychać ze to od alternatora.Trzeba by go rozebrac i zobaczyc co sie dzieje moze szczotki sie skonćzyły alo łożysko
-
[B5 ABC] zderzak 99-01
np TU : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_komplety_zderzakow-t106422.15.html
-
[B5 ABC] zderzak 99-01
było juz na forum sporo razy pasuje plug&play tylko będziesz musiał zderzak kupic razem ze ślizgami bo stare niestety nie będa pasować
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
aloha byc tu kto
-
Pracy szukam
temat trochę przymarzł więc trzeba go odgrzać to znalazł juz ktoś robotę jakąś czy tylko zajęcie przed kompem na forum :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobra zostawiam Ci całość jak chcesz bo dzierżę już spac branoc
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to mówisz ze sie ze mna podzielisz :polew: p.s nie ma takiej opcji
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a Taka może być
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mam tylko hoop colę
-
Strefa Śmiechu
rozwiń to jakos bardziej bo nie wiem co masz na myśli i czy to samo co ja :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
cerB ja do szkoły to mam dopiero za 5 dni
-
Strefa Śmiechu
a Ja jak pierwszy raz otworzyłem stronę " jesteś łobuzem ;p " :polew: coś te kapselki żle wrózą
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
najlepiej sprawdz po wlepce we wnęce na kolo zapasowe po prawej stronie kolorek ładny i do tych felg przydała by se jakaś gleba
-
Strefa Śmiechu
http://www.kapselek.1k.pl/ a Tobie co kapselek podpowiada ?
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
czekamy na fotosy a silnik to w tym roczniku możesz już miec AVG
-
Spociki Chełmskie
Panoćki jedzie ktoś na WOŚPa 10 stycznia
-
[ALL B5] Parówa
już teraz ma wiecej wiec nie swiruj mi tu pawiana 153
-
Spoty LRY - odwołane
w porząsiu ide zaraz po browara :beer1:
-
Składamy życzenia świąteczne
dużo zdrówka szczęscia i słodyczy w nowym roku Solar życzy
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
albo mnie sie wydaje albo masz obniżony przód twierdząc po 3 fotce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
-
Spociki w Kielcach
Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010