Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. obstawiam ze to zepsuty czujnik w zamku.Skoro pisałeś ze jak pukniesz w zamek to się zaświeca.Prawdopodobnie cos moze nie łączyć
  2. eweidentnie słychać ze to od alternatora.Trzeba by go rozebrac i zobaczyc co sie dzieje moze szczotki sie skonćzyły alo łożysko
  3. np TU : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_komplety_zderzakow-t106422.15.html
  4. było juz na forum sporo razy pasuje plug&play tylko będziesz musiał zderzak kupic razem ze ślizgami bo stare niestety nie będa pasować
  5. aloha byc tu kto
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    temat trochę przymarzł więc trzeba go odgrzać to znalazł juz ktoś robotę jakąś czy tylko zajęcie przed kompem na forum :gwizdanie:
  7. dobra zostawiam Ci całość jak chcesz bo dzierżę już spac branoc
  8. to mówisz ze sie ze mna podzielisz :polew: p.s nie ma takiej opcji
  9. a Taka może być
  10. mam tylko hoop colę
  11. rozwiń to jakos bardziej bo nie wiem co masz na myśli i czy to samo co ja :gwizdanie:
  12. cerB ja do szkoły to mam dopiero za 5 dni
  13. a Ja jak pierwszy raz otworzyłem stronę " jesteś łobuzem ;p " :polew: coś te kapselki żle wrózą
  14. najlepiej sprawdz po wlepce we wnęce na kolo zapasowe po prawej stronie kolorek ładny i do tych felg przydała by se jakaś gleba
  15. http://www.kapselek.1k.pl/ a Tobie co kapselek podpowiada ?
  16. czekamy na fotosy a silnik to w tym roczniku możesz już miec AVG
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Panoćki jedzie ktoś na WOŚPa 10 stycznia
  18. już teraz ma wiecej wiec nie swiruj mi tu pawiana 153
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    w porząsiu ide zaraz po browara :beer1:
  20. dużo zdrówka szczęscia i słodyczy w nowym roku Solar życzy
  21. albo mnie sie wydaje albo masz obniżony przód twierdząc po 3 fotce
  22. Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
  23. Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
  24. Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010
  25. Wspaniałego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.