Treść opublikowana przez _Solar_
-
Zima kontra nasze niunie:)
u mnie w porządku czasem sie jakas przygoda przytrafi a dla reszty ludzi jak mają klopoty to polecam ksiedza Jak nie chce zapalić...wezwij księdza :polew:
-
Strefa Śmiechu
W Warszawie to ładna linia autobusowa jest [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:06_________________________________________________
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=1732525&type=fb_given_all czytajcie komentarze :polew:- [B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
i zmieniaj na 5w40- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
dropsone a gdzie obiecany manual z rezania sprysków :gwizdanie:- [ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
SoMeS w czarnym kolorze- [B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
fajny avancik tylko te ledy jak koledzy napisali nie pasują lampki zespolone Spryski i xenona masz czy to tylko same zaślepki- [ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
będą zapytaj kolegi mrogal on u siebie takie podświetlenie dorabiał w aucie- [B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
bedziesz musiał chyba zdemontować cały wkład zamka i tam dostac sie do niego do srodka bo pewnie cos sie ze soba nie zgrywa...Robilem podobny przypadek tylko jakby to powiedziec odwrotnie było jak w Twoim przypadku.Auto po zamknieciu mozna było otworzyc- Akcja WOSP co robimy
Woj lubelskie juz ma plana http://www.a4-klub.pl/smf/wosp_2010_lublin_10012010_plac_zamkowy-t109789.0.html- [B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
a moze to wina jest tasmy poduszki zbedne i głupie komentarze sobie odpuśc kolego bo mozesz dostać niespodziankę- [ALL B5] Zbiornik płynu spryskiwaczy szyb
najlepiej było by zdjac zbiorniczek z auta zalac go wodą do pełna , pozostawic na kilka godz i zlokalizowac wyciek , zakleić i po problemie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Hugo dla mnie też znajdziesz jakis odpowiedni kolor farby bo widzę dzis niektórzy sie pozmieniali z rózowych na zielonych- [ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Znasz polskie realia i wiesz jakie sa drogi ja tez troche tłukę sie po Polsce moje ogumienie to 205/55/16 i ori fele audi 16" Jak na razie nic nie stuka ani puka no i KM tez malo nalatałem bo autko zbyt krótko mam A Ty jaki masz u siebie zawiasz i ogumienie ?? Powiem Ci ze nie ma znaczenia czy benzyna czy diesel.Jednemu zawias szybciej sie skończy w benzynce niz w dieslu po przejechaniu tej samej ilości km a drugiemu padnie szybciej w dieslu niż w benzynie.Sporo też zalezy od stylu jazdy- Nimbus Grau Perl Effekt
oj cycku nie mam garage a w pracy i tak to robilem Toć ja sie tylko żartuje- Nimbus Grau Perl Effekt
trza było juz zakladac a nie tylko przymiarka :gwizdanie:- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ale gdzie w LC czy w LZ :gwizdanie: chudineze Ty jesteś zielony- [ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
spróbój zamienic koła tył na przód,ale watpie aby to cos dało bo jak sam napisałes masz kierownice lekko na prawo odchylona jadac na wprost.Nic innego na to nie wskazuje jak zbierznośc.a co do stukania to pewnie jakis wachacz, przy okazji jak bedziesz na stacji robił zbieznośc to mozesz podjechac na szarpaki to wykaże Ci który wachacz moze być walniety.Co do zbiezności to najpierw bym wymienił wachacz a pozniej na zbieżnośc- [ALL] Spryskiwacze (dziwny problem)
zgadzam sie ale mozna równiez sciagnąc przewody włożyć w dysze igłę/szpilke i powietrzem w dysze kierowac , Wtedy syf tez wyleci- [B5 ADP] Alternator czy akumulator ?
jak masz taka mozliwośc to zobacz z akumulatorem moze jest cos nie tak, jesli to on nie bedzie przyczyna bedziemy szukac przyczyny dalej p.s Jak bedziesz miała mozliwośc uczestniczyc w spocikach i koledzy bedą mieli VAG'a badz inny sprzet to na pewno Ci to bezpłatnie zrobia- [ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
MÓwca zawieszenie mam -40/-35(30) tył siedzi ciutek wyzej.Auto było juz sprowadzone na takim zawiasie (wymieniłem tylko amory - bo mi jakis czas temu padły ) wszystkie wachacze są ori nic nie wymieniałem. Autko jak sprowadzilem z zachodu to mialo na blacie ok 175-8 Tysiecy km- [ALL] Spryskiwacze (dziwny problem)
elvis80 a czemu tak stwierdzasz ze jeszcze bardziej sie zasyfi dyszę- Spoty LRY - odwołane
A pewnie Kowi87 ma to gdzies bo ma QUATTRO- [ALL] Spryskiwacze (dziwny problem)
weż jakaś szpilkę bądz igłe i włoż w dysze spryskiwaczy moze jest zapchana.U mnie taki zabieg pomogł jak jedna strona nie działała - Strefa Śmiechu