Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tym zawieszeniu?
z tego co wiem to SACHS był montowany w standardzie w 1BE.Zawiecha dobra obniza auto o -20 Ciekaw jestem jaka sprawnośc amorów jest
-
[ALL B5] Moje A4
zdjąć kopłaki to chwila moment chyba ze sa przymocowane na trytytki :gwizdanie: poka foto wnetrza
-
Strefa Śmiechu
kot batman
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mało tego po konkretnych modach silnika jest no i co najważniejsze po czipsie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Damian0911 być może bedzie jeszcze u nas powtórka a tak to było http://kulig17i2010.cba.pl/ a w zeszłym roku było tak: vaglublin.pl - grupa chełm - kulig - luty 2009r.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Damian0911 w LC jakis czas temu był spocik - kuligowy namawiałem abyście przyjechali :gwizdanie: było troche osób , pare osób nawet z LBN przyjechało zamiast sani był traktur
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]
ładna szkoda że bez Q poka jakies foty wnętrza- [ALL B5] Zapychające się spryskiwacze
w zbiorniczku na pewno jest kupa syfu i pewnie Ci zatyka dysze.U mnie jak wymnieniałem stary zbiorniczek na nowy to było na dnie mnóstwo jakiegos syfu...- [INNE] Problem z odpaleniem, gasnące kontrolki i ekran fis
sprawdz akumulator moze juz jedo czas nadszedł aby go wymienic...,przeczysc klemy moze napiecie nie dochodzi dobrze- [ALL B5] Konkretne świece żarowe - prośba o opinie!
ja mam swiece febi'ego i dobrze sie spisuja- Strefa Śmiechu
http://popatrz.pl/?849357- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Rudi M a Ty przypadkiem nie miałaś u siebie w polifcie grzania lusterek po właczniku- BMW 320d e91
- Zima kontra nasze niunie:)
jaki serwis- [B5 ADP] Brak ogrzewania
a czytałes o czyms takim jak płukanie nagrzewnicy http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109917.0.html;highlight=p%C5%82ukanie+nagrzewnicy dośc częsta przyczyna braku ogrzewania- Strefa Śmiechu
poprawione Anonimowośc sprzedazy kurtki na allegro no Felga sie zmiescila- [ALL] Sterownik do centralnego zamka - opinie
wpinasz sie w kostki które masz przy pedałach po lewej stronie , trzeba tylko zdjać obudowe która trzymaja 2 wkrety [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________a może lepiej odrazu jakis alarm z dzwiekiem http://moto.allegro.pl/item887572140_sam_zamontuj_autoalarm_do_audi_a4_b5_1995_2000r.html- Strefa Śmiechu
No i się zmieściło...- Strefa Śmiechu
anonimowa sprzedaż płaszcza na allegro- Jak to jest ze stażem??
matig7 oczywiście ze możesz osoby kóre nawet nie podjęły studiów równiez moga odbywac staz- [ALL B5] Co to za wtyczka? Do czego służy
podczas montażu pogrzewanych lusterek równiez natknąłem sie na taka kostke.I tez nie wiem za co ona odpowiada.Widocznie ma tak juz byc.Żadnego wolnego miejsca na jej wpiecie nie znalazłem- [ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
lusterka ładnie grzeją w zimie lub podczas deszczu sprawuja sie prawilnie a duzo czasu nie trzeba aby sie nagrzały , nigdy nie sprawdzałem ile czasu potrzebuja na rozgrzanie ale w pierszej minucie widac juz oznaki znikania pary , wody itp- [B6 ALT] Zmiana sprezyn na -30 mm co o tym myslicie
upsss... tak to jest jak sie pisze posty w nocy po i żeczywiście 1BE i 1BV to sportowe zawieszenia- [B8 CDN] Grubość lakieru
trzeba by miec konkretne dane od pewnej osoby.Mówisz ze na błotnichach moze byc inna wartoś niz na dachu , ale kolor nadwozia chyba nie zmienia wartości pomiarów.Bo czy na czerwonym było by np 76 a na na niebieskim 100. No i tak pisząc tego posta stwierdzam ze wartośc wszedzie powinna byc ta sama bo przeciez liczy sie grubośc powłoki lakierniczej a nie np: grubośc blachy która na dachu może byc grubsza , w fabryce robiły to przeciez maszyny - roboty a nie zwykły pan Henio z pistoletem w ręku i spręzarka który mogł by w jednym koncu mniej prysnąc lakieru a w drugim więcej - [B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]