Treść opublikowana przez _Solar_
-
Nimbus Grau Perl Effekt
szkoda ze ni masz fot z dzisiejszego rezania :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
lipa zadnego nowego chromiku nie dodałeś
-
moja a4 narazie standard ale zobaczymy
auto ladne tapicerka siedzeń fajnutka
-
[ALL B5] Jak wymienić mechanizm tylnej kanapy?
jesli dobrze pamietam to obok jest miejsce na kluczyk i spróbuj kluczykiem
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
ja równiez u pana Tadzia kupowałem spryski takie jak podałeś w Tym drugim linku czyli takie http://www.allegro.pl/item929828159_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html
-
[B5 AFN] Jaka cena za lakierowanie lusterka?
podjedz na szrota to za parę groszy moze sie z Toba wymieną za obudowy w kolorze jesli bedzie takie miał no i zmienisz przy okazji prawe lusterko na duze
-
[ALL B5] Pytanie o kubełki.....
z tego co wiem to tylna kanapa ma juz inne mocowanie.jesli jest rozkładana to w przedlifcie zatrzaskuje sie na takie ucho a w polifcie juz na bolec i tu juz bedzie maly problemik
-
[ALL] Jak zdjąć kierownicę?
normalnie prawy gwint odwrotnie niż ruch wskazówek zegara
-
[ALL B5] Problem z otwierającym się szyberdachem POMOCY!!!
masz pewnie zle ustawiona pozycje silniczka szyberdachu
-
Montaż tempomatu A4 B5
wlutowujesz sie w kable
-
Poczta kwiatowa wawa
bez urazy ale to jest na kazdy To jest na każdy temat przecie Kiedys korzystałem z takiej poczty http://www.pocztakwiatowa.pl/
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
no i tempometr i manetka pod fisa wyrezane a żadnych znian w watku nie widzę
-
Drogi jak ser szwajcarski...
dobre na zime ale na dziurwe drogi po zimie
-
[ALL B5] Niedziałający szyberdach
jak bedziesz demontował podsufitke to pamietaj o takich zatrzaskach co sa wokół otworu szybru zeby ich nie polamac urwac bo pózniej nie bedzie dobrze Ci sie trzymac podsufitka...
-
Nimbus Grau Perl Effekt
bo chyba szpraje kupowaliście w tym samym sklepie
-
[B5 AHU] Nic nie działa w liczniku
na forum juz było cos o procesorach ze padaja i naprawa jest nieopłacalna ale to musiał bys bardziej poszukać...
-
[B5 AFN] Plamy na panelu climatronica
moze ten temat cos podpowie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=klimatronika
-
[ALL B5 AVANT] Zatrzaśnięta tylnia klapa !
musisz rozebrać poszycie klapy bagażnika wtedy bedziesz mógł otworzyc klape.Innego rozwiązania nie widzę
-
[LUBLIN] Regeneracja maglownicy.
w Lublinie na ul.1-go Maja 17 ( w bramie ) dobrze regenerują maglownicę.Tylko musisz im ja dac prosto na stół bo niestety nie zajmuja sie demontazem/montazem.Czas realizacji to 1 dzień.Rano zanosisz po południu odbierasz po wcześniejszym ustaleniu terminu
-
[B5 ANB] Czujnik temp. oleju
czujnik temp oleju znajduje sie zaraz przy filtrze oleju.Na tej obudowie co sie wkręca filtr
-
[ALL B5] Niedziałający szyberdach
cos na prowadnicach sie dzieje...ma jakis opór i nie może się otworzyć tak jak kolega wyzej napisał.Wydaje mi sie ze nie ma sensu bawic sie w wymiane prowadnic...lepiej zakupic cały szyberdach kompletny...150 zeta i po kłopocie a zeby dostać sie do szyberdachu to musisz cała podsufitke zdemontować tzn rączki słoneczniki boczne osłony itp
-
[B5 AHU] Nic nie działa w liczniku
z tego co wiem to nie opłaca sie go chyba naprawiac...Kup drugi z wersji angielskiej przełozysz tarcze , przekodujesz i bedzie malina
-
[B5 AHU] Nic nie działa w liczniku
a moze procesor Ci padł
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ja jeszcze niestety swoich nie prysnąłem lampek ale coś mi sie widzi ze chyba to zrobię to była akurat przymiarka rogalowych
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jak widzisz nastało już :gwizdanie: