Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B8 CDN] Grubość lakieru
no walsnie chyba jest inaczej, na błotnikach będzie napewno inna grubosc niż na dachu czy masce itd fakt bedzie zbliżona ale nie taka sama hmmm... bardzo możliwe ktos mi z klubu mówil ze jesli masz w przedziale 0.76 - 100 to jest ori jeśli powyżej to oznacza ze juz jakas ingerencja blacharza - lakiernika była
-
[B5 AFN] Ubywa płynu chłodniczego, dymi na biało.
dzieki temu czujnikowi masz widoczna temp na blacie
-
[B8 CDN] Grubość lakieru
wszystkie elementy powinny miec ta sama wartośc niezaleznie od koloru , jeśli dobrze pamietam to powinno byc 0,76 mikronów ale pewności nie daje
-
[ALL B5] Czy są jakieś różnice konsoli środkowej anglik - europejczyk?
widocznie sam sobie odpowiedzialeś na pytanie z doswiadczenia wiem ze np. w A6 C4 popielniczka nie pasuje do europejczyka
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
rozwiercanie sruby i walenie młotkiem nawet 50 kilowym to strata czasu.Dobrym patentem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru wiertła (ja użyłwem wiertła widiowego ) do urwanej sruby załozenie go na porządna wietarę z udarem i heja 5 - 10 sekund i po kłopocie w moim przypadku ten sposób bardzo okazał się skuteczny dokładnie ci nie powiem , ale wiem że tak powinno sie robić , tak robiłem i mi poszło podgrzewanie powoduje rozszerzanie się metalu, polewanie wodą powoduje jego kurczenie się. W efekcie elementy mają szanse wzajemnie się "poluzować" jeśli sposób z wiertarą na udzrze nie pomoze pozostaje podgrzewanie
-
[B6 ALT] Zmiana sprezyn na -30 mm co o tym myslicie
1BV to satandardowa zawiecha . 1BE wychodziło z fabryki obniżone o - 20 mm
-
[B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
powtórzę jeszcze raz tak jak to pisałem w innym watku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_jak_dobrze_odpowietrzyc_uklad_chlodzenia-t110487.0.html jeśli ogrzewanie działa Ci poprawnie to nie jest to na pewno wina nagrzewnicy szukał bym przyczyny w czujniku temperatury tak jak kolega pisał wyżej. Myśle ze bez VAG'a sie nie obejdzie, podlacz pod auto i sprawdz co sie dzieje, powinien cos wykazac
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
prawdopodobnie masz dziure w dolocie tak ja kiedys miałem.Pompowało mi do góra 3 tys obr i dalej kiszka...rozgrzej auto wsadz kogos za kierownice i niech dusi gaz 3 - 3.5 tys obr a Ty otwórz mache i sprawdz czy wąż przy IC robi się twardy
-
[B5 AFN] Ubywa płynu chłodniczego, dymi na biało.
tak to pewnie bedzie ten trójniik...z drugiej strony powinien mieć miejsce na wtyczkę ja mam uszczelkę nowa pod głowicą ( no moze juz teraz nie ) ale była zmieniana przed zimą w zeszłym roku , nic mi nie ciekło , płynu nie ubywało a jednak dymił na biało
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
luzik jak bedzie w styczniu to najwyzej sie nie zjawie i rafalekx znowu mi zarzuci że nie przyjechałem :polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak juz to luty bo styczen i weekendy mam na uczelni
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
zasilanie brałeś równiez od tej kostki z czerwonego kabelka...Ciekawie to teraz wygląda a nie rozprasza Cie podczas jazdy wieczorem/w nocy . Może i ja sie skusze na montaż :gwizdanie: ale poczekam moze jeszcze troche to dorezasz coś jeszcze :gwizdanie:- Immobilizer
mi nie gaśnie wcale tylko drażni mnie czekanie aż kontrolka zgaśnie nie gaśnie Ci wcale ale drażni Cię czekanie aż zgaśnie, nie rozumie... Jak Cie drażni immo to jechac do speca niech całkiem wywali to ustrojstwo- [ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
nawet ładnie Ci to wyszło 1 dioda starczyła na podświetlany schowek- [B5 AFN] Ubywa płynu chłodniczego, dymi na biało.
sprawdz przy chłodnicy tam tez moze ciec jak wąz nie jest dobrze zapiety- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.i.KALI.i. co tam taki maluteńkim druczkiem napisałes- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
sprzedales pewno wujek mrogal je kupił- Zima kontra nasze niunie:)
aktualnie jeżdzę bez pokrywy(osłony) w zimie jej nie uszkodzilem ale w lecie jak najbardziej co mnie zdziwiło- [B5 AFN] Centralny zamek wariuje / układ elektryczny
no niestety nie każdy ma dostep do VAG'a wiadomo ze bardziej naprowadzi nas do usterki.Bez vaga równiez mozna cos popróbowac zadziałac- [B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
cięzko powiedzieć czy to coś da, zalezy jak żle masz to spasowane.Jak mozesz zrób foto jak to wyglada to ocenimy co czy da sie cos z tym zrobić zebyś na darmo sie nie meczył z rezaniem- [ALL B5] Dziwne odgłosy w zakresie 2500-2800 obrotów
jak piszesz ze przy dodawaniu gazu odczówalne sa odgłosy to posadz kogos za kierownica niech daje w gaz ( z umiarem oczywiście ) A Ty podnieś maske i próbuj nasłuchiwac co to moze byc.Obsatwiam ze to najprawdopodobniej moze byc tak jak napisałes " jakieś niedomaganie skrzyni biegów lub sprzęgła "- [B5 AHU] Jak się zdejmuję osłone poduszki pasażera ?
demontaz schowka oraz poduszki inaczej nie dostaniesz sie do tej zaslepki- [B5 AFN] Centralny zamek wariuje / układ elektryczny
napewno przyczyna jest uszkodzona pompka bo co innego mogło by powodowac warjacje zamykania/otwierania drzwi.Wyjmij ja i zobacz czy nie jest zalana tak jak kolega wyzej pisał.Rozbierz wysusz wsadz z powrotem i zobacz czy cos pomogło- [ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
chodzi o ten schowek w boczku poka jakąs fote jak masz - [ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek