Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. jak chcesz podniesć auto to wymiana samych spręzyn Ci nie pomoże , bedziesz musiał wymienic amory na seryjne, no chyba ze któs załozył na zwykłe amory obnizajace sprezyny to wtedy wymienisz same spręzyny
  2. tu masz dokładny opis bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html być moze blaszki w kierownicy sie nie zwieraja i klakson nie działa
  3. to tak jak pisałem nie wiecej jak 5 mm dystans zagadaj do mapeta on na pewno coś Ci doradzi http://www.mapet-tuning.com/sklep/index.php?cPath=25_94
  4. no to przy ET 43 dystanse 5 mm nie więcej powinny być ok najlepiej bedzie jak załozysz kólka i sie zobaczy co i jak i wtedy można sobie wyciągnąć kółka dokładnie do obrysu
  5. powiedz no mnie jakie masz ET felgi jaka oponka.Jak chcesz felge wysunąć to musisz kupic odpowiedniej gubosci dystanse...Zeby pózniej nie było problemów z obcieraniem...Myśle że dystanse o grubości 8mm - 1cm to chyba max by było.Narazie nie rozgladaj sie za dystansami, przymierz kólka zobacz jak sie zachowywac beda na tym zawiasie
  6. KANAL sciągasz program " Audio any converter " instalujesz... Pozniej sciągasz ten plik z YT przerabiasz w programie i masz już MP3
  7. mrogal jakiego chromu :gwizdanie: tego do matiza co ma iśc a niestety nie wskoczyły bo nie były moje.Jak by były ode mnie to raz dwa bym je tam do Ciebie zagnał [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:17_________________________________________________http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=dystanse+5x112&from_showcat=1&category=49201
  8. u mnie gniazdo w ori lampach Valeo na D2S wyglada tak :
  9. szpraj kupiony u Bebika w sklepie takim pedzlem jak Ty :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew: no to żes mi pojechal
  10. pędzlem czy wałkiem :gwizdanie:
  11. musisz przeprowadzic taka samą operacje jak u mnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99550.0.html;highlight=wymiana+lusterka
  12. podziekował w tylnych drzwiach też rezałeś podświetlenie czy tylko z przodu...na tylnich drzwiach ciutek wiecej pracy trzeba było by bo korble pewnie są :gwizdanie:
  13. na żywca same fele wygladaja
  14. tera nawet ciekawo wygląda
  15. no narazie taka gleba mi styka, na 15' ocieram o policjanty lezace jeszcze nic straconego na 1BE mozem jeszcze zmienić :gwizdanie:
  16. glebunek już my zamontowali przecie w sreberku
  17. a podobaja Ci sie dawids212 jego fele to jak bedzie lato to Ci moge takie same załatwic
  18. no kozacko fele wygladaja Ciekaw jestem jak na aucie beda widnialy
  19. podpowiedz do jakiego koloru lub nr w kostce kabelka podłaczyłeś przewód + od diody
  20. Najpiękniejsza muzyka to ryk mojego silnika
  21. dawaj więcej fot
  22. ciekawe ile takie cos kosztuje bo felga po niklowaniu ładnie wygląda Ciekawe jak z trwałością powłoki niklowanej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.