Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B6 AWX] Zbyt twarde zawieszenie
jak chcesz podniesć auto to wymiana samych spręzyn Ci nie pomoże , bedziesz musiał wymienic amory na seryjne, no chyba ze któs załozył na zwykłe amory obnizajace sprezyny to wtedy wymienisz same spręzyny
-
[B5 ADP] Klakson - Pomóżccie, przestał działać .
tu masz dokładny opis bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html być moze blaszki w kierownicy sie nie zwieraja i klakson nie działa
-
Nimbus Grau Perl Effekt
to tak jak pisałem nie wiecej jak 5 mm dystans zagadaj do mapeta on na pewno coś Ci doradzi http://www.mapet-tuning.com/sklep/index.php?cPath=25_94
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no to przy ET 43 dystanse 5 mm nie więcej powinny być ok najlepiej bedzie jak załozysz kólka i sie zobaczy co i jak i wtedy można sobie wyciągnąć kółka dokładnie do obrysu
-
Nimbus Grau Perl Effekt
powiedz no mnie jakie masz ET felgi jaka oponka.Jak chcesz felge wysunąć to musisz kupic odpowiedniej gubosci dystanse...Zeby pózniej nie było problemów z obcieraniem...Myśle że dystanse o grubości 8mm - 1cm to chyba max by było.Narazie nie rozgladaj sie za dystansami, przymierz kólka zobacz jak sie zachowywac beda na tym zawiasie
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
plastik , tak już jest w tych lampach
-
Muzyka w naszych autkach
KANAL sciągasz program " Audio any converter " instalujesz... Pozniej sciągasz ten plik z YT przerabiasz w programie i masz już MP3
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal jakiego chromu :gwizdanie: tego do matiza co ma iśc a niestety nie wskoczyły bo nie były moje.Jak by były ode mnie to raz dwa bym je tam do Ciebie zagnał [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 21:17_________________________________________________http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=dystanse+5x112&from_showcat=1&category=49201
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
u mnie gniazdo w ori lampach Valeo na D2S wyglada tak :
-
Nimbus Grau Perl Effekt
szpraj kupiony u Bebika w sklepie takim pedzlem jak Ty :tongue4: :tongue4: :tongue4: :polew: no to żes mi pojechal
-
Nimbus Grau Perl Effekt
pędzlem czy wałkiem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?
musisz przeprowadzic taka samą operacje jak u mnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99550.0.html;highlight=wymiana+lusterka
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
podziekował w tylnych drzwiach też rezałeś podświetlenie czy tylko z przodu...na tylnich drzwiach ciutek wiecej pracy trzeba było by bo korble pewnie są :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
na żywca same fele wygladaja
-
Nimbus Grau Perl Effekt
tera nawet ciekawo wygląda
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no narazie taka gleba mi styka, na 15' ocieram o policjanty lezace jeszcze nic straconego na 1BE mozem jeszcze zmienić :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
glebunek już my zamontowali przecie w sreberku
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a podobaja Ci sie dawids212 jego fele to jak bedzie lato to Ci moge takie same załatwic
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no kozacko fele wygladaja Ciekaw jestem jak na aucie beda widnialy
-
[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek
podpowiedz do jakiego koloru lub nr w kostce kabelka podłaczyłeś przewód + od diody
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Najpiękniejsza muzyka to ryk mojego silnika
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 AFN] A4 B5 AFN!!!
dawaj więcej fot- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
ciekawe ile takie cos kosztuje bo felga po niklowaniu ładnie wygląda Ciekawe jak z trwałością powłoki niklowanej- [ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
a mozna niklować felgi - [B5 AFN] A4 B5 AFN!!!