Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL B5] Stuka i cieknie szyber dach
tak jak pisałem ze mocowania na prowadnicy Ci sie połamały.Na górze lub na dole i dlatego Ci stuka.A co do Cieknacego szybru to pewnie masz odłaczony waz odprowadzajacy wodę i pewnie dlatego Ci Cieknie.bez sciagania podsufitki chyba sie nie obedzie
-
[ALL B5] Skrzypi tylne zawieszenie
dobrze prawi rozebrac nasmalcowac i problem zniknie o ile to było przyczyna
-
[ALL B5] Tuleje
koszt jednej tuleji LEM to wydatek max 70 zł więc po co wymieniac cały wachacz skoro sworzen jest dobry.A jak jest wybita tuleja to luz jakis będzie na pewno czuć
-
[ALL B5] Dziwne stukanie po wymianie tylnych amorów
jak by yło poprawnie skręcone to by nie stukało.Moze cos jest nie dokrecone albo taka podkładka która idzie na amora została załozona zamiast na dole to na górze
-
[B5 1Z] Błąd kontrolki AIRBAG
Taśma poduszki do wymiany.Juz daje oznaki ze sie kończy
-
[B5 AVV] Problem z centralnym zamkiem
moze centralka się sypie
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
na tasme chcesz kleić lusterka
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
Pisz pisz do niego bo ci modów w aucie nie przeprowadzi tej czoko audiczce musze sie poradzic to dzwonie a Ty nie rób bo zgłosze do moda i kropka dostaniesz :polew:
-
[ALL B5] Nowe Swiatła(foto) Moja Audiczka wkońcu się doczekałem....
lepiej do Solar'a napisz jak znajdzie i bedzie miał to sie podzieli
-
[ALL B5] Parówa
malo wiesz znowu doświadczenie życiowe (pech) mrogala zwyciężyło Mój 4,5 chyba nie widział na szczęście A tak na marginesie żeby nie było OT... się masz Ty z tą parówą moskalito logow malolat nie robiles z Marewel'em i nie jezdziles z nim po miescie łotóz to
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
a płynu nie ubywa ?? może nagrzewnica cieknie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Szyberdach - demontaż osłony
chodzi Co o tą przesłone szyby ?? jeśli chcesz ją zdemontowąc musisz odkręcic szybe , pózniej odkręcasz 4 małe srubki na śrubokręt gwiazdkowy.Przeciagasz te prowadniczki/szyny ( 2 po prawej i 2 po lewej stronie ) do tyłu i pod małym skosem przesłona Ci wychodzi
-
[ALL B5] Sprężyny w ADR, a inne
wygląda na to ze masz obnizone zawieszenie.I sprezyny wymienia sie najlepiej w komplecie a nie pojedyńczo
-
[ALL B5] Problem z odkręceniem śruby trzymającej poduszkę kierowcy
sposobu raczej na odkrecenie nie ma takiego.Przerabiałem juz ten temat i rozwiercałem śrube.Bierzesz wiertarke lub jakąś wketarkę malutkie wiertełko pózniej wieksze i sruba pusci a nowa kupisz na pewno w jakims metalowym sklepie
-
[B5 ADR] Piski w zawieszeniu
dolny prosty wachacz ten co trzyma amora wymień na nowy i problem zniknie
-
[ALL] Co to za oznaczenie amortyzatora .. .. ?
oznaczaja jakie masz zawieszenie. najlepiej sprawdz kody z wlepki w bagażniku i sie dowiesz jakie masz zawieszenie
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego QUATTRO tył - FOTOSTORY
opisik moim zdaniem za duzo smaru wpakowałes w osłonę.Moze Ci pózniej pluc smarm z osłony przegubu
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
I tutaj sie z Toba mogę zgodzic zakładaj nowe oponki + dystans 5 gora 10 mm powinno straczyć.I jedz do zakładu obadaj sytuacje moze uda Ci sie jakos wygrać.Jak nie to znikome szanse niestety na wygranie sprawy
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
amorki ma MTS takie jak ja , edmondo mrogal i pewnie sporo innych ludzi.uwazam ze wina mechanika.Amorki te posiadaja regulacje osadzenia kielicha dolnego.Po zamontowaniu nie sprawdził czy wszystko jest ok.Zamontował oddał do odbioru.Jak by był kumaty mechanik sprawdził by, zobaczył co sie dzieje.podniósł by to mocowanie do góry i było by wszytko w porządku.Chyba ze załozyłeś sam pózniej inny rozmiar felg po montażu amorków.
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
wina mechanika moim zdaniem...Po zakończonej robocie powinien na lewarku badz na podnosniku ( mniejsza z tym jak i na czym on wymieniał czesci) sprawdzic czy poszczególne koło nigdzie nie obciera itp.Powinien równiez zrobic krótką jazde testowa.Nie sprawdził tego uważał ze jest dobrze.Więc mozna czepiac sie złej jego roboty.Ale tutaj moze byc problem , bo nie wiem czy wygrasz tak jak kolega wyzej napisał. A mówiłem poczekaj , przyjedz do Solar garage to nie chciałes :bicz3:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jaka trzcinę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jestem za a nawet przeciw
-
[ALL B5] Czy 1be z a4 2000r. podejdzie do a4 z 98r
czarne z odpowiednią ilościa kropek na sprezynie
-
[ALL B5] Najniższe sprężyny do quattro
nie spiesz sie dozbieraj kaski i kup gwinta.Bedziesz regulował sobie wysokośc auto do twoich upodobań
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
u mnie na starych kratkach na nowych zapach nie bardzo już sie trzyma byc moze te blaszki juz wypracowane jakies