Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. tak jak pisałem ze mocowania na prowadnicy Ci sie połamały.Na górze lub na dole i dlatego Ci stuka.A co do Cieknacego szybru to pewnie masz odłaczony waz odprowadzajacy wodę i pewnie dlatego Ci Cieknie.bez sciagania podsufitki chyba sie nie obedzie
  2. dobrze prawi rozebrac nasmalcowac i problem zniknie o ile to było przyczyna
  3. _Solar_ odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    koszt jednej tuleji LEM to wydatek max 70 zł więc po co wymieniac cały wachacz skoro sworzen jest dobry.A jak jest wybita tuleja to luz jakis będzie na pewno czuć
  4. jak by yło poprawnie skręcone to by nie stukało.Moze cos jest nie dokrecone albo taka podkładka która idzie na amora została załozona zamiast na dole to na górze
  5. Taśma poduszki do wymiany.Juz daje oznaki ze sie kończy
  6. moze centralka się sypie
  7. Pisz pisz do niego bo ci modów w aucie nie przeprowadzi tej czoko audiczce musze sie poradzic to dzwonie a Ty nie rób bo zgłosze do moda i kropka dostaniesz :polew:
  8. lepiej do Solar'a napisz jak znajdzie i bedzie miał to sie podzieli
  9. malo wiesz znowu doświadczenie życiowe (pech) mrogala zwyciężyło Mój 4,5 chyba nie widział na szczęście A tak na marginesie żeby nie było OT... się masz Ty z tą parówą moskalito logow malolat nie robiles z Marewel'em i nie jezdziles z nim po miescie łotóz to
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na Arturo86r temat w Audi A4 B5
    a płynu nie ubywa ?? może nagrzewnica cieknie :gwizdanie:
  11. chodzi Co o tą przesłone szyby ?? jeśli chcesz ją zdemontowąc musisz odkręcic szybe , pózniej odkręcasz 4 małe srubki na śrubokręt gwiazdkowy.Przeciagasz te prowadniczki/szyny ( 2 po prawej i 2 po lewej stronie ) do tyłu i pod małym skosem przesłona Ci wychodzi
  12. wygląda na to ze masz obnizone zawieszenie.I sprezyny wymienia sie najlepiej w komplecie a nie pojedyńczo
  13. sposobu raczej na odkrecenie nie ma takiego.Przerabiałem juz ten temat i rozwiercałem śrube.Bierzesz wiertarke lub jakąś wketarkę malutkie wiertełko pózniej wieksze i sruba pusci a nowa kupisz na pewno w jakims metalowym sklepie
  14. dolny prosty wachacz ten co trzyma amora wymień na nowy i problem zniknie
  15. oznaczaja jakie masz zawieszenie. najlepiej sprawdz kody z wlepki w bagażniku i sie dowiesz jakie masz zawieszenie
  16. opisik moim zdaniem za duzo smaru wpakowałes w osłonę.Moze Ci pózniej pluc smarm z osłony przegubu
  17. I tutaj sie z Toba mogę zgodzic zakładaj nowe oponki + dystans 5 gora 10 mm powinno straczyć.I jedz do zakładu obadaj sytuacje moze uda Ci sie jakos wygrać.Jak nie to znikome szanse niestety na wygranie sprawy
  18. amorki ma MTS takie jak ja , edmondo mrogal i pewnie sporo innych ludzi.uwazam ze wina mechanika.Amorki te posiadaja regulacje osadzenia kielicha dolnego.Po zamontowaniu nie sprawdził czy wszystko jest ok.Zamontował oddał do odbioru.Jak by był kumaty mechanik sprawdził by, zobaczył co sie dzieje.podniósł by to mocowanie do góry i było by wszytko w porządku.Chyba ze załozyłeś sam pózniej inny rozmiar felg po montażu amorków.
  19. wina mechanika moim zdaniem...Po zakończonej robocie powinien na lewarku badz na podnosniku ( mniejsza z tym jak i na czym on wymieniał czesci) sprawdzic czy poszczególne koło nigdzie nie obciera itp.Powinien równiez zrobic krótką jazde testowa.Nie sprawdził tego uważał ze jest dobrze.Więc mozna czepiac sie złej jego roboty.Ale tutaj moze byc problem , bo nie wiem czy wygrasz tak jak kolega wyzej napisał. A mówiłem poczekaj , przyjedz do Solar garage to nie chciałes :bicz3:
  20. czarne z odpowiednią ilościa kropek na sprezynie
  21. nie spiesz sie dozbieraj kaski i kup gwinta.Bedziesz regulował sobie wysokośc auto do twoich upodobań
  22. u mnie na starych kratkach na nowych zapach nie bardzo już sie trzyma byc moze te blaszki juz wypracowane jakies

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.