Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. potwierdzam w przedlifcie jest takie ucho a w polifcie bolec
  2. Przyjeżdzaj do Lc to zrezamy ten temacik kostki do lamp nawet mam w zapasie
  3. Dzisiaj czarne B5 o nr LLB widziane w LC po 19 na skrzyzowaniu AK/Lwowska przyznac sie któz to taki
  4. klime posiadasz kolorek zacny
  5. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    moze nie dokrecił dobrze amora lub zapomniał czegos załozyc. zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu
  6. musisz sciągnąc boczek przy kanapie ,zdjąc osłone ( gumke ) z tego czujnika odkrecić srubke gwiazdkowym srubokretem i wsio
  7. na klej do lusterek znajdziesz to w jakis wiekszych sklepach z farbami ,klejami itp
  8. ja równiez mam krateczki podswietlane i efekt jest oto efekty :>
  9. podrzuc jakieś foto jak ta Twoja rozpórka ma sie na aucie
  10. wydaje mi sie ze najlepiej bedzie podpiac sie pod tylne lampy.Ja zakładajac 3swiatło stop ori miałem juz pociągnieta fabrycznie instalacje kwestia było wyciecie otworu któro było juz naznaczone na tylnej pólce
  11. nakładki chromowane na lusterka czy in pro
  12. tak jest to naprawialne jak najbardziej zapoznaj sie z tematami które na pewno Ci pomoga http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html;highlight=demonta%C5%BC+wk%C5%82adu+lusterka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56629.0.html;highlight=po+tylnej+szybie
  13. Kowi87 popraw opis grudzień tak się pisze
  14. wymień na nowy bo ten Twoj szyber to juz trup :gwizdanie: cena za uzywany tak jak kolega wyzej napisał można wychaczyć od 150 zeta w górę.I wiem kto ma w takiej dobrej cenie szyber
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja mam i nie narzekam http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t77289.0.html;highlight=klock%C3%B3w
  16. jesli Ci sie nie zapala swiatełko po otwarciu drzwi to stawiam na pompke zamka centralnego
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na mar_92 temat w 1.9TDI
    co drugą wymiane oleju zmieniam albo i co kazdą wymianę
  18. 200 - max 250 zł mozna by dorzucic
  19. Góral.tz kupowałeś w serwisie na szrocie czy gdzie ?? rozumiem ze to cena za 2 sztuki
  20. najlepiej go zamontowac nowego jakiegos sprawnego na szrocie znajdziesz pewnie cos takiego za bezcen
  21. ewentualnie w serwisie podając nr Vin o ile auto było serwisowane w serwisie
  22. albo psiknij farbą pod kolor auta :gwizdanie:
  23. aby zdemontować popękaną obudowę lusterka postepujemy najpierw tak : ściągamy wkład lusterka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html;highlight=wk%C5%82adu+demonta%C5%BC+lusterka gdy mamy juz sciągnięty wkład odkrecamy 3 wkręty mocujace obudowe ( duze lusterko od kierowcy bedzie miało 3 wkrety a małe od pasażera 2 ) w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_prawego_lusterka_na_duze_angielskie-t99550.0.html 5 zdjęcie masz pokazane gdzie sa wkręty - 3 wkręt mysle ze sobie juz znajdziesz sciagasz obudowe i wsio, zakładasz nowa i składasz w odwrotnej kolejności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.