Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Moja A4 sedan
pokasz ze ino jakie tam kubły masz w środku
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wystarczy uważać jak się drzwi otwiera aby nigdzie nie uderzać Mrogal a co do twojego autka, myślisz że czarny dach będzie pasował do pomarańczowych kół :?: moze i nie ale za to bedzie pasował widok bezcennych min ludzi patrzacych sie na jego wozidełko
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
wyciagnij szkielko i zobaczysz 2 sruby na gwiazdke zmien sobie lampke na passata bo znajac zycie masz juz swoja złachana lampke :gwizdanie: przyciski a głownie pokretło
-
[B5 AKN] black Q!
no jak pójdzie pod xsero to wtedy jak przez mgłe wez no mnie wytłumacz co z tym xero bo ja rozumie ale pojąc nie moge :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Moja A4
bedzie pasować łan uj
-
[B5 AKN] black Q!
no no dzis ja ino bede u pana Jak to pod xero i nie zobacze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moja A4
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=104357.0 tak
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ten to troche za bardzo ukrainski, ale Rafalaekx'owi sie podoba ukraincowi :polew: a moze jaka zieleń :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
oranżyk musi fajniejszy
-
[B5 AKN] black Q!
w niedziele powracam [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:10_________________________________________________ufffff..... o w DOPE..... ukończone goot jutro jestem lukac
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie komplet jak dla mnie i pomaranczowe dope na dupce no, no, no macie jeszcze jedno to Dope :gwizdanie: czekac czekac :gwizdanie: ok, jak coś to pamiętaj o mnie Nie ma takich bajerów Tylko LC sie tak bawi dokładnie takich rzeczy nawet w erze nie ma a w LC są i to tylko 3 egzemplarze :evil: :evil:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nie komplet jak dla mnie i pomaranczowe dope na dupce no, no, no macie jeszcze jedno to Dope :gwizdanie: czekac czekac :gwizdanie: ok, jak coś to pamiętaj o mnie Nie ma takich bajerów Tylko LC sie tak bawi
-
Strefa Śmiechu
Bus FAIL
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty paput a moze cos takiego dobre tanie mało awaryjne http://otomoto.pl/fiat-125p-C14057329.html
-
[ALL] Uniwersalne spryskiwacze z allegro do HIDów
seryjnie sie właczaja jak przytrzymasz dłuzej manetke na sprysk szyby przedniej a po chwili psikaja na lampy.Takie spryski to pasuja do BMW :gwizdanie: takie bym polecił http://moto.allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1418546055.html
-
[B5 AJM] Zgubiny kluczyk
W ASO na podstawie nr Vin moga dorobic Nowy kluczyk ale koszt pewnie bedzie spory.Druga opcja jest równiez zakup stacyjki kluczyków zamków oraz siwej puszki immo wraz z pastylkami .Pozniej kodowanie Vagiem i ma hulać
-
[B5 1Z] A4 TDi
gadaj no na PW bo nie bede szukał tajlów dla Ciebie
-
[B5 AKN] black Q!
to kiedy bedzisz w LC trza obadac fanta nowego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
widac ze sceneria zapowiada sie tak jak z lampami :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wieksze powodzie wiecej aut na sprzedaz nizsze ceny to ile ty solar masz nabite na blacie? aktualnie to 236
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wieksze powodzie wiecej aut na sprzedaz nizsze ceny
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to niet
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to za rarytas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja tez sie bałem swojego jak sie dowiedziałem ze 450 km miał cofniete :gwizdanie: , no ale jezdzi sie turbo tylko wariuje :polew:
-
[B5 AKN] black Q!
no baw sie tam szybko bo ja z mrogalem czekamy na nowy mod :gwizdanie: