Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. ja mam takie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=56629.0;highlight=tylnej+szybie
  2. takie samo miałem do opylenia to nie chciałes :gwizdanie:
  3. gratki zakupu to tera trza krecic jak najnizej
  4. Inżynier Budowy Ale roboty Ci nie załatwię, bo obiboków, leniuchów i opierd@laczy nam nie trzeba Solar jakby była możliwość to bym Ci dał znać, spokojnie, ale teraz jest mała lipa, więc nie ma szans Jak tylko da radę to luz. A no i głównie przyjmujemy brygady całe, po kilkanaście osób z majstrem I najlepiej osoby które już robiły w takiej dziedzinie, a Ty tunelów i wiaduktów na bank nie robiłeś Pierdaczysz tiunele przerabiałem najlepiej jestem w nich obcykany najlepsze sa ciasne jedo jezdne a wiadukty tez mam opanowane te wieksze i te mniejsze
  5. rafalekx w jakiej branzy Ty Karwa robisz na jakim stanowisku...Ze ja nic nie wiem... nic w ogóle sie nie odzywasz itp itd masz wpier..ol jak Tylko Cie spotkam
  6. mi tez Mi tez jakos dziwnie miałczy sam dzis słyszałes
  7. Ale co Ty na Solariusza patrzysz On jeździ zdechłym, mniej niż seryjnym AFNem Jego wszystko będzie cieszyć :polew: :polew:
  8. po samym programie tyle uzyskałes
  9. chodziło mnie o story porównujące przed jak i po ale widze watek juz zmodyfikowany
  10. No ciekawe co tam siedzało 3,6 260 KM bo z 2,5 163 KM pewnie szedł bys równo
  11. Dokładnie u mnie też tak jest Rowniez potwierdzam działa na zasadzie zasprzeglania sie... Jak odpalisz zimne auto to palcem mozesz go zatrzymac ,lecz pozniej jak sie nagrzeje nie radził bym sprawdzac
  12. czarne szyby taki jak paputa z wygladu i wogóle też 2,4Q jak tak to kolega, dystrybutor części do instalcji gazowych nie widziełm dokładnie snieg napierniczał
  13. Jakis buc z LRY A4 Avant sie dzis kręcił po moim osiedlu ringi lampki
  14. 110 KM było dla Ciebie za duzo a Ty masz teraz 165
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    no nie rozumiem paputa i z tym jego dlaczego macie wszyscy taki łobrazeczek :polew:
  16. http://allegro.pl/partner-na-studniowke-czestochowa-i-okolice-i1434461754.html :polew:
  17. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    eeee UWAZAJ NA " E " :polew:
  18. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    lypton
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ludziska szykowac sie na spocisza
  20. tak juz od samego wyjechania auta z fabryki auto ma zapieczona turbinę Tamtej zimy auto mi troche nie jezdziło...dochodziło do ok 3tys obr i koniec jazdy...Ale po czyszczeniu wróciło do normy...prawie... bo jak widac dalej mam przeładowanie.Ale auto jak dla mnie smiga normalnie nie czuje jakichś mocnych przeładowan obrotomierz kreci do końca praktycznie na kazdym biegu.
  21. jest takie samo dopiero w 2 lifcie tzn od 99 były juz inne lustra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.