Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. 20 lat temu zmarł Ayrton Senna
  2. finał będzie ciekawy
  3. ale kur Atletico ciśnie
  4. SMERFY nie awansują. Coś pięknego
  5. Jak Chelsea postawi autobus. To pewnie tak. Wolałbym, żeby wygrał Real.
  6. Juventus pewnie zmierza po 32 SCUDETTO Ta asysta Pirlo na 2:1 :
  7. Liverpool napierał, napierał, ale niestety się nie udało Tak jak kiedyś Kamyk napisał "Liga angielska jest najlepszą liga świata" i zgadzam się z tym w 100% Czyli jak Man City wygra wszystkie swoje mecze to wygrywa ligę?
  8. Czyżby dopadł kryzys Wisłę Kraków??? . W rundzie jesiennej szli jak burza, a teraz kur same porażki... Ja prld... Mamy dwa oblicza Wisły... Brak słów na to co się dzieje...
  9. Już 3 sezon gra ustawieniem 3-5-2. Mała rotacja składem. Zmiany pod koniec 70 min. Jak Conte się nie zmieni to trzeba będzie się rozglądnąć za innym trenerem i przede wszystkim trzeba wzmocnić skrzydła. Fakt wróciliśmy na szczyt Serie A, ale Serie A to nie jest ta silna liga co w latach 90tych i na początku XXI wieku. Do Europy jeszcze nam dużo brakuje.
  10. Everton 2:0 Manchester United... co się dzieje z Czerwonymi Diabłami..
  11. Oby w meczu z Chelsea się poprawili
  12. 3 pkt jadą do Anfield
  13. Mam nadzieję, że THE REDS wykorzysta potknięcie Chelsea i wygra jutro z Norwich , a 27 pokonają Smerfów.
  14. Smerfy 1:2 Sunderland
  15. Skończyłem oglądać nie dawno film na TVP2 pt. Driven (Wyścig). Tak sobie pomyślałem: "Szkoda, że już Kubica nie startuje w F1"
  16. W Anglii jest dużo roboty. Praca w fabryce jedzenia, ale jest zapierdziel i na początek dają tylko 6.31 funtów na godz. Jest: - Natures Menu - Cranswick - Food Querk - Care Foods Zobacz tu -> Find a UK job with Jark - Recruitment Experts in Commercial, Construction, Driving, Healthcare and Industrial Staff - JARK Jak znasz angielski to jest duży +.
  17. zapierdzielać trzeba : https://www.youtube.com/watch?v=3QMTnnBUnqM
  18. żadna PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL PS 1. podoba mi się również gra Świętych PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool zdobędzie 20 kwietnia grają z Norwich (chciałem kupić bilet na mecz, ale dawno wyprzedany...). Tydzień później grają u siebie z Chelsea. Ten mecz będzie decydujący jeżeli chodzi o mistrzostwo. Wszystko w nogach piłkarzy THE REDS
  19. W ramach protestu tak słabo grają? ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Dzisiaj LIVERPOOL - Manchester City Będzie się działo
  20. W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz . Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy. Mam wrażenie że piłkarze trochę z premedytacją tak grają.. jest to trochę dziwne żeby aż tak się zmieniła drużyna za 2 miesiące.. teraz po tych meczach w Lm to nie oglądam ekstraklapy tylko śledzę wyniki bo ciężko na to patrzeć.. Dlaczego tak uważasz, że z premedytacją tak grają? Boją się walki o LM, LE? Nie chce im się? Przecież nie zarabiają mało...
  21. W pierwszej części sezonu szli jak burza, a teraz . Pozbyli by się tego Bednarza i kupili kilku wartościowych graczy.
  22. Wisła Kraków Everton 3:0 Arsenal
  23. duży + Nie przypominam sobie, żeby podczas wymiany rozrządu trzeba było ingerować w klimatyzację . No chyba, że przy okazji robili przegląd klimatyzacji. Szkoda, że nie pokazali środka. Przez moment było widać kierownicę i to była zwykła kiera z przyciskami. Pewnie Audi kolejny raz będzie w garażu stało
  24. 600-800 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.