-
klekot tfsi
może być uszkodzone sprzęgło alternatora lub uszkodzony napinacz paska wielorowkowego
-
audi drive select / SERVOTRONIC auto ściąga na prawo
https://a4-klub.pl/topic/271003-montaż-i-działanie-ads-audi-drive-select-2008-2012/?/topic/271003-montaz-i-dzialanie-ads-audi-drive-select-2008-2012/?p=3927739#entry3927739
-
audi drive select / SERVOTRONIC auto ściąga na prawo
Błąd wywala bo nie masz zamontowanego przycisku i sprawdź w wlepie kod jaki masz magiel 1n1 zwykły 1n3 servotronic
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
po co przerabiać tłoki skoro można kupić fabrycznie nowe, chyba będą lepsze od tych przerobionych
-
Koszty eksploatacji
I tu z tobą się nie zgodzę ze jest bardziej awaryjne jak dbasz tak masz o 1,8 się nie wypowiadam bo nie miałem styczności a o 2,0 mogę coś powiedzieć usterki z jakimi się spotkałem to wymiana cewek plus świece odma komplet dwumasu i remat silnika bo palił olej spalanie ile wlejesz tyle spali montaż gazu na obecna chwile jest za drogi a poza tym zajefajne auto
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
8K0 919 475 Q - 4 czujniki, nie ma graficznego wsparcia
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dlatego ci błąd wywala zły sterownik sterowniki 8K0 919 475 C , E, G, bez Systemu START/STOP serowniki 8K0 919 475 J, R, AA z Systemem START/STOP
-
Ikonka silnika po remoncie
Odmę masz nowa ale to nie znaczy ze działa prawidłowo warto by było sprawdzić, bez skanu można tylko zgadywać Jak ci check engine wyskoczy to niech ci ktoś przeskanuje i spisz kody bledow wtedy będzie można coś więcej powiedzieć
-
Ikonka silnika po remoncie
Sprawdź czy odma nie strzeliła
-
Sprzęgło 2.0 TFSI?
Cześć ja u siebie wymieniałem przy 185 tys koszt kompletu luka z wymiana w warsztacie 3800 w serwisie krzyknęli 9 tys z robota radze wymienić komplet chyba ze się chcesz auta w najbliższym czasie pozbyć
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
Chyba jakieś w Katowicach lub okolicy się znajdzie moim zdaniem lepsze aso jak jest możliwość takiej naprawy niż prywatny warsztat ja osobiście bym naprawiał w aso taka jest moja opinia a ty musisz zdecydować sam gdzie naprawisz auto bo z doradzaniem wiesz jak jest jeden jest zadowolony a inny nie Zawartość dodana 9 minutes later http://www.auto-danecki.pl/ - stronka firmowa. FHU AUTO-DANECKI ul. Bytomska 367 41-940 Piekary Śląskie tel./fax : (+48) (32) 3826460 kom. (+48) 0601 485 731 tutaj masz adres koledzy z forum polecają ze porządny warsztat
-
Gdzie naprawić szkodę z OC sprawcy na Slasku
Rób w ASO
-
szarpanie przy obciążonym silniku w czasie przyspieszania na wysokich biegach
witam u mnie były takie objawy ze szarpało po dodaniu gazu za jakiś czas wyskoczył błąd PO0303 po wymianie świec i cewek problem ustąpił sprawdził bym świece albo któraś z cewek się kończy
Confessor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta