Treść opublikowana przez michal1.8tq
-
1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
za 2500 zl gaz bedzie latal ale bez szalu zeby to zrobic na stagu wtryski minimum hana niebieskie lub zielone to ok 3500
-
1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
zalozysz gaz i latasz jak dieslem ja mam bez lpg samo pb i nie narzekam a kilometrow troche robie
-
zle pokazuje poziom paliwa
nie mam lpg w ogole sama benzyna ...
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
dajcie znac kiedy macie ten spot z mila checia podjade i ja
-
zle pokazuje poziom paliwa
Witam koledzy mam problem z pokazywaniem poziomu paliwa w a4 b6 1.8t. A mianowicie sprawa wyglada tam parkujac auto mam np 230 km na fiss i 1/4 baku przychodze rano przekrecam kluczyk paliwa niby brak i na fiss i na wskazniku ale dotankuje auto chociaz kilka litrow i pokazuje poziom zatankowany i ten ktory byl wczsniej. O co chodzi??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bede na zakonczseniu low
-
1.8T słabo się zbiera?
akcja trwa juz od 2 lat... jak chcesz to zadzwon do aso i po vin powiedza czy podlegasz w ogole akcji
-
Dobrzy chiptunerzy
w okolicach LBN moge polecic AME Tuning...
-
1.8T słabo się zbiera?
podalem Ci tylko przyklad na kazdym paliwie tak moze byc. daleko masz do mnie nie oplaca sie na diagnostyke leciec
-
Wytarte wałki rozrządu w 1.8T
jak kolega wyzej napisal drobne rysy nic nie szkodza przemiez walki i bedziesz wiedzial.Walki w 1.8t zadko sie wycieraja ale zadko to nie znaczy nigdy sprawdz...
-
1.8T słabo się zbiera?
logi zrob podstawa moze grucha stoi od turba mialem kilka takich aut juz , moze przeplywka siedzi wypadanie zaplonu moze byc od cewek a nawet od glupiego gorszego paliwa ja tak mialem na 95 z orlenu daj logi
-
bierze olej
ja mam 10 w60 valvo i zadna praca silnika sie nie pogorszyla o czym w ogole mowa , zdejmij rure z coolera i zobacz czy nie ma oleju...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kiedy jakis spocik???
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam koledzy podejda mi heble z a6 c7 do a4 b6? przod 346 tyl 330 mm??
-
zapinka słonecznika
to jest zapiecie 2 czesciowe. Musisz podwazyc oslone czyli ta czesci ktora widzisz z boku czyms cienkim (uwazaj na podsufitke) wtedy z czesci w podsufitce wyjda dwa kolki rozpierajace i poprostu wyciagniaj druga czesc do dolu. Cena tego malenstwa to 90 zl w ASO w Lublinie jedz na szrot ja kupilem za dyche...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w weekend ja juz moge:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolejne 1.8t w lublinie
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
Witam koledzy studjuje to zawieche i mam pytanie. Klasy wagowe klasami ale jest zakres mas ktore obejmuje i patrzac na klasy wagowe 1ba vs 1be w 1be w zakresie mas mamy o dwie klasy wagowe wyzej z tej samej masie do 1ba. i na co patrzec????
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam koledzy studjuje to zawieche i mam pytanie. Klasy wagowe klasami ale jest zakres mas ktore obejmuje i patrzac na klasy wagowe 1ba vs 1be w 1be w zakresie mas mamy o dwie klasy wagowe wyzej z tej samej masie do 1ba. i na co patrzec????
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
taryfa zmianila mi ksztala auta xD nie moge nigdzie przeplywki kupi dobrej i troche lipa jest...moze ktos ma?
-
biale=czarne fotele s line potrzebuje zdjec,opinii
Witam panowie potrzbuje zdjec b6 b7 z bialymi fotelemi s line (skora+speed)takie zamierzam kupic i musze zobaczyc jak to wyglada:) opinie tez mile widziane czarne czy biale?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja dopiero za tydzen bede mial auto :/
-
jaki to jest sufit? szybka odpowiedz czy to s line?
mi sie wlasnie tez wydaje ze czrany ale jutro bedzie wszystko jasne
-
jaki to jest sufit? szybka odpowiedz czy to s line?
panie niedziela dzisiaj jutro mam miec numer czesci ... na weekendzie zadko kto poda Ci takie dane bo poprostu nawet czesci na oczy nie widzi
-
jaki to jest sufit? szybka odpowiedz czy to s line?
trudno rozpoznac bo foto zrobione z lampa