Treść opublikowana przez michal1.8tq
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
glownie chodzi mi o spasowanie zeberek grilla z gornym
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
zacnie narazie i do mnie wleci od c5 a moze ma ktos foto jak wyglada z s6 c5?
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
a widzial ktos polaczenie zwyklego grilla od b6 w maske a dol od s6 c5 jak to wyglada???
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
ja mam u siebie VALVO VR1 Racing syntetic oil trzecia zmiane i spelnia wszystkie moje oczekiwania dolewka co wymiane ok dwoch setek,gdzie przy castrolu to byla masakra.
-
jaki grill do zderzaka a4 b6 sline?
myslalem nad ramka od c5 a srodek plaster miodu tylko nie moge nigdzie takiego polaczenia znalesc zeby zobaczyc jak to wyglada
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
no powiem ci ze akurat nie moge bo mam zderzak pod spryski a bez tego w bi xenonie latac nie mozna(przepisy prawa).Rano ustalilismy co i jak ale widze ze na darmo ustalenia z toba. stary a co cie w watku w ktorym cos oglaszam obchodzi ze napisalem ze s line czeka na montaz???? akurat wtedy mialem juz kupiony i jachal do mnie.Twoja sila dedykcji mnie poprostu poraza.Ja wyjasnilem jak sprawa wyglada i na forum i w wiadomosci z toba.Nie mam ochoty ani na glupie przepychanki na forum ani w priv z toba.Sprawe wyjasnilem zderzak otrzymasz.
-
jaki grill do zderzaka a4 b6 sline?
Witam panowie dorwalem zderzak w dobrych pieniadzach na przod do a4 i teraz pytanie jaki grill mozna do tego ladnie spanowac .Myslelem zeby dorezac plaster miodu na front taki jak na kratkach,czy podejdzie jakis inny niz ori czy tylko ori ? prosba o sygestie jak to dobrze zrobic
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
jezeli zapewniam ze bedzie to bedzie spoko tu na forum nie kazdy sie z kazdym zna ale nie jest to podstawa zeby nazywac ludzi oszustami. Troche wiary w ludzi nie kazdy jak nie odpisze ci dzien na wiadomosc to jest odrazy oszustem.Wstrzymaj sie nie raz ze swoimi daleko idacymi myslemi.Pozdrawiam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
wczoraj dopiero sam sie odezwales w rozmowie mailowej pisalismy ze w czwartek mam do odbioru swoj zderzak z malowania sam nie odebralem go z lakierni dopiero dzisiaj bede mial gotowy. Przeprosilem cie za zaistniala sytuacje i prosilem o spokoj.Sa rzeczy nie zalezne od nas jezeli sprzedajemy rzeczy.Masz moje wszystkie dane dotyczace konta adresu zamieszkania i myslisz ze za 400 zl chcialo by mi sie takiej zabawy??? nie jestem na tym forum od wczoraj , organizuje klubowe hamowania po kosztach, naprawiam auta z forum i po 2 dniach bez info gosciu nazywasz mnie oszustem??? troche szybkie decyzje podejmujesz. W odpowiedzi priv ktora mam nadzieje otrzymasz masz info co i jak. A dla wiadomosci kolegow z oficjanego forum w pon paczka jedzie kurierem dpd... i to opuznienia z lakierni poniewaz sam mialem odebrac zderzak w czwartek a dopiero dzisiaj bede mial gotowy, opuznienie nie zalezne ode mnie. Kolega dostal taka sama odpowiedz na priv.Mysle ze wszystko wyjasnilem w info. Pozdrawiam i prosba do kolegi GreGoriO zeby napisal tu w watku kiedy dostanie przesylke...
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
przydal by sie s line na front
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
witam panowie przegladajac aukcje widze ze niektore zaciski maja logo audi vw od frontu zacisku a niektore nie? od czego to zalezy ???
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
danke Dev
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Witam koledzy potrzebuje szybkiej odpowiedzi czy jarzma przod a6 c6 320 mm sa takie same na prawa i lewa strone?
-
Boczki drzwi avant a sedan
b6 i b7 to to samo:)
-
dokładka tylnego zderzaka
kolega dobrze prawi avant jest dluzsza niz sedan
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
w s4 sa amortyzatory 5m z tego co kojaze a w b6 jest 3m tak ze troche twardsze ale przydalo by sie zmienic na cos twardszego:)
-
Zarysowany zderzak - pomoc w wycenie
co tu wyceniac??? kazdy dobry lakiernik wezmie wezmie ok 600 zl i nie bedzie sladu
-
A4 B6 1.8T BEX kontrolka ciśnienia oleju;(
bledy synchronizacji nie ma? lub cofania zaplonu???
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
jal chcesz cos modzic to walbro 225 bedzie zapasik na kiedys filtr mann knecht...sprawdz ile daje pompa przy obciazeniu manometr wepnij i jezde trzeba zrobic
-
Hydrografiak Dekorów
hydrografika to 250 zl komplet a nie 460 kolego
-
Jaki to model felgi ?
na torsenie moge byc szerokosci inne tylko obwod ten sam haldex 4 kola takie same kiedys cos takiego w artykule czytalem ale dowiedz sie od znawcow tematu
-
Jaki to model felgi ?
BBS RC090 z tego co widze
-
wydech 2,5 " 1.8t quattro pomoc ile rury?
polecimy na dwie strony chociaz myslalem o jeden bo wtedy zderzak os s line idzie dostac na 200 zl do malowania a na dwie strony od 700 w wzwyz glosniej niz seria ale ze srodkowego nie rezygnuje bo leb urwie... a wiec na dwie strony 2,5 " i do tego material na dp ile tego potrzeba???
-
1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
2800 dobra cena w lublinie za 2800 masz podstawe brc a nie wypas
-
wydech 2,5 " 1.8t quattro pomoc ile rury?
Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty robil ktos sam??