Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal1.8tq

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal1.8tq

  1. michal1.8tq odpowiedział(a) na harry9448 temat w 1.8T
    za 2500 zl gaz bedzie latal ale bez szalu zeby to zrobic na stagu wtryski minimum hana niebieskie lub zielone to ok 3500
  2. michal1.8tq odpowiedział(a) na harry9448 temat w 1.8T
    zalozysz gaz i latasz jak dieslem ja mam bez lpg samo pb i nie narzekam a kilometrow troche robie
  3. nie mam lpg w ogole sama benzyna ...
  4. dajcie znac kiedy macie ten spot z mila checia podjade i ja
  5. michal1.8tq opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam koledzy mam problem z pokazywaniem poziomu paliwa w a4 b6 1.8t. A mianowicie sprawa wyglada tam parkujac auto mam np 230 km na fiss i 1/4 baku przychodze rano przekrecam kluczyk paliwa niby brak i na fiss i na wskazniku ale dotankuje auto chociaz kilka litrow i pokazuje poziom zatankowany i ten ktory byl wczsniej. O co chodzi??
  6. michal1.8tq odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    akcja trwa juz od 2 lat... jak chcesz to zadzwon do aso i po vin powiedza czy podlegasz w ogole akcji
  7. w okolicach LBN moge polecic AME Tuning...
  8. michal1.8tq odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    podalem Ci tylko przyklad na kazdym paliwie tak moze byc. daleko masz do mnie nie oplaca sie na diagnostyke leciec
  9. jak kolega wyzej napisal drobne rysy nic nie szkodza przemiez walki i bedziesz wiedzial.Walki w 1.8t zadko sie wycieraja ale zadko to nie znaczy nigdy sprawdz...
  10. michal1.8tq odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    logi zrob podstawa moze grucha stoi od turba mialem kilka takich aut juz , moze przeplywka siedzi wypadanie zaplonu moze byc od cewek a nawet od glupiego gorszego paliwa ja tak mialem na 95 z orlenu daj logi
  11. michal1.8tq odpowiedział(a) na igor2113 temat w 1.8T
    ja mam 10 w60 valvo i zadna praca silnika sie nie pogorszyla o czym w ogole mowa , zdejmij rure z coolera i zobacz czy nie ma oleju...
  12. Witam koledzy podejda mi heble z a6 c7 do a4 b6? przod 346 tyl 330 mm??
  13. to jest zapiecie 2 czesciowe. Musisz podwazyc oslone czyli ta czesci ktora widzisz z boku czyms cienkim (uwazaj na podsufitke) wtedy z czesci w podsufitce wyjda dwa kolki rozpierajace i poprostu wyciagniaj druga czesc do dolu. Cena tego malenstwa to 90 zl w ASO w Lublinie jedz na szrot ja kupilem za dyche...
  14. witam kolejne 1.8t w lublinie
  15. Witam koledzy studjuje to zawieche i mam pytanie. Klasy wagowe klasami ale jest zakres mas ktore obejmuje i patrzac na klasy wagowe 1ba vs 1be w 1be w zakresie mas mamy o dwie klasy wagowe wyzej z tej samej masie do 1ba. i na co patrzec????
  16. Witam koledzy studjuje to zawieche i mam pytanie. Klasy wagowe klasami ale jest zakres mas ktore obejmuje i patrzac na klasy wagowe 1ba vs 1be w 1be w zakresie mas mamy o dwie klasy wagowe wyzej z tej samej masie do 1ba. i na co patrzec????
  17. taryfa zmianila mi ksztala auta xD nie moge nigdzie przeplywki kupi dobrej i troche lipa jest...moze ktos ma?
  18. Witam panowie potrzbuje zdjec b6 b7 z bialymi fotelemi s line (skora+speed)takie zamierzam kupic i musze zobaczyc jak to wyglada:) opinie tez mile widziane czarne czy biale?
  19. mi sie wlasnie tez wydaje ze czrany ale jutro bedzie wszystko jasne
  20. panie niedziela dzisiaj jutro mam miec numer czesci ... na weekendzie zadko kto poda Ci takie dane bo poprostu nawet czesci na oczy nie widzi
  21. trudno rozpoznac bo foto zrobione z lampa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.