Treść opublikowana przez jacol210
-
Problem z CarPlay w A4 B9
Witam, ma ktoś rozwiązanie tego problemu? Mam dokładnie tak samo jak autor tematu. Android Auto działa bez problemu.
-
Wymiana gniazda USB Charge Only na podwójne w A4 B9
Witam, Jestem na etapie wymiany gniazda USB w podłokietniku z Charge Only na podwójny port USB dla obsługi Android Auto i Apple Carplay. Mam jednak problem jak połączyć wiązkę? Od strony MMI podpiąłem wtyczki, jednak zostały mi trzy przewody do podłączenia - czerwony- 12 V podobno gdzieś ze skrzynki bezpieczników - masę - podświetlenie portu USB Z tego, co wiem, to podłącza się to gdzieś pod kierownicą/ podstopnicą. Był tu kiedyś fajny poradnik dotyczący wywmiany USB i Android Auto/Apple Carplay, ale już go nie ma w dziale Zrób to sam. Proszę o jakieś wskazówki
-
1.6 AHL Sonda Lambda
Witam serdecznie, Potrzebuje nr części- Sonda Lambda A4 B5 1.6 AHL VIN: WAUZZZ8DZWA050697 Z góry dziękuję, Pozdrawiam
-
2.0 tdi CFGB przerywa....uszkodzone wtryskiwacze?
Witam serdecznie, Mam problem z moim autem, co prawda nie jest to Audi a Passat B7 2.0 tdi Cr 170 CFGB. Wczoraj auto funkcjonowało normalnie, włączyło się wypalanie dpf i niby wszytko ok. Po czym klepły jakby wtryskiwacze i auto totalnie osłabło.... Zaczęła się czkawka.... Auto na P wkręca się do 2.5k rpm. Jednak tak jakby głośniej i twardo pracuje..... W czasie jazdy przy auto przy próbie rozpedzenia przerywa, szarpie.... Klepią wtryskiwacze..... Błędów brak.... Auto odpala bez problemu. Nie wiem czy coś Wam to da ale mam zrzut z pracą wtryskiwaczy. Korekty praktycznie na rozgrzanym do 90 stopni.... Na wolnych obrotach. Nie podoba mi się szczególnie ten 1 wtryskiwacz. Po dodaniu gazu korekty na nim mocno idą w górę do +1.80 lub nawet +2.99 Może być to przyczyną moich problemów z autem? Co robić? Kupno używanych wtryskiwaczy? Nie wiadomo co kupię.... Czy regeneracja moich wtryskiwaczy? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Super, zamówiony i otrzymany od Dzika Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie wyrzuciłem dpf z mojego 2.0 tdi bmn 170ps to jest Audi A3, tam jest na forum A3 trochę bałagan w tematach o oleju dlatego pytam tutaj. Teraz mam Valvoline XL-III 5w/30 z normą 507.00 Teraz po wyrzuceniu dpf chciałbym zalać nowy olej. Co mam wlać? Nadal coś z normą 507.00 czy wystarczy 5w/40 505.01? Jakieś konkretne oleje polecicie? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
BRD czarny dymek
Hmm.... A nie lepiej zamiast wymiany egr podjechać do tunera i wyłączyć programowo obsługę egr w ECU?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie, co polecicie do 2.0 TDI BMN z wyciętym DPF?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak, pamiętam. Czyli będzie dobry? Używa ktoś tego oleju? Czy lepszy będzie jakiś inny od Valvo?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam! Panowie jak myślicie nada się to do 2.0 tdi pd dpf http://pro-choice.pl/synpower-xtreme-xliii-c3-5w30-4l-p-1344.html Czy lepiej coś z palety Motula?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja bym musiał lać chyba 5w/30 bo mam dpf. Jak zużycie tego oleju? Napisane z S6
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok. Dzięki. Lepszy od Motula? Poczekam, niech się jeszcze ktoś wypowie w tym temacie. Napisane z S6 Na stronie Valvoline pokazało mi Valvoline Xl-III 5w/30 Napisane z S6
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok. Dzięki za info. Zastanawiałem się jeszcze nad czymś od Valvoline? Jak myślicie będzie lepszy od Motula? Napisane z S6
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam serdecznie! Panowie co będzie lepsze do A3 8p 2.0 TDI 300 000 KM przebiegu. Auto ma DPF. Teraz zalałem Penrite Enviro+ 5w/40 ale dośc dużo mi go ubyło- 1 litr na około 5 000 km. Wcześniej lałem Motul Specyfik 5w/30 i ubywało może z 0.5 litra na 10 000 km. Teraz pytanko do Was: Który Motul będzie lepszy? - Specyfik 5w/30 - X Clean Plus 5w/30? Pozdrawiam
-
[B5 AEB] AEB i błędy
Witam!Wczoraj przejechałem moim Audi trasę ponad 600KM wszystko przebiegało OK:) Do czasu kiedy nagle zapaliła mi sie poduszka.Dodam ze wczesniej przez 3 lata kontrolki nie widziałem wogóle tj.nawet gdy przekręcałem stacyjke to kontrolka się nie zapalała nawet na chwilę.....Nie wiem co o tym myśleć? Dziś podpiołem Vaga i wyskoczyły mi takie błędy.... 588 Zapłonnik poduszki powietrznej kierowcy - N95 zbyt duża oporność - BŁĄD SPORADYCZNY 16514 Sonda lambda obwód (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 18010 Napięcie zasilania sterownika silnika 30 za niskie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY W aucie jest instalacja LPG.Autko niby chodzi dobrze,obroty nie faluja widocznie.Wydaje mi się ze jest żwawy. Błędy skasowałem..... Teraz gdy przekręce stacyjke to zapalaja mi sie kontrolki i airbag po 2-3sek gasnie..... Martwi mnie troche błąd sondy....
-
[B5 AEB] Problem z silnikiem nie chodzi na 3 cylinder
Moduł zapłonowy obok filtra powietrza.....
-
[ALL B5] Odpalanie problem
Wykonaj czyszczenie i adaptacje przepustnicy Vagiem.
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
W jaki sposób bym to odczul??
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
Nie wymienialem,ale dzis rano przed pierwszym odpaleniem odlączylem ten czujnik jednak auto za pierwszym raze odpalilo ale trzeslo cala buda i zgaslo,za 2 razem odpalilo i chodzilo normalnie wiec to raczej nie wina czujnika??
-
[B5 ADP] Trudności z zapalaniem
Mam podobny problem w Aeb 1.8t Auto rano odpala ciezko na 2-3 razy Jak juz odpali i zgasze go i za chwile odpale to pali OK Jednak jak troche stoi to musze krecic kilka sekund zeby odpalil Wymienilem wtryski,swiece jedna swieca byla czarna jakby na nia nie palil dobrze,jednak po wymianie jest bez zmian Slyszalem o jakims czujniku temp od ECU jednak nie wiem gdzie on jest......i Czy to on jest winny
-
[B5 AEB] Paliwo się cofa??
Panowie co bylo przyczyna? Ja mam u siebie identyczne objawy Wymienilem wtryski kompletne,swiece i problem nadal wystepuje Gdzie jest ten czujnik temperatury?? Na Vagu nie wywala zadnych blędów
-
[B5 ACK] Problem z uruchomieniem
Witam! Mam taki sam problem z w swoim AEB 1.8T czy walnięty czujnik temp pokazalo ci na VAG bo mi VAG nic nie wyrzuca a problem z odpalaniem wystepuje,wymienilem listwe wtryskowa kompletną,swiece i nadal to samo....Juz nie mam sily na to auto
-
[ALL] Jak sprawdzić ciśnienie oleju VAGIEM?
Witam! Mam audi a4 1.8t aeb i mam problem z kontrolką oleju,jak sprawdzić za pomocą VAGA cisnienie oleju? Mam POlski VAG 4.9 oraz Vag-com 311.2 Czekam na odpowiedz Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie olelu VAGIEM?
Witam! Mam audi a4 1.8t aeb i mam problem z kontrolką oleju,jak sprawdzić za pomocą VAGA cisnienie oleju? Mam POlski VAG 4.9 oraz Vag-com 311.2 Czekam na odpowiedz Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Problemy z zapłonem
Błąd immobilizera to nie jest wina słabej baterii,wymień czujnik tempeatury G62 bo widać ze coś jest z nim nie tak