Treść opublikowana przez hafas
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
dobrze prawisz.... no ale w takim razie najpierw bede musial troche zainwestowac zeby nie zostac bez kierownicy;)
-
[ALL B6] Zmiana kierownicy na wielofunkcyjną
czesc, tez sie przymierzam do wymiany kiery na multifunkcje tylko w B7/ zastanawiam sie czy poduszka ktora teraz mam ( zwykla kierownica czteroramienna) jest identyczna z poduszkami montowanymi w innych kierownicach??? ( cztero/troj ramiennych)?? z gory dzieki za odp.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam wszystkich. Panowie mam takie pytanko. W chwili obecnej posiadam zwykla kiere - 4 ramienna (a4 b7) z tempomatem. Zastanawiam sie czy poducha od tej kiery bedzie pasowala do kierownicy z multifunkcja - 4 ramiennej?? a moze bedzie pasowala tez do kierownicy 3 ramiennej http://allegro.pl/item421539696_multifunkcyjna_kierownica_skorzana_audi_a3_a4_a6.html Niestety nie mam dostepu do etki... Przy okazji zapytam czy jest ktos moze z okolicy szczecina kto ma vaga i pomoze mi zakodowac modul? pozdrawiam
-
System kontroli spalin w Audi A4 B7 2.0TDI
hmm gdzie suzkac tego zaworu? mozna go samemu w jakis sposob "przeczyscic"??? nie chce jechac do serwisu bo tam za kazda pier**le kasuja....zreszta szczecinski serwis nie nalezy do najlepszych...
-
System kontroli spalin w Audi A4 B7 2.0TDI
Witam wszystkich, Dwa dni temu, po zatankowaniu do pelna, pojawila mi sie zolta kontrolka systemu kontroli spalin. Troche sie przestraszylem , poniewaz w instrukcj iwyczytalem ze nalezy niezwlocznie sie udac do serwisu w celu bla bal bla.... Umowilem sie ze znajomym zeby podpial kompa, podjezdzam pod warsztat, wylaczam silnik czekam 20 min i po ponownym odpaleniu ikonka gasnie sama. Na vagu nie ma zadncyh bledow....w pamieci nic nie ma. Mysle sobie....ok Audi sprytne auto samo sie naprawia;) Niestety na drugi dzien kontrolka znowu swieci. O co chodzi? Moze ktos z Was mial podobny przypadek? Z gory dzieki za sugestie Pozdrawiam
-
[B7 3.0TDi] Nierówna praca na wolnych obrotach
czesc, mam podobne objawy ale w 2.0 TDI 140 KM wiecie juz co to moze byc? strasznie mnie to wk..... pozdrawiam
-
[B7 BDG] Trzęsie na jałowym
czesc, dolacze sie do tematu A4 2.0 TDI 140KM; mam podobny problem - czasem jak mi silnik wpadnie w drgawki to cala buda sie kolysze jak na falach... ale tylko i wylacznie po osiagnieciu temperatury roboczej; dzis zauwazylem ze po chwili telepania motor jakby wszedl na inne oboroty (wskazowka jednak nie drgnela) - zmienil lekko barwe dzwieku i telepanie ustalo.... Vag nie pokazuje zadnych bledow. Dodam ze znajomy mial podobny problem w A6 z tym samym motorem, ale vag mu "powiedzial" ze ma jeden pompowtrysk do wymiany. Po wymianie "dyganie" troche sie uspokoilo ale nie zniknelo calkowicie. Moze ktos z Was zna juz przyczyne takiego zachowania? Slyszalem opinie ze to moze byc kwestia jakosci paliwa (jezdze na shellu) a takze DPF-a.... Czekam na opinie przed udaniem sie do "specjalistow" Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich "forumowiczow". Od jakiegos czasu jestem uzytkownikiem A4 Avant B7 2.0 TDI 140KM. Mam nadzieje, ze forum bedzie skarbnica wiedzy i ze sam tez dorzuce cos od siebie. Pozdrawiam Bartek