Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. Ale takie poświęcenia owocują prezentami
  2. hehe ale do pracy go z sobą nie wozi ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ---------- Dzisiaj miałem okazję zobaczyć brawurowy wyczyn naszej policji. Na Grunwaldzkiej dojeżdżam do przejścia dla pieszych, zatrzymuję sie, kukam w lusterko a tu policja za szybko się do mnie zbliża. Myślę sobie, super w końcu sponsor na malowanie tylnej klapy. A tu lipa, w ostatniej chwili odbił i zatrzymał się na słupku ze znakiem przejście dla pieszych. BRAWOOOO:facepalm:
  3. się chwali pogratulować zapalu:wink:
  4. Pod wiaduktem na wysokości pereca.
  5. :polew: no mówiłem Dokładnie !!!! nie kumam o co z tym chodzi ale tak jest co roku, jedziesz sobie normalnie, zaczyna prószyć i nagle w ciągu 5 min miasto sparaliżowane. Jest to nie do ogarnięcia, qr** mam rodzinę w górach, tam jak sypnie to konkret, nie raz jak jeździłem tam na ferie czy święta to byłem w szoku. Tam normalnie, cały rok się zapindala i to na konkrecie
  6. Trzymajcie mnie, droga z kleciny na parkową 1h jeszcze dobrze nie sypnęło a melepety jakby po lodzie jeździli. Boi się to na PKSa się przesiada
  7. Mam u siebie takie zamontowane z allegro i wszystko jest cacy , nic nie lata nie trzaska jest dzięki za info ale już zamówiłem te z dido
  8. chyba się nie zrozumieliśmy, chodzi mi o te z allegro. Ten gościu mówi że one wchodzą na ścisk i ich się od tyłu nie zagina bo nie ma co. Owszem te od dido się zagina po włożeniu:wink:
  9. ale kupię te co mi podałeś. Bo gadałem z ziomkiem z allegro i mówi że są one montowane na wcisk beż żadnego zaginania od tyłu. Więc nie wiadomo czy jak podskoczę, bądź wpadnę w dziurę nie wyskoczą
  10. Goldi tyle, że te co podałem są z Wrocławia i niedaleko ode mnie
  11. damy radę Pany nadajo się? CHROM RAMKI NA ZEGARY AUDI A4 B5 A6 C5 A3 8L ! (3837605007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Wiesz mi, że można.. dzięki za gifty ! Pomalutku i apetyt wzrośnie Nie ma sprawy niech służą To teraz na następny spot szykuj wątrobe cwiara wątroba bardzo chętnie tyle że od wypadku w listopadzie jestem na lekach i alkohol nie bardzo wchodzi. Ostatnio próbowałem i nie był to dobry pomysł, na początku fajnie a później myślałem, że się przekręcę ale co ma wisieć nie utonie, będzie jeszcze nie jedna okazja
  13. Wiesz mi, że można.. dzięki za gifty ! Pomalutku i apetyt wzrośnie Nie ma sprawy niech służą
  14. Dzisiaj pierwszy spot za mną, hehe było na prawdę fajnie Pojadł popił czego chcieć więcej
  15. okej jak coś to będę dzwonił ale myślę, że max na 18 dotrę
  16. Magnolia Pany a do której będziecie? Bo ja na 17 nie wyrobie:facepalm:
  17. Ok, to widzimy się jutro
  18. Goldik i jak działamy coś jutro? masz czas?
  19. No proszę, zrobie tak ze starymi bo udało mi się ogarnąć inne, co prawda urzywki ale dają radę
  20. Zdradź sekret jeśli możesz, też jestem ciekaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.