Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. chodzi o ten króciec co jest umieszczony na grodzi koło zbiorniczka płynu hamulcowego? dobra już wiem o co chodzi ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Haha goldik ja to się Tobie chyba nie wypłacę, jutro podskoczę po nowy filtr, majątku nie stracę a może faktycznie coś pomoże, wczoraj jak go wyciągnąłem to strasznie dużo syfu i pyłu się z niego posypało ostatnio sporo latałem przez remontowaną drogę i straszne tumany kurzu się unosiły, może faktycznie już się zapchał w trybie ekspresowym ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 13:15 ---------- Udało mi się dorwać nowy N75, w jeździe czuć minimalną różnice. Mam pytanie, bo kiedy ściągam na odpalonym silniku wężyk z gruszki i ponownie go zakładam elegancko sztanga idzie w górę, szybciej niż na starym N75, po czym minimalnie opada, ok 1-2mm, czy to normalne? jeśli tak to co może być przyczyną? Logi postaram się zrobić w najbliższym czasie
  2. Dobry:decayed: haha co do zusu to własnie wróciłem z kontroli, złodzieje wstrzymali mi wypłacenie zasiłku za L4 powypadkowe bo stwierdzili, że za długo jestem na zwolnieniu. Kpina!!!! Dopiero jak dowiozłem wszelką dokumentacje medyczną powiedzieli, że do 30 dni wpłyną pieniądze na moje konto, podkreślam że chodzi o kasę za pierwszą połowę grudnia !!!!
  3. Haha miałem taką cichą nadzieje że tak będzie tyle że trochę się trzeba z tym u Ciebie nagimnastykować i myślałem że już się takiej operacji nie podejmiesz
  4. Panowie mam takie pytanie, jaki warsztat polecacie we Wrocławiu, co prawda to dopiero za jakiś czas ale czeka mnie wymiana sprzęgła
  5. ehhh tylko pozazdrościć
  6. to aż taka jazda jest na gwincie? myślałem że tak strasznie to nie jest
  7. chcieć to może i bym chciał ale jak to się później przekłada na żywotność wahaczy? żeby się później nie okazało że co 15kkm do wymiany błagam stary normalnie ganiasz skoro tak to czemu nie to na taką przyjemność musze ile przeznacyć, do 2tyś zł można kupić jakiś dobry gwint? i co normalnie później 17/18 czy jeszcze jakieś dystanse są potrzebne?
  8. chcieć to może i bym chciał ale jak to się później przekłada na żywotność wahaczy? żeby się później nie okazało że co 15kkm do wymiany
  9. Ty mi najpierw napisz czy dobrze koła odpowietrzyłeś? :grin: Jeszcze jedna robota nie odebrana a za następną sie bierze Pany wczoraj o 14.13 pisałem hamulec jak brzytwa ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- co Ty ćpiesz Maciek? Weź to odłóż ja do czarnej wsadziłem FK AK Street, mogłem kręcić w dół w góre przy komforcie porównywalnym z 1BE... :whistling:nowe te gwinty po tysiaka latają na allegro, ponad 50kkm zrobiłem, mrogal ponad dyche zrobił jak nie dwie na tym zawiasie i auto poszło w świat... nie idź w żadne pół środki, bo za chwile się i tak i tak zdecydujesz na gwint. w sumie z tym gwintem o tyle dobra sprawa, że te 16 moęe zostawić na zimę i poprostu krecić pod nie zawias w górę, a na lato 17 chyba dadzą rade?
  10. szczuraz bo nie specjalnie się znam, chodzi o zmianę samych sprężyn tak?
  11. Panowie powiedzcie mi, bo pewnie większość z Was ma obniżone zawieszenie w swoich autach. Sam powoli przymierzam się do takiego zabiegu i powiedzcie mi co najlepiej zrobić żeby obniżyć, a przy okazji nie tracąc komfortu z jazdy, czy jest taka możliwość, czy albo to albo to? Czy kola jakie mam na chwilę obecną 225X55 r16 będą okej czy już za małe? Czy tylko w grę wchodzi gwint? jeśli tak to co polecacie, jakie koszta mnie czekają za taką przyjemność. Jeśli nie powinienem tu zamieszczać takiego pytania od razu najmocniej przepraszam
  12. A ja nie dam rady pojechać bo tydzień po mam wesele
  13. Pany sorki za wczorajszego posta, za załamnie regulaminu ale wczoraj byłem już za bardzoo ...... yyy niemyślący odpowietrzyłem dzisiaj ten holerny układ, przy okazji wymieniając prawie cały płyn. Okazało się że prawy przód i tył ostro bryznął powietrzem, natomiast lewy tył gdzie grzebałem tak troszkę. Hamulec jak brzytwa, dzięki Wszystkim za udzielone wczoraj wskazówki:thumbup1:
  14. oj oj sory ale ciężkooo mi już dzisiaj myśleć, ale porządek już został zaprowadzony, bo post został usunięty, ehhh człowiek w finansowym dołku a tu zawsze pod górke
  15. i wszystko jasne, dzięki za pomoc. Nie pozostaje nic innego jak ...... siup Wasze zdrówko Pany:drinks:
  16. Pany a jak będę odpowietrzał to korek na zbiorniczku zakręcony ma być? Wybaczcie ballantines robi swoje:decayed:
  17. haha dzięki wielkie teraz już wiem ale obawiam się, że do jutra może mi się zapomnieć hihihi, całe szczęście że zostanie to na forum tak to jest jak się jest razem z teściem na zwolnieniu L4:decayed:
  18. picie piciem, ale od którego zacząć, proszę informacje jak krowie na rowie:grin:
  19. Hornet tylko powiedz jeszcze, od najbliższego czyli prawy przód czy zaczynam od prawego tyłu? ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- pomyłka lewy przód czy lewy tył jako pierwszy, sory za wypisywane głupoty wcześniej
  20. płynu nigdy mi nie zabrakło w zbiorniczku. Jak jeździłem z tym cieknącym to na bieżąco dolewałem. Po wymianie na inny zacisk, przy odpowietrzaniu pilnowałem żeby był. A wystarczy że odpowietrzę tylko drugi zacisk z tyłu czy muszę wszystkie? ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- dobra bo już się pogubiłem, tak mam ABS. To żeby odpowietrzyć cały układ to zaczynam od tylnego lewego koła, później prawe. Następnie lewy przód i prawy, tak?
  21. jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć? no to jutro lewarek, fura w górę i ogień
  22. jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.