Treść opublikowana przez Suli
-
[B5 AGB] PILNE, poszukuję dystansów 5mm Wawa i okolice
Słuchajcie, pilna sprawa. :!: Poszukuje pierścieni dystansujących 5mm do S4 '99 r. w Warszawie lub okolicy. Felgi 18'' Wymienałem wczoraj klocki na nowe (po raz pierwszy od nabycia samochodu) i okazało się, że z przodu po zmianie wszystkich klocków zacisk obciera o felgę. W chwili obecnej mam zmienioną tylko parę klocków wewnętrznych po każdej stronie (bo inaczej bym nie wyjechał). Muszę załatwić to pilnie jeszcze dzisiaj, bo jutro mam wyjeżdzać na zlot. A jak tak dłużej będę jeździł to zjadę sobie tarcze z jednej strony Dzwoniłem do Inter Carsu - nie mają. Gdzie takie coś można dostać, gdzie szukać:?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O wypraszam sobie Ja na w mieście - czyli na Pradze mieszkam - a nie na przemieścach Ja Nie sram ogniem tylko lubię się wyspać i wypić kawę - jak biały człowiek
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Zdecydowanie 11.30. Ja sam z Pragi będę co najmniej pół godz. jechać... W którym miejscu jest dokładnie ten Mc Donald bo nie kojarzę O ile wogóle będę miał czym jechać i nie okaże się, że ktoś mnie musi zabrać Okazło się, że muszę dokupić jeszcze 2 wahacze - 440 zł A na koniec okazało się, że klocki mi się z przodu nie mieszczą - po założeniu nowych zaciski obcierają o felgę Były zużyte - to się mieściły :wallbash: Muszę czym prędzej dokupić pierścienie dystansujące na przód i jeszcze ustawić zbieżność z tyłu - bo wymieniałem śrubę od regulacji pochylenia koła I to wszystko jutro... Po prostu rewelacja. ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja w piatek z rańca, o 9 ruszam. Mówie Ci, utniesz w porannych korkach Po co Ci to? Poczekaj na nas, powoli zbiera się ekipa
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Brynia, w moim przypadku też nie ma mowy o przesadnym zapieprzaniu, bo będę nowe tracze i kolcki docierał. :gwizdanie: Proponuję się tylko jakoś dokładniej koło 11-stej się na wylot z miasta zgadać, Krzyniek i TOSik też są chętni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rs4 Wicu ....Rs4 RS4 i paczka Pallmali Nosfera :nabijasie: PS. Furkę robię w poleconym warsztacie w... Wiązownie [br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________ Norbi :good: To wygląda, że pociągniemy "razem" :> Tzn. Ty będziesz przecierał mi szlaki, bo ja przed jedenastą się nie wygrzebę :polew:
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Nie będę, :gwizdanie: bo będę "docierał" klocki i nowe tracze z tyłu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dziś na spociku nie budziet. Odprowadzam S-kę do warsztatu :>
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Tylko, że "wakacje" juz się skończyły Zobacz ile więcej samochodów na mieście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja przez chwilę myślałem Niewiasto, że tak ładnie o Swoim mężu mówisz
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
gwizdka użycza :polew: żeby mu kulka nie wyleciała Wstydzcie się Świntuchy :polew:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Całkiem przyjemne miejsce Ciekawe jak ten ośrodek będzie wygladał PO naszym wyjeździe :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie tam, eksploatacyjne Klocki, tarcze tył (już mam) a i łączniki stabilizatora, które chciałem machnąć przy okazji, bo i tak na wiosnę trzebaby je robić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BTW Łukasza (docelowo Czukundura ) Widział go ktoś ostatnio na forum? Bo ja mam z nim do pogadania w kwestii moch "klamotów" do eSy , a nie mam do niego numeru komy. Chyba zgubiłem
-
[ZLOT SOBIESZEWO] Wyjazd - kto, kiedy i o ktorej?
Flyer, Ty na prawdę chcesz trafić na poranne korki Jeeeedeeenaaaastaaaa Pleaseeeeee Ludzie muszą się wyspać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O tak tak .. pod Tesko Ten przybytek, o którym myślałem i który grozi Poziowi (kto normalny decyduje się ODZYSKAĆ COŚ od Urzędu Skarbowego ) to na pweno nie jest Tesco :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu, czyżby zapowiadało się, że spociki specjalnie "pod Ciebie" będziemy musieli robić na Białołęce :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pozazdrościć i pogratulować Super! Wielkie dzięki :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na początku było słodkie i smaczne - takie słodziutkie jabłuszko wśród innych jabłuszek w sadzie, potem niestety przyszła zima, powiało chłodem i przymroziło, na wiosnę zakwitło znowu, ale szybko skwaśniało, a jak wiadomo robaki nie lubią zepsutych owoców ... Witaj w klubie Z tą różnicą, że ja miałem na tyle rozumu, że się nie ożeniłem :polew: [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 22:58 _________________________________________________ Łukasz dostałeś ostanią wiadomość na PW? Da radę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja naklejkę biorę od Sławka na zlocie i nie ma problemu :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi żyje :oklaski:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Adadur będę sam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Upss widać dawno nie zaglądałem do tego wątku , bo kiedy ostatnio tam byłem wychodziło, że przed zlotem sprawa nie wypali Angela, tylko, że ja potrzebuję 1 góra 2 sztuk (na wypadek, gdyby ta pierwsza się zepsuła ) Czy Twój chłopak będzie się bawił na zlocie też w detal ?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Termin wplat uplynal dzis. hyh Uuuu... niepowetowana strata
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary... ja potrzebuję i pare razy rzucałem zapytanie, czy ktos nie ma zbędnych na zbyciu