Treść opublikowana przez Herdas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jest. kupujesz licznik z kolorem na allegro jakos 300+ zmieniasz kodujesz immo i powinno palic z tego co sie orientowałem
-
00470 grupa immo
koledzy pojawił mi się błąd w immo 00470- combination comfort Databus in Single Wire 012- Electrical Fault in Circuit auto czasem nie chce odpalić jakby immo odcinało. wymieniłem w kluczyku baterie jednak nadal bląd po skasowaniu pojawia się od razu jakies propozycje gdzie szukac problemow rozwiazań problemu
-
Test EGR i lekki niebieski dym z wydechu
zamknięty
- fis
-
Zmiana Języka W Nawigacji I Pulpicie Międz Zegarami. Lublin
jeśli chodzi o navi między zegarami po polsku to nie ma opcji. Jeśli chcesz mieć navi ogolnie aby ci pokazywało to musisz zakodowac aby wyświetlalo. aby mieć polskie menu musisz dać komuś.
-
błedy Vag-jak zaradzić
aku nowy od grudnia siedzi. problem w przewodach? Ostatnio zaczęło mi coś piszczeć, "ćwierkać" z okolic paska wieloklinowego. Obecnie mam 1613. Czy zmienić na krótszy?
-
błedy Vag-jak zaradzić
blad w obwodzie elektrycznym. pytanie gdzie szukac? swiece, przewody gniazda? czy gdzies jeszcze?
-
błedy Vag-jak zaradzić
Koledzy podczas podpiecia vaga pojawily sie takie błedy Friday,13,March,2015,17:34:14:62939 VCDS Version: Release 12.12.0 Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BKE.lbl Control Module Part Number: 03G 906 016 FE HW: 028 101 212 7 Component and/or Version: R4 1,9L EDC G000SG 9820 Software Coding: 0000071 Work Shop Code: WSC 60925 124 07124 VCID: 6BD5212749702B46511-5072 2 Faults Found: 17055 - Cylinder 1 Glow Plug Circuit (Q10) P0671 - 000 - Electrical Fault - Intermittent Freeze Frame: RPM: 0 /min Torque: 148.8 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 9.35 V Bin. Bits: 00101100 Temperature: 2.7°C Bin. Bits: 00110000 17057 - Cylinder 3 Glow Plug Circuit (Q12) P0673 - 000 - Electrical Fault Freeze Frame: RPM: 84 /min Torque: 168.4 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 10.56 V Bin. Bits: 00101111 Temperature: 2.7°C Bin. Bits: 01110000 Readiness: 0 0 0 0 0 Proszę o pomoc
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
mam moduł komfortu koncówka BP tyl korby. chcialbym dolozyc swiatlo w drzwi przod i tyl bede mial wiazki z lampkami. gdzie to wszystko połączyc by swiecilo. musze te dwa przewody prowadzic do MK z tyłu czy jak mam to połaczyć?
-
Wycieraczka tylnej szyby
a jaki masz problem apropo wycieraczki? slychac jakis przekaznik? mozesz miec zakodowana manetke na sedan zamiast na avant przez to modul nie rusza ci tylnej wycieraczki. sprawdz kodowanie oraz mozesz zobaczyc czy nie dostala sie woda do silniczka wycieraczki i nie zostala spalona plyta. u mnie tak bylo ze woda popalila lutowania i musialem je naprawiac.
-
Wycieraczka tylnej szyby
wsadz kluczyc w wyżłobienie tak to nazwe i lekko podważ i wyskoczy trzyma sie na 3 zatrzaskach rozpiska bezpieczników http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/audi-a4-b7/bezpieczniki-audi-a4-b7/
-
Podlaczenie Cb radia i kamery pod stacyjke
zasilanie po stacyjce można wziąć z żółto-czarnego przewodu który jest wpięty do włącznika świateł. Możesz poprowadzić przewód z niego przez słupek A podsufitkę i do kamery. Masę jak BenyA4 szukaj pod jakąś śrubą.
-
poszukiwany elektryk
to tak: 1-Michał Jackowski ul ustronie 32A tel 888 130 694 dlugo trzeba czekac ale gosc kumaty 2-autotonik na bursakach w oby bylem na ustroniu ogarnal mi magistrale can bo ciagle blad wywalalo gosc ma wiedze na prawde co do autotonik nie wiem czy dorobia wiazke ale cos poradzą. do 1 bym bardziej polecał
-
poszukiwany elektryk
do czego?
-
Zmiana Języka W Nawigacji I Pulpicie Międz Zegarami. Lublin
w BNS 5.0 tez uda sie zrobic?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
LZA 28283 audi B6 srebrne o ile pamiętam, stałeś w czwartek rano obok na swiatłach w Lublinie Al. Slidarności/ ul.Prusa. Pozdrawiam klubowicza.
-
BNS, Zmieniarka, CAN radia podłączenie [?]
Witam kolegów Zmieniam radio niefabryczne na BNS obecnie siedzi Becker, posiadam zmieniarke na 6cd wraz z wiązką i tutaj pare pytan apropo podłączeń 1:Od zmieniarki idze lużny brązowy przewód gdzie go podpiąć? jest to masa? gdzie ja znaleść? 2:Apropo podłączenia BNS do licznika to w kostce jest CAN L i CAN H i jeszcze nazwa GND-CD gdzie ten przewód podpiąć też? 3:Czy potrzebne bedzię kodowanie? Dodam jeszcze że mam kierownice multi też dołożyłem samemu moduł Q Taśmy podłączone wszystko przy kierownicy jest. Proszę o pomoc jak to połączyć aby wszystko ładnie współgrało.
-
poszukiwany elektryk
w Lublinie na ponikwodzie ale trzeba czekać tydzien minimum. drugi w Turce podobnie. można tez Autotronik na bursakach. kwestia tego co do robienia
-
Blok 22
Witam. za co odpowiedzialny jest blok 22 mam tam cos takiego: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2f55a15b5936ff6.html powinny byc tam same zera? co trzeba zrobić
-
Radio Becker + Cd Changer Audi + Kiera multi
A jeśli chodzi o sterowanie z kierynto trzeba wiazke can puscic. Gdzie to zrobic kosta srodka c2 w radiu tam jest canL i canH gdzise wyprowadzic do can licznika ? Czy w jakie miejsce je podpiac bo nie widzialem bym mial wyprowadzona taka wiązkę
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam modul Q, tasma C , kiera 4ramienna b7 multi podświetlenie działa jest git. Pare pytan: 1. Które radia obsłuży ta kierownica. Posiadam niefabryczne. Proszę o podanie które radia 1din jak i 2din 2. Z pinu 19 i 20 w liczniku mam puścić can do radia kostki mini iso bym mógł sterować radiem z kierownicy? Nie widziałem wcześniej wolnej kostki mini iso
-
Radio Becker + Cd Changer Audi + Kiera multi
czy BNS bedzie latał z multi i zmieniarka? wiem ze teraz mam 1 Din ale zawsze mozna zmienic na 2 Din
-
Radio Becker + Cd Changer Audi + Kiera multi
A z jakim radiem będzie smigala zmieniarka i multi?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ktoś z Lublina zajmuje się elektryką chodzi o CAN i moja modyfikacje.
-
Radio Becker + Cd Changer Audi + Kiera multi
Witam. Koledzy jestem w trakcie lekkiej modyfikacji apropo Car-audio chodzi mi o podłączenie kierownicy multi z radiem Becker Indianapolis pro ponadto aby grało ze zmieniarka Audi cd changer. Radio mam od kupna auta, kierownica + kabel do multi i zmieniarka została zakupiona we własnym zakresie mam już wszystko zamontowane. Pytanie brzmi czy będzie to wszystko współgrało ? czy muszę mieć Ori radio by wszystko latało jak należy. Radio Becker posiada gniazdo na can L i H które zostały podpięte juz do kabli can przy słupku A. Nie zrobiłem jeszcze kodowania z multi oraz z dokładka zmieniarki do radia. Proszę o wypowiedzi, porady co muszę jeszcze zrobić by to wspólnie wszystko grało. Liczę na waszą wiedzę i pomoc. Pozdrawiam