Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barca111

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Barca111

  1. Barca111 opublikował(a) temat w Pomorskie
    witam. jestem ciemny w tych tematach więc szukam kogoś chętnego do kilku ulepszeń w moim audi oczywiscie za odpłatą typu wymiana kierownicy na multifunkcyjną, zmiana manetek na tempomat i pełen fis itd. Najlepiej z Gdańska lub okolic. jak coś pw.
  2. Barca111 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    kiko79 może jak zaleję 5w40 to obejdzie się bez dolewek od wymiany do wymiany:wink: nadzieja musi być hehe więc zaleje MOTUL 8100 X-Clean 5w40 i filtr knecht:wink:
  3. pytam bo jak wymieniałem gruszkę w audi to wychodził ten flet z kolektora. a nową gruszkę mam od pasata i tam nie można wyjąć z kolektora. czy po wymianie jest jakieś znaczenie jak on ma byc wsadzony w kolektor? bo z tego co się orientuję to ma tylko jedno położenie. po wymianie jest potrzebne podpięcie pod komputer i kasowanie błędów albo coś takiego czy wszystko powinno być ok?
  4. Barca111 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    czyli do żadnego rozszczelnienia nie powinno dojść jak płukania nie zrobię? a wręcz przeciwnie powinno być lepiej? co do dolewki to po przejechaniu 7 tyś km dolałem raz olej jakieś 250 ml więc nie jest zle.
  5. a podczas wymiany gruszki wychodzi u was ten element plastikowy co steruje łopatkami w kolektorze ssącym? czy powinien pozostać w środku?
  6. Barca111 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    witam. podepnę pytanko. mam zalany olej castrol 0w40 ale chce zmienić np na motul 5w40. ile muszę kupić oleju i czy muszę zrobić płukanie silnika? pozdrawiam
  7. dziś kupiłem cały kolektor od paska:decayed: gruszka przełożona kompletna:wink: żaden błąd nie wyskakuje więc chyba wszystko jest ok:decayed: moc zbyt wiele nie przybyło ale jest inny komfort jazdy bez szarpania rwania itd:wink:
  8. za taka cene to też mogę kupić z kolektorem;] w piątek byłem oglądać u gościa ale miał pękniętą niestety. jutro zaczynam poszukiwania:wink: a to pasuje od diesla lub FSI?
  9. witam. niestety ale łatka puściła na membranie i próbowałem na dentkę ale po przejechaniu 200km też nie wytrzymało więc nie pozostaje mi nic innego jak szukanie drugiej gruszki albo ostateczność ASO.
  10. witam. Panowie jutro jadę zakupić kierownicę powietrza kompletna i mam pytanko czy mogę wymienić całą to gruszkę i nie będzie wyskakiwał żaden błąd na kompie?
  11. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Układ Jezdny
    Regeneracja amortyzatorów NAGENGAST - Autoryzowany warsztat samochodowy co myślicie o tym warsztacie?
  12. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok
  13. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Numer ten co widnieje? W jakich godzinach?
  14. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Dev a skąd jesteś?
  15. Co do dentki to dobry pomysł. A sama ta membrane da się wymienić czy cała gruszke trzeba? Czy ta dźwignię z membraną? Nie dało się jeździć szarpanie nie udolna zmiana biegów a teraz auto zlapalo oddech. Mimo wszystko kupie używek na czarną godz jakby już fabrycznej nie dało się kleić
  16. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    benyA4 nie bądź taki kozak ponieważ nie z takimi miałem doczynienia. Jeżeli coś ci się nie podoba w moim zapytaniu to nie musisz odpowiadać proste? Co do wymiany dziwne jest to że jedni chcą 400 a inni 180 więc pytam czy ktoś miał taki przypadek i co myśli o tym.
  17. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Człowiek nie płaci po to tyle kasy żeby pompowac w to za co już raz zapłacił. Można było lepiej to przeznaczyć na wygląd optyczny typu Alu przyciemnianie szyby itd. Co do czujnika to kupię raczej z aso będzie pewniejszy. Tak mi się wydaje he he
  18. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Dam mu ostatnią szansę i zrobię ten magiel Ale jak coś będzie dalej nie tak to idzie do żyda bo jak policzylem to 7 tys wpakowalem w niego prawie połowa wartości
  19. terminator1985 mi się jakoś udało skleić ale będę wymieniał na dobrą membranę, daj znać jak po testach czy jest różnica itd
  20. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    a oprócz turba jakieś poważniejsze naprawy? a jaki olej dokładnie najlepiej zalać? po naprawie kierownicy powietrza autko zdecydowanie lepiej ciągnie pewnie nie to co turbo ale poprawa jest bo tak to straszny muł. dlatego opinie są różne co do aut.
  21. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    a może już ktoś wymienił dwumas? to chyba też wymienię na Motula. a turbo jak się sprawuje? jeszcze trochę to naprawy przekroczą wartość auta, poprzednio miałem vectrę i też kasę pakowałem może c**j.... kierowca ze mnie hehe głęboko się zastanowię nad wymianą oleju bo Castrol po odkręceniu korka w silniku wygląda jak przepalony.
  22. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    edekxp 170 tys przebieg potwierdzony w ASO. tak mi doradzili że lepszy niż 1.8T a teraz żałuję bo mogłem kupić. Do wymiany zostało mi ok 3 tyś km i raz dolewałem jakiś tydzień temu. a dlaczego Castrol nie? jaki polecasz kolego? a teraz jeszcze magiel cieknie! ostatni remont tego auta!!
  23. lepszy czy taki powinien być?
  24. Barca111 odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    właśnie nie u mechanika znajomego a auto mam rok. rozrząd firmy Ina z pompą wody Metli do tego olej Castrol Edge 0w40 wszystkie filtry, płyny, świece. sprzęgło firmy Luk i wysprzęglik za dwumas z robocizną zabuliłem 3200! szok! ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- teraz niewiem czy części drogie czy mechanik doił kasę ze mnie?
  25. a nie febi zielony? niby to zamiennik tego co maja w serwisie do vw audi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.