Treść opublikowana przez speed1986
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. W końcu Audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie
-
Kołysze budą na biegu jałowym 1.9 TDI
A może być jeszcze poducha pod silnikiem. Nie zgłasza Ci błędu w module silnika?
-
ISOFIX B7 montaż, czy pasuje bez problemu, czy trzeba przerabiać tapicerkę?
A są takie plastiki do tego jeszcze. One są konieczne?
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
A warto wymienić obie naraz czy jedna wystarczy? Bo trochę jest rozbietania pod autem
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
Ale to nówka czy używana?
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
Sprawdziłem narazie to, że poruszanie ręcznym w ogóle nie daje efektu poruszania linka przy zacisku (a jest to widoczne przy drugim kole), wiec pewnie linka jest jakoś unieruchomiona w pancerzu. Musze w wolnej chwili to sprawdzić.
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
A wiedzą koledzy kto robi dobrze takie rzeczy w okolicach Łodzi?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Mi się wydaję, że te Valeo nie będą pasować do twoich mocowań, bo ze zdjęć wynika, że masz stare mocowania, a Valeo mają nowe.
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
Mam problem z hamulcem ręcznym - uchwyt lewej linki spada z mocowania drążka hamulcowego. Jak narazie doraźnie rozwiązałem problem zakładając linkę spowrotem, ale pewnie znów spadnie. Dodam, że przy zmianie kół zauważyłem, że nawet na zaciagnietym hamulcu ręcznym kolo nie jest w ogóle blokowane. Hamulec nożny mam w pełni sprawny. Czy sądzicie, że linka może być tylko zapieczona i wymaga smarowania? Czy raczej jest uszkodzona i blokuje się w pancerzu? A może to nie jest wina linki. Ma ktoś podobne doświadczenia? Jak sprawdzić bez wjeżdżania na kanał co jest przyczyną?
-
Chip box do 1.9 TDI 101Km avb
Witam, pytanie do znawców tematu: czy taki tuning wpływa znacząco na spalanie i żywotność silnika (sprzęgła, dwumasy, itp.)?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja też zmieniłem w swojej A4 wycieraczki na Aero (komplet ramion i piór z ASO) i jestem bardzo zadowolony. Dopiero teraz zobaczyłem jak powinny działać wycieraczki Także polecam wszystkim niezdecydowanym, bo warto.
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Witam, dzięki poradom na forum również wymieniłem moje ramię wycieraczki (pęknięte) na to z Q5. Ja zdecydowałem się na zakup używanego ramienia oryginalnego (koszt 111 zł razem z piórem) - w ASO ponad 200 zł. Udało się wymienić bez problemu (nie trzeba było nic piłować ani używać ściągacza) i różnica ogromna w porównaniu do starej wycieraczki.
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Witam kolegów. Ja również zastosowałem taki zestaw naprawczy. Pokrętło potraktowałem szlifierką kątową i jakoś udało się wyjąć. Ale podobnie jak koledzy miałem problem - nowe pokrętło po założeniu było luźne - ja owinąłem trzpień, który wchodzi do włącznika taśmą izolacyjną. To rozwiązanie zdało egzamin i nie trzeba było nic kleić. A odnośnie koloru to nie jest źle - być może odcień jest lekko inny ale przynajmniej nie razi ta odrapana guma.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy i miłośników Audi