Treść opublikowana przez speed1986
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Żeby być pewnym taśmy i to musisz sprawdzić ja dokładnie.
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Czyli tylko sprawdzałeś czy piny ładnie wyglądają?
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Co to znaczy ze kable ok? Sprawdzałeś miernikiem czy nie ma zwarć i czy są przejścia z jednej strony na drugą taśmy?
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
A jakiej linki szukać? Czy do wszystkich wersji silnikowych jest ta sama linka? Bo znalazłem numer 8E0609721, ale z różnymi końcówkami. I nie wiem czym one się różnią.
-
Spadająca z drążka linka hamulcowa
Koledzy rozwiązałem mój problem z ręcznym. Okazało się, że linka idącą do lewego koła jest zapieczona w pancerzu. Po zastosowaniu wd40 oraz płynu hamulcowego i mozolnym poruszaniu linki hamulec zaczął pracować. Nie jest jeszcze idealnie i nie rusza się bardzo swobodnie ale poprawa jest znaczna. Niestety po zwolnieniu dźwigni ręcznego hamulec nie wraca do ogranicznika, bo jego sprężyna nie jest w stanie wyciągnąć linki tak daleko. Czy nie będą przez to zdzierały się klocki hamulcowe?
-
Stuki z tyłu przy ruszaniu
Witam kolegów, Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem, wiec pozwoliłem sobie utworzyć nowy temat. Mój problem polega na tym, iż czasem (nie zawsze) podczas ruszania (zazwyczaj w tyl) daje się usłyszeć z tylnej części auta takie pojedyncze stuknięcie. Dźwięk przypomina mi przestawienie się jakiegoś elementu w inną pozycję. Nie mam niestety dostępu do kanału, wiec diagnozowanie jest utrudnione. Wiecie może co jest przyczyną? Jakieś łożysko? Czy może wahacz? Dodam, że podczas jazdy (również po nierównościach) nie słychać tych stuknięć.
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
A jak się dowiedziałeś, że masz webasto? Jest do tego jakieś sterowanie? Po czym poznać?
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
A jest tam jakaś regulacja? Czy trzeba poukładać coś?
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
Czyli regulować trzeba górny zawias jak drzwi opadają? U mnie przednie drzwi pasażera są wyraźnie opuszczone, bo szczelina jest nierówna - w dolnym rogu plastik z drzwi ociera się nawet lekko o plastik na blotniku. Skutkuje to tym, że drzwi wyraźnie ciężej się zamykają. Poza tym jak są zamknięte i się je otworzy to wyraźnie opuszczają się po wyskoczeniu zawiasu z prowadnika w słupku. Co musze zrobić w tym przypadku?
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
A ten zawias można odkręcić bez problemu? Czy trzeba drzwi na czymś oprzeć?
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
A policja się nie czepia tego?
-
Brzęczyk zapalonych świateł - po otwarciu drzwi.
A próbowałeś z ręcznym?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Ile dałeś? Ja już mam komplet rzeczy do swojej Wymieniłem u siebie kierownicę na multifunkcyjną od B7, moduł Q, taśmę 12 pin z literą A i multifunkcja działa pięknie z radiem Concert 2 - reaguje na lewą i prawą rolkę. Niestety na radiu nie było tabliczki znamionowej, wiec nie jestem w stanie powiedzieć czy jest od B6 czy B7.
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Coś w tym może być, bo kiedyś można było spotkać przeciwmgielne żarówki pozycyjne w osobówkach (takie żółtawe też). A jaka to folia? Nie będzie się deformować przy wysokiej temperaturze podczas świecenia?
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
Ja bym winę taśmy obstawiał w przypadku, gdyby przyciski działały bądź nie w przypadku ruchu kierownicą (na zasadzie styka bądź nie). No i w VCDS też by nie działało zawsze.
-
Brzęczyk zapalonych świateł - po otwarciu drzwi.
Ale Brzeczyk tez chyba bedzie
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Ja wymieniam na kiere multi z b7 i będę miał na zbyciu moduł L
-
a4 b6 avant s-line by Tesla
Ciekawy kolor. mam takie same felgi. Nie masz problemu z tymi dekielkami?
-
[B6 AWX] SEDAN LZ5J S LINE kupie felgi 19 cali audi bbs speedline
Ładna sztuka. Szczególnie na letnich felgach W jakim celu okleileś halogeny? Tylko dla wyglądu czy dla innych Walorów użytkowych?
-
Brzęczyk zapalonych świateł - po otwarciu drzwi.
Mikrostyki są zamkach drzwi. Ale skoro lampka Ci się zapala to znaczy, że styki działają poprawnie. Może sam Brzeczyk Ci się uszkodził. Rusz samochodem z lekko zaciagnietym hamulcem recznym. Jeżeli Brzeczyk masz dobry to po kilku metrach powinien zacząć działać,podczas gdy na FISie wyskoczy komunikat o zaciagnietym hamulcu. Jeżeli równocześnie z komunikatem Brzeczyk nie zadziała ton znaczy, że jest uszkodzony.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Gregory po Twojej wypowiedzi jeszcze bardziej nie rozumiem co z czym działa. Bo mówi się, że concert z b6 za stary na multi z b7 i nie działa lewa rolka. No ale Tobie nie działało RNS-E? To ja już w ogóle nie wiem co z czym działa....
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Jeszcze nie zamontowałem, więc nie wiem co działa a co nie Ale będę miał moduł Q i kierę od B7. I nie mogę nigdzie znaleźć wytłumaczenia dlaczego podgłaszanie będzie działać a przewijanie stacji/utworów już nie.
-
Wymiana EKRANU FIS
Nie widziałem na żywo rozebranego licznika, ale wątpię, żebyś mógł podmienić tylko ekran na kolorowy tak z prostej. Chyba lepiej kupić cały licznik z kolorowym FISem. A jeżeli chodzi o podmianę na zwykły ekran to powinno się udać, ale chyba ciężko będzie znaleźć sam wyświetlacz. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ktoś wykonuje regenerację tych wyświetlaczy, ale szczegółów nie znam.
-
Nie działa multifunkcyjna kierownica
A nie masz możliwości podmiany radia, żeby wykluczyć, że to ono nie jest przyczyną? Albo założenia radia do kogoś?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
Ktoś potrafi powiedzieć dlaczego radio Concert 2 z B6 nie obsługuje multifunkcji z B7? Są jakieś różnice sprzętowe czy software tylko inny? Bo przeszukując oferty sprzedaży tego radia nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, że jest tylko do B7.