Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bezwypadkowy? Już się robi!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konkluzja jest taka ze NIE DA SIE SPRAWDZIC ORYGINALNEGO PRZEBIEGU bo handlarz wszystko sciemni.

Kupujac 6-o letniego np passata trzeba sie liczyc z tym ze auto moze i jesli jest od handlarza najprawdopodobniej ma grubo ponad 300tys km.

jesli auto ma mniej niz 200 to znaczy ze bylo albo krecone albo walone.

Opublikowano

a interes jak się kręci tak się będzie kręcił :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 16:10_________________________________________________większość 6 letnich aut diesli w Niemcach ma zazwyczaj ok 200 kkm, tam nikt nie kupuje diesla żeby stał i wyglądał :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 16:11_________________________________________________a zauważyłem że ludzie u nas strasznie się boją 2 jki z przodu, kiedyś miałem renówkę z 2006 to było w 2009 miała nalot 176 tyś km i każdy kto dzwonił pytał "a dlaczego ma tak duzo najechane" :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Tak się skupiliśmy na tych Niemcach, a co sądzicie o autach np. z Holandii czy Belgii? Przyznam, że będąc w Belgii (przejazdem) oczom nie mogłem uwierzyć - tam prawie nie widać na ulicach aut starszych niż 6, 8-letnie, poza tym samochody z Belgii są jakieś takie charakterystyczne - czyściutkie, zawsze w "wypasionych" wersjach (ale może to tylko moje subiektywne odczucie).

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z samochodami z tych krajów?

Opublikowano
  • Autor

Moje Audi jest z Belgii

Opublikowano

A masz carpass?

Opublikowano

Tak się skupiliśmy na tych Niemcach, a co sądzicie o autach np. z Holandii czy Belgii? Przyznam, że będąc w Belgii (przejazdem) oczom nie mogłem uwierzyć - tam prawie nie widać na ulicach aut starszych niż 6, 8-letnie, poza tym samochody z Belgii są jakieś takie charakterystyczne - czyściutkie, zawsze w "wypasionych" wersjach (ale może to tylko moje subiektywne odczucie).

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z samochodami z tych krajów?

Z Belgii i Holandii samochody są zazwyczaj bardziej zapuszczone niż Nimieckie, ale trafiają się też rarytasy :)
Opublikowano

Ja zauważyłem że z Francji i Włoch noszą ślady byle jakiego parkowania, porysowane są niemal z każdej strony.

Opublikowano

z Włoch to mają w wnętrza zdezelowane

Opublikowano

z Włoch to mają w wnętrza zdezelowane

Potwierdzam!! No i trzeba troche pomierzyc autko czy szpachlu nie nakladzione bo we Włoszech sa czesto poobijane :chytry: i lubia deski sie odklejac od temp :gwizdanie:. Co do Angielskich aut to sa sprowadzane robiona przekladka u niemcow dokumenty wyrobione niemieckie potem do polski no i auto z NIEMIEC :evil: trzeba dzis uwaznie sie przygladac autku i to z kilkoma gadzetami do pomiarow i dobre oko :) bo czasami lakiernicy czy sztukmistrze od szpachli sa leniwi i robia grubym papierem co sie w efekcie koncowym na nich msci :)
Opublikowano

zeby kupic dobre auto to trzeba miec oko..tyle tego zlomu nasciagali handlarze ze to cud nie trafic na bubla!

ja jak szukalem swojego avanta to tez sie nadenerwowalem strasznie, ciagle tylko chu... oszukuja i kombinuja...80% ogloszen na allegro to handlarze, sfalszowane przebiegi, szpachla, niedomowienia etc...

kupic niekombinowane auto to trzeba zaplacic duzzoo

Opublikowano
  • Autor

VXjiP17nQpE

Opublikowano

Polskie to takie jak ubezpieczalnia zezwala na wyremontowanie strzału po samą grodz :kox:

forester wartość rynkowa 85tys.

szkoda wyceniona na 39tys.zł

strzał taki, że rorząd poszedł w silniku a podłużnice zrobiły banana city :polew:

Opublikowano

Polskie to takie jak ubezpieczalnia zezwala na wyremontowanie strzału po samą grodz :kox:

forester wartość rynkowa 85tys.

szkoda wyceniona na 39tys.zł

strzał taki, że rorząd poszedł w silniku a podłużnice zrobiły banana city :polew:

Mógłbyś rozwinąć ?

Opublikowano

Polskie to takie jak ubezpieczalnia zezwala na wyremontowanie strzału po samą grodz :kox:

forester wartość rynkowa 85tys.

szkoda wyceniona na 39tys.zł

strzał taki, że rorząd poszedł w silniku a podłużnice zrobiły banana city :polew:

Mógłbyś rozwinąć ?

nic wiecej pisać nie będę :decayed: jeśli ubezp. pozwala wyremontować auto po takim strzale ze podłuznice dostały to co ma powiedzieć kowalski z warsztatu u Tadka :cool1:

Opublikowano

Na chwilkę nawiążę jeszcze do "dziadków", bo tak sobie przeglądam otomoto i znalazłem to:

http://otomoto.pl/mercedes-e-200-ladny-merc-od-pierw-wasciciela-C14896871.html

Posiada oryginalny przebieg a nie jak inni piszą po 180 tyś.

:polew:

Opublikowano

Nie bardzo widać w jakim kolorze jest ten merc. Biały czy kość słoniowa. Wyczuwam że auto po złotówie : sick3:

Opublikowano

pewnie pomogłaby zmiana w systemie rejestracji, ewidencji i ubezpieczania pojazdów.

np: w U.K samochód przy każdym przeglądzie ma spisywany przebieg, większość samochodów powypadkowych przechodzi przez ręce ubezpieczycieli i dostaje kategorię w zależności od tego jak mocne było uszkodzenie pojazdu, kategoria jest wpisana w dowód rejestracyjny i ciągnie się za autem do końca jego istnienia, numery rejestracyjne auta są mu przypisane i niezmienne od wyjechania od dilera do śmierci auta na złomie.Za drobną opłatą można sprawdzić historię auta w internecie.

kategorie uszkodzeń w u.k

A-Auto uszkodzone w stopniu całkowitym

B-Auto uszkodzone w znacznym stopniu-tylko na cześci

C-Koszty naprawy przekroczyły wartośc samochodu,ubezpieczalnia zabiera dokumenty i wysyła do VOSA

D-Auto można naprawić

X-Auto uszkodzone w niewielkim stopniu lub wcale

jednak kupując auto np z U.K też trzeba być czujnym, osobiście wyrzeźbiłem takie cuś

c5a26a2dc73fb214m.jpg

2070cacd9e42ee20m.jpg

b8e31ee56385249fm.jpg

9f87c12e6031780bm.jpg

P.S

taka jest moja praca,szef ( wcale nie Polaczek) stawia mi takiego wraka daje części i nakazuje naprawić i za to mi płaci. Żeby (według co niektórych) nie być h%$jem powiniennem rzucić(ew. zmienić) pracę, odmówić naprawy takiego auta, czy jakieś inne sugestie?

Opublikowano
  • Autor

a ile funtów za naprawienie takiego samochodu? :mysli:

Opublikowano

robocizna jakieś 1.5-2 tysiaki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.