Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym Białym Borze to jakies maniaki śmietników

zabaczcie jak tam radiowozy wyglądają

policja.jpg

:polew:

Opublikowano

http://www.francuskie.pl/wiadomosci/5828

o Białym Borze :gwizdanie:

Kutwa, ale żenada....

Tak się w Polsce dba o turystę :thumbdown:

Opublikowano

Makaron , Makaron co to za typ ?? :mysli::decayed:

Byłem incognito :tongue4:

ooo nowy klubowicz :hi: mam nadzieję że jak będę w Wawie to imprezkę zaliczymy ....

Jak najbardziej zapraszamy :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:08_________________________________________________

Makaron, nie wiem czy pamiętasz ale obiecałeś mi prowizję za reklamę :polew:

:mysli:

Opublikowano

spadłem z krzesła jak to zobaczyłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A Miron mowił Siemianowi na lotnisku zdejmij chłopie kask bo juz sie nie bedziesz scigał, ale nie on cały wieczór w nim chodził az mu zdjęcie zrobili :decayed:

Opublikowano

A Miron mowił Siemianowi na lotnisku zdejmij chłopie kask bo juz sie nie bedziesz scigał, ale nie on cały wieczór w nim chodził az mu zdjęcie zrobili :decayed:

Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił :D

Opublikowano

Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił :D

Zaskoczyłeś mnie :decayed:

Opublikowano

http://www.francuskie.pl/wiadomosci/5828

o Białym Borze :gwizdanie:

nienawidzę tej dziury jak diabli :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: nigdy tam nawet zeta nie wydam na zakupy czy cokolwiek .... (prócz mandatów) :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

chłopaki za zlot awansowali i kolorki im się zmieniły gratulujemy :hi: i popieramy :good:

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

zapłacili to mają :decayed:

Opublikowano

Podziękowania za organizację zlotu. Fajnie było się spotkać

Gdybym 650km jechał BMW z kompletem opon do upalania na "lotnisku" to bym się wq..... :evil: :evil: :evil:

Józefów Upper Team - jak zawsze fajnie się z Wami opić

Opublikowano

chłopaki za zlot awansowali i kolorki im się zmieniły gratulujemy :hi: i popieramy :good:

Prezes skontrolował i stwierdził że zasłużyli :decayed:

Gratki chlopaki :decayed:

Opublikowano

zapłacili to mają :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

zapłacili to mają :decayed:

:gwizdanie:

co ? Ty też zapłaciłeś swojego czasu ? :decayed:

Opublikowano

zapłacili to mają :decayed:

:gwizdanie:

co ? Ty też zapłaciłeś swojego czasu ? :decayed:

nie... no mi zapłacili :decayed:
Opublikowano

zapłacili to mają :decayed:

:gwizdanie:

co ? Ty też zapłaciłeś swojego czasu ? :decayed:

nie... no mi zapłacili :decayed:

Mogłeś odpalić przynajmniej na colę :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.