Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Diesel vs Benzyna


.i.KALI.i.

Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)



Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jedyna wada benzyny, duże spalanie. Żadne nie przychodzą mi tak na szybko do głowy.

Jaka walka o krzyż ? :polew:

Ja jestem również za benzyną tylko mnie nie stać bo lubie sobie wiecej pojeździć. Przesiadłem sie na diesla i go polubiłem.

Każdy chwali to czym jeździ, taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"każdy chwali to czym jeździ" wow. dobry wniosek, pisałem to jakieś 6 stron temu :polew: jak walka o krzyz na krakowskim :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jedyna wada benzyny, duże spalanie. Żadne nie przychodzą mi tak na szybko do głowy.

Każdy chwali to czym jeździ, taka prawda.

Nie zgodze sie.

Mialem S6 4. 340 koni. Była bajka :decayed:

Teraz mam 1.9 tdi i oprocz niskiego spalania nie widze zadnych plusow.

Jakbym tylko mogl przesiadlbym sie na benzyne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jedyna wada benzyny, duże spalanie. Żadne nie przychodzą mi tak na szybko do głowy.

Każdy chwali to czym jeździ, taka prawda.

Nie zgodze sie.

Mialem S6 4. 340 koni. Była bajka :decayed:

Teraz mam 1.9 tdi i oprocz niskiego spalania nie widze zadnych plusow.

Jakbym tylko mogl przesiadlbym sie na benzyne :evil:

Wojtek_A4 chyba sie nie zrozumieliśmy... albo ja nie rozumiem twojego postu...

Napisałem że moze bym sie przesiadł znowu na benzyne ale ma jedną wade, duże spalanie.

A ty piszesz że sie nie zgadzasz, bo jeździsz dieslem i jedyna jego zaleta to niskie spalanie. :D

Przeciez to jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 chyba sie nie zrozumieliśmy... albo ja nie rozumiem twojego postu...

Napisałem że moze bym sie przesiadł znowu na benzyne ale ma jedną wade, duże spalanie.

A ty piszesz że sie nie zgadzasz, bo jeździsz dieslem i jedyna jego zaleta to niskie spalanie. :D

Przeciez to jest to samo

jemu chodzi o tą wypowiedź:

Każdy chwali to czym jeździ, taka prawda.

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz 17 lat wiec sie zamknij :polew:

kto go tu wpuszcza? cały czas off topic wali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: dokladnie :good: polowie pewnie posiadacza diesli kopara opadla teraz z tego co wypisywali jak to diesel to miod malina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz 17 lat wiec sie zamknij :polew:

Polecam Tobie zrobić to samo bo piperzysz ciągle głupoty, wtrącasz "smieszne" (tylko dla Ciebie) uwagi i niepotrzebny, bezsensowny OT. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sobie spokojnie czytaj a jak chcesz się już wypowiedzieć to użyj troche myślenia i skleć coś mądrego.

Pozdrawiam - Rysio z kółka różańcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest z Was się pośmiać.

"Disel lepszy bo ..., a nie bo to benzyna właśnie, to ja Ci udowodnie że diesel, ee tam zobacz na tą benzynę i co diesel został"

Ja pierdykam jak dzieci, a sporu i tak nie rozwiążecie, zresztą to wszystko to jest OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest z Was się pośmiać.

"Disel lepszy bo ..., a nie bo to benzyna właśnie, to ja Ci udowodnie że diesel, ee tam zobacz na tą benzynę i co diesel został"

Ja pierdykam jak dzieci, a sporu i tak nie rozwiążecie, zresztą to wszystko to jest OT.

Nie no niegadaj, bo szły opinie ze elastycznosć w dieslu jest po hooju, i najlepsze że moment w dieslu tylko pozornie robi wrazenie przyspieszenia, wiec wszystkie brednie podwazyłem konkretnym przykładem gdzie jednak taka sama moc + ta sama masa = te same osiągi, i póki co nikt tego nie obalił konkretnym przykładem, a zwalanie typu że diesel ma większy moment jest śmieszne, bo równie dobrze mozna powiedzieć że w benzynie rekompensuje to większa skala obrotów :gwizdanie:

A co do linku o tym silniku benzynowym wysokopręznym, jak pójdzie do seryjnej produkcji i nie wyjdzie z niego kaszana to moze okazac sie strzałem w 10ke, tylko i jego cena da wiele do myślenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz 17 lat wiec sie zamknij :polew:

Polecam Tobie zrobić to samo bo piperzysz ciągle głupoty, wtrącasz "smieszne" (tylko dla Ciebie) uwagi i niepotrzebny, bezsensowny OT. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sobie spokojnie czytaj a jak chcesz się już wypowiedzieć to użyj troche myślenia i skleć coś mądrego.

Pozdrawiam - Rysio z kółka różańcowego.

Koleżko jak nie wiesz o co chodzi to nie gadaj oke ? :hi: Przegawędziłem już troche z michem i wiem że chłopak conieco wie na temat tej marki, dużo osób mu zwracało uwagę jak się wypowiadał na wiekm a co za tym idzie to go strasznie denerwuje - tak więc w ten sposób sobię pożartowałem, cały czas humorystycznie podchodzę do tego tematu bo na przemian leci "diesel jest lepszy bo ma lepszy moment, a po chwili benzyna jest lepsza bo kiedy ty masz 4 ja kończe 2..." i tak przez cały ten temat, a co do tematu to co tu mam wnosić skoro zaraz 15 diesli mnie przekrzyczy i wyjdzie na to samo już dawno mówiłem że każdy chwali to co ma i już, co ja mam sie tu produkować gdyż każdy silnik ma swoją zalete i wade, do tego liczy się to co masz w kieszeni ;):kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 12:45_________________________________________________

"Disel lepszy bo ..., a nie bo to benzyna właśnie, to ja Ci udowodnie że diesel, ee tam zobacz na tą benzynę i co diesel został"

Ja pierdykam jak dzieci, a sporu i tak nie rozwiążecie, zresztą to wszystko to jest OT.

:brawo: kolejny który zauważył że i tak do porozumienia i tak nie dojdzie.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko autorowi tematu chodziło o wypisywanie czym kto jeździ i może w zamyśle o dzielenie się informacjami na temat danego silnika a nie o spam jaki tu wprowadzasz ... :blink:

Jeżdżę dieslem a chciałbym mieć benzynę. Byłem młody i głupi wybierając ON zamiast PB. Do końca roku powożę się tym co mam i zmiana na v6 bt bardzo podobne do moskalowego padła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak przez cały ten temat, a co do tematu to co tu mam wnosić skoro zaraz 15 diesli mnie przekrzyczy

Nie ze przekrzyczy tylko to że nic konkretnego nie napiszesz :gwizdanie:

Zamknijcie ten temat bo wnioski juz dawno zostały wyciagniete, ankieta również pokazała że wiecej jest diesli na forum :gwizdanie: ale to chyba było do przewidzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko autorowi tematu chodziło o wypisywanie czym kto jeździ i może w zamyśle o dzielenie się informacjami na temat danego silnika a nie o spam jaki tu wprowadzasz ... :blink:

Jeżdżę dieslem a chciałbym mieć benzynę. Byłem młody i głupi wybierając ON zamiast PB. Do końca roku powożę się tym co mam i zmiana na v6 bt bardzo podobne do moskalowego padła :evil:

Swoją opinie wprowadziłem, głos oddałem, jak zaczeła się wielka wojna to wtedy zacząłem sobię "spam". Wielki spór, masz diesla oddałeś taki głos - ok, śmigaj sobię nim ma Ci ktoś za złe to ? A nie zaraz wielka wojna na argumenty jakby to coś miało zmienić. Rozśmiesza mnie właśnie to że co chwile ktoś szpera na wielkim ciśnieniu po necie i wkleja tu niewiadomo co by udowodnić innym że to diesel jest lepszy czy tam benzyna. I tak dla kogoś kto lubi swoje auto i ma w nim czystą benzyne to możesz mu pokazać 15 artów na temat tdi, a on i tak będzie wolał swoją benzyne i będzie twierdził że jest lepsza i odwrotnie. Osobiście wole benzyne, chociaż mam mały silnik w stosunku do innych forumowiczów, narzekam na spalanie bo na moją kieszeń w moim mieście pali mi dość sporo, czasem chciałbym włożyć instalację gazową dla ekonomi, ale się zastanawiam czy warto na taki silnik wkładać? hm to może by diesel był najlepszy - ale znów po co mi diesel kiedy dziennie robie po 15km może 20 ? + jakiś weekend co robie ze 180km. Według mnie benzyna jest lepsza bo ją sam posiadam, jeździłem i dieslem, ale nie podoba mi się jego zachowanie - może dlatego że jestem przyzwyczajony do swojej wolnossącej Ady ? Póki co nie chce diesla w przyszłości chce kupić jakieś V6 + LPG. I nie ma co tu się sprzeczać bo żaden z silników między benzyną a ropą nie jest lepszy. Oba są takie same, równowaga zachodzi w wadach i zaletach silników. AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...