Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moje audi a4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam posiadam audi z roku 1995 1.8 ponad trzy latka temu sprowadzony

jetem jego drugim właścicielem ,

wyposażenie ::

-climatronik

-el.lusterka

-el.szyby

-abs

-2xair bac

-18 felgi opony235/45

kierownica s 4

-amorki sprerzyny koni

-rozpurki tyl przud koni

-przydymione szybki

-

IdgF0.jpg

Ido8r.jpg

IdZyA.jpg

Opublikowano

Jakieś plany :mysli:

zrób cosz tym wydechem, bo troche wydaja sie duze te kominy :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo ładna,tylko..... :decayed:

1.daj z przodu normalne poliftowe lampy :cool1:

2.lampy tył równiez od polifta :good:

3.daj ją jeszcze niżej ziemii :naughty:

4.inny wydech :gwizdanie:

5.lotka z klapy out ;)

6.zapodaj fotki wnetrza :wink4:

7.napisz co planujesz zmodzić :mysli:

Opublikowano

Ładne autko, spojler zostaw, dobrze wygląda, jedynie wydech trochę przesadzony, no i ta naklejka V6

Opublikowano

Lampy przednie, suszarka do gaci :polew: z tylnej klapy, znaczek V6 i dwa kominy wystające z pod zderzaka OUT...i bedzie miodzio. Kolorek jak mój także mi sie podoba

Opublikowano

Ładne autko fajna felga, a z reszta to tak jak koledzy napisali i będzie :good:

Opublikowano

Lampki z tylu moznaby zmienić

takto śliczne autko :)

Te lampy z przodu to sonary chyba?

Jaki mają klosz szklany czy plastikowy?

Ja wrzuciłbym ori polifty zrobione na czarno jak u Nosba :P

Opublikowano

Nie jest źle ;)

Tak jak już wyżej pisali lampy i końcówki do wymiany :wink4:

A jeśli nie chcesz zmieniać przednich lamp to chociaż żarówki w przednich kierunkach zmień z pomarańczowych na chromowane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za komentarz::) plany to wymiana lamp przednie tylne

zderzaki po lifcie .. zastanawiam sie nad obiciem tapicerki skorą

fotki srodka w przyszłym tygodniu..no i flelgi na chrom

ps znaczka juz niema ;;;) pozdrawiam

Opublikowano

Niezła, powiem że robi wrażenie, lampy przód.. mogłyby być na zmiane chociaż nie są aż tak tragiczne, no ale tył by wypadało zmienić no i wydech rzuca sie w oko zdecydowanie za duży. Ale ogółem to piękna jest. Serio

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

hej ,, lampy z przodu zostawiam ,bo mi sie podobaja >>

z tylu diod wstawilem ,bo tez mi sie podobaja ... a rurki troche sa mniejsze, ok czterech lat temu to byla bryka ,,, a teraz za grosze mozna kupic piekne audi a 4 b5 i kazdy sie wozi ::)

od prawie czterech lat jestem uzytkownikiem i super samo..

pozdrawiam wszystkich posiadajacych audi a4 B5

Opublikowano

hej ,, lampy z przodu zostawiam ,bo mi sie podobaja >>

szkoda :wink4:

a polifty Ci się nie podobają :naughty:

Opublikowano

hej ,, lampy z przodu zostawiam ,bo mi sie podobaja >>

:OMG:

bez komentarza :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.