Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Mój zielony 1Z :D


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mają piękne a4 a płaczą :kox:

Ładna Audiczka tomekk89 :good:

oj tam oj tam zawsze może być piękniejsze :> jedyną przeszkodą są pieniądze :tongue4: ale pomału bede robić to co napisałem w swoich planach :dance:

A jak wygląda z prawa z felgami i oponami? Zastanawiam się jaki rozmiar kupić w przyszłości bo chce zachować komfort jazdy ale też żeby ładnie wyglądały :) Jak się jeździ na profilu 40? bo widziałem że montuje się takie na 18 calach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają piękne a4 a płaczą :kox:

Ładna Audiczka tomekk89 :good:

oj tam oj tam zawsze może być piękniejsze :> jedyną przeszkodą są pieniądze :tongue4: ale pomału bede robić to co napisałem w swoich planach :dance:

A jak wygląda z prawa z felgami i oponami? Zastanawiam się jaki rozmiar kupić w przyszłości bo chce zachować komfort jazdy ale też żeby ładnie wyglądały :) Jak się jeździ na profilu 40? bo widziałem że montuje się takie na 18 calach

jak chcesz zachować choć troszkę, komforu, to wrzuć sobie 17" na to oponka 225/45, i zawieszkę 1BE :wink4:, i bedzie spoksik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przy felgach 17" 2 centy w dół w zupełności wystarczy? Czy lepiej jeszcze niżej :tongue4: Bo mi zależy żeby fajnie wyglądało ale żeby nie trzeć brzuchem jak bujnie mnie na dziurach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 17" wrzucisz -40mm, i bedzie już fajnie wyglądać, ja mam 18" i -60mm, a jeszcze komfortu jest za dużo :naughty:, ale zależy co kto lubi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przy felgach 17" 2 centy w dół w zupełności wystarczy? Czy lepiej jeszcze niżej :tongue4: Bo mi zależy żeby fajnie wyglądało ale żeby nie trzeć brzuchem jak bujnie mnie na dziurach :tongue4:

Trzeć to będzie jak kupisz sprężyny obniżające i zostawisz seryjne amortyzatory :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszemy o zawiasie to najlepiej kupić amortyzatory z krótszymi sprężynami tak? To w takim razie jakiej firmy są dobre i w miarę tanie bo fortuny na zawias nie chce wydawać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszemy o zawiasie to najlepiej kupić amortyzatory z krótszymi sprężynami tak? To w takim razie jakiej firmy są dobre i w miarę tanie bo fortuny na zawias nie chce wydawać :tongue4:

amorki musisz kupić o skróconym skoku, i od tego sprężynki -40mm, poszukaj czegoś z mts technix, albo Ta technix, na allegro jeśli chcesz nówki z półki budżetowej :wink4:, a jak nie to jakiegoś kompletu WEITEC, FK, KW, z używek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszemy o zawiasie to najlepiej kupić amortyzatory z krótszymi sprężynami tak? To w takim razie jakiej firmy są dobre i w miarę tanie bo fortuny na zawias nie chce wydawać :tongue4:

amorki musisz kupić o skróconym skoku, i od tego sprężynki -40mm, poszukaj czegoś z mts technix, albo Ta technix, na allegro jeśli chcesz nówki z półki budżetowej :wink4:, a jak nie to jakiegoś kompletu WEITEC, FK, KW, z używek :wink4:

Znalazłem taki zestaw :)http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-40-40mm-od-mts-i1225000628.html Myśle że by wystarczył mi jak bede zmieniać fele na większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdżę na amortyzatorach MTS - jak za tę cenę to jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdżę na amortyzatorach MTS - jak za tę cenę to jest :good:

Czyli sama jazda na nich jest w porządku? Nie zużywają się szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeżdżę na amortyzatorach MTS - jak za tę cenę to jest :good:

Czyli sama jazda na nich jest w porządku? Nie zużywają się szybko?

Dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede zmienial fele na wieksze to napewno je kupie :>[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 14:21_________________________________________________Mam pytanie odnośnie przewodów do podłączenia wzmacniacza bo aktualnie jestem w trakcie zbierania gratów :tongue4: W większości zestawów przewody zasilające i kabel sygnałowy z radia do wzmacniacza mają 5m długości i zastanawiam się czy taka długość wystarczy bo wzmacniacz chciałem podwiesić na tej blasze u góry przy brzegu bagaznika (przy klapie) Jeśli nie wystarczą to zamocuje go na tylnej ścianie bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? :decayed: ten temat umarł bo nic się nie dzieje w moim Audi :P narazie ładuje hajs w naprawy ;/

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

a końcówki fajek jakoś domowym sposobem da sie xD czy tylko szlifierka i pasta tempo xD

Końcówki fajek najpierw kamieniem na wiertarce żeby usunąć wzery a potem papier scierny i jadymy aż do ziarna 2000. Wprawna ręką da się na lustro zrobić :D ja muszę swoje poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem.. ale jest cos takiego jak powiadomienia email zresztą sam tu zalukałes mimo 2010 roku !!!:doh::doh: pozatym uzyskałem odp :hi:

nie zauważyłeś że ostatni post 2010 rok? :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

??? :decayed: ten temat umarł bo nic się nie dzieje w moim Audi :P narazie ładuje hajs w naprawy ;/

---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

a końcówki fajek jakoś domowym sposobem da sie xD czy tylko szlifierka i pasta tempo xD

Końcówki fajek najpierw kamieniem na wiertarce żeby usunąć wzery a potem papier scierny i jadymy aż do ziarna 2000. Wprawna ręką da się na lustro zrobić :D ja muszę swoje poprawić

to chyba poczekam na cieplejsze dni xD :slina: nie mam ochoty marznąc na morozie pod blokiem z papierem sciernym xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...