Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To tak :whistling: Galeczka z A3 :naughty: Wsteczny z innej strony hehe ale wazne ze ja wiem gdzie wstek :kox:

Opublikowano

dobre zabezpieczenie przed kradzieza z ta galką :grin:

swietny ten kolor, pozazdroscic :wink: jaka oponka na tym avusie ? no i to jest 7,5J ?

Opublikowano
  • Autor
dobre zabezpieczenie przed kradzieza z ta galką :grin:

swietny ten kolor, pozazdroscic :wink: jaka oponka na tym avusie ? no i to jest 7,5J ?

215/45 i 7,5J, niedlugo beda na sprzedaz jak cos :decayed:

---------- Post dopisany 10-11-2012 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 18:27 ----------

533480_401987876536355_984863639_n.jpg

Spy foto :naughty: Na przyszly sezon :jerk:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
dobre zabezpieczenie przed kradzieza z ta galką :grin:

swietny ten kolor, pozazdroscic :wink: jaka oponka na tym avusie ? no i to jest 7,5J ?

215/45 i 7,5J, niedlugo beda na sprzedaz jak cos :decayed:

---------- Post dopisany 10-11-2012 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 18:27 ----------

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/533480_401987876536355_984863639_n.jpg

Spy foto :naughty: Na przyszly sezon :jerk:

Bedzie dobrze wygladac :decayed: zazdroszcze koloru

Opublikowano

kozackie, do tego ten kolor auta.. powinno sie swietnie prezentowac ;d

Opublikowano
  • Autor

387784_402324669836009_1332924046_n.jpg

Czy lepiej tak? :kox:

Opublikowano

ładny kolorek powodzenia w modzeniu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

201212171673.th.jpg

:jerk:

Opublikowano

Fela super pasuje, sam sie nad takimi zastanawiam :kox: panowie a czemu nie moge powiększyć tych zdjęć ;/ kliknie na zdjęcie i nic ciągle małe :eusathink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy bajer :naughty:

28669911331.th.jpg2866991133.th.jpg

Dzwiek spuszczanego powietrza przy dawaniu w piz*e za***isty :banan: Warto byle a zwlaszcza ze wymieniajac przewody cisnieniowe uj***l mi sie cienki krociec od dv i trzeba bylo wymienic :whistling: Spadkow mocy nie odczulem, falowania obrotow nie ma wiec same plusy :naughty:

Opublikowano
Nowy bajer :naughty:

http://imageshack.us/a/img849/559/28669911331.th.jpghttp://imageshack.us/a/img580/70/2866991133.th.jpg

Dzwiek spuszczanego powietrza przy dawaniu w piz*e za***isty :banan: Warto byle a zwlaszcza ze wymieniajac przewody cisnieniowe uj***l mi sie cienki krociec od dv i trzeba bylo wymienic :whistling: Spadkow mocy nie odczulem,

falowania obrotow nie ma wiec same plusy :naughty:

Wrzuć filmik jak to gada :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Nowy bajer :naughty:

http://imageshack.us/a/img849/559/28669911331.th.jpghttp://imageshack.us/a/img580/70/2866991133.th.jpg

Dzwiek spuszczanego powietrza przy dawaniu w piz*e za***isty :banan: Warto byle a zwlaszcza ze wymieniajac przewody cisnieniowe uj***l mi sie cienki krociec od dv i trzeba bylo wymienic :whistling: Spadkow mocy nie odczulem,

falowania obrotow nie ma wiec same plusy :naughty:

Wrzuć filmik jak to gada :wink:

Niedlugo wrzuce bo w ogole o tym zapomnialem :wink:

Zimowo :naughty:

558370_431754406893035_795840156_n.jpg

Opublikowano

Za rok to chyba wszyscy na forum będą na flatach jeździć :grin: Ale pasuje ta felga do tego koloru i dobrej gleby :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Za rok to chyba wszyscy na forum będą na flatach jeździć :grin: Ale pasuje ta felga do tego koloru i dobrej gleby :jerk:

Myslalem zeby flaty jebna na kawe z mlekiem albo jasny zloty ... :jerk:

Opublikowano
Za rok to chyba wszyscy na forum będą na flatach jeździć :grin: Ale pasuje ta felga do tego koloru i dobrej gleby :jerk:

Myslalem zeby flaty jebna na kawe z mlekiem albo jasny zloty ... :jerk:

U ciebie widzial bym je w polerce :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

Kawa z mlekiem takie jak u Krychy na A6? Robią robote w takim malunku ale spróbuj najpierw spolerować :wink: Ja spróbowałem i jak widziałem że nic z tego nie będzie to dopiero poleciałem w kolor :decayed:

Opublikowano
Nowy bajer :naughty:

http://imageshack.us/a/img849/559/28669911331.th.jpghttp://imageshack.us/a/img580/70/2866991133.th.jpg

Dzwiek spuszczanego powietrza przy dawaniu w piz*e za***isty :banan: Warto byle a zwlaszcza ze wymieniajac przewody cisnieniowe uj***l mi sie cienki krociec od dv i trzeba bylo wymienic :whistling: Spadkow mocy nie odczulem,

falowania obrotow nie ma wiec same plusy :naughty:

Wrzuć filmik jak to gada :wink:

Niedlugo wrzuce bo w ogole o tym zapomnialem :wink:

Zimowo :naughty:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/558370_431754406893035_795840156_n.jpg

Ślij to foto do kalendarza:wink:

Opublikowano

BTW czym pstrykasz? :cool1:

A co do koloru tudzież ewentualnej polerki flatów to przy tym nietypowym kolorze nadwozia proponowałbym najpierw założyć na furacza, pstryknąć fotkę z profilu i pokusić się o małe VT gdyż jest spore ryzyko że uzyskany efekt może być "zaskakujący" :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Kawa z mlekiem takie jak u Krychy na A6? Robią robote w takim malunku ale spróbuj najpierw spolerować :wink: Ja spróbowałem i jak widziałem że nic z tego nie będzie to dopiero poleciałem w kolor :decayed:

No mnie wiecej taki kolor :naughty: A polerka zawsze spoko, samemu mi sie nie chce bo roboty w c**j, ale flaty w polerce gniota sutki :kox:

2012-09-29_09-31-53_84.jpg

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

BTW czym pstrykasz? :cool1:

A co do koloru tudzież ewentualnej polerki flatów to przy tym nietypowym kolorze nadwozia proponowałbym najpierw założyć na furacza, pstryknąć fotkę z profilu i pokusić się o małe VT gdyż jest spore ryzyko że uzyskany efekt może być "zaskakujący" :whistling:

Telefonem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.