Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samsung E900


Gość Goodspit

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... mam taki problem z telfonikiem samsunga E900 że często w czasie rozmowy przerywa jakby chwilami gubiła zasięg, takie momentami zaniki głosu albo wogóle na dłuższą chwilę po której zostaje rozmowa przerwana definitywnie :/ Ktoś może miał do czynienia z czymś takim i powie czego to może być przyczyna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się na kupnem jakiegoś samsunga, ale jak sie dowiedziałem o ich awaryjności, to dziękuję :thumbdown:

Hahhahah chyba chciałeś powiedzieć o awaryjności nowych Nokii :D Mam 3 Samsungi w domu i zero problemów.Znajomi też mają i nie narzekają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazym telefonie, w tych najdrozszych równiez, zdarzaja sie usterki, wadliwy soft, iip, itd

uzytkuje model E 250 i oprócz kiepskiej baterii nie narzeka na reszte :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zależy od tego na co kto trafi :) Mój pierwszy fon to była Nokia która była i jest nie do zdarcia < ma teraz jakieś 6 lat i leży w szafie gotowa do działania. Później niby szajsowatego Sagema który wizualnie jest ztyrany ale on może latać w piachu leżeć i nic mu nie będzie. Teraz mam Samsunga i narazie się nie psuje ale widać że jest delikatny jak spadnie to pewnie się rozpadnie ;)

W nowych telefonach ogólnie to ma co się psuć, te wszystkie bajery, klapki itp. A wszystko może się zepsuć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki problem z telfonikiem samsunga E900 że często w czasie rozmowy przerywa jakby chwilami gubiła zasięg, takie momentami zaniki głosu albo wogóle na dłuższą chwilę po której zostaje rozmowa przerwana definitywnie :/ Ktoś może miał do czynienia z czymś takim i powie czego to może być przyczyna???

Masz kabel? Jeśli tak, to poszukaj na necie instrukcji i zainstaluj soft, dostaniesz go na jakimś forum samsunga, albo na głównej stronie :)

Miałem d500, później d600 i jak były jakieś problemy, reset softa zawsze działał! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe telefony to straszna padaka. Ja używam najlepszego telefonu w historii - Nokia 6310i - nigdy nic się z nim nie działo. Jeśli kiedykolwiek coś mu się przytrafi w co wątpie, to i tak pozostanę przy tym modelu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam Samsunga, tyle, ze E250 i mam ten sam problem, co autor dzialu - nie dosc, ze zasieg kiepski to jeszcze lubi przerywac rozmowy. w Pani w salonie Ery 'Samsungi tak maja'... na dodatek ma tyle drobnych pier**l w sofcie, ze mam go serdecznie dosc (krotkie playlisty, automatyczne tworzenie playlisty tylko z pamieci telefonu, brak mozliwosci automatycznego zapisywania wyslanych smsow, brak mozliwosci powiekszenia zdjecia i mnostwo innych). poza tym nie rozsuwa i nie zsuwa sie juz tak ladnie jak dawniej, wytarla sie farba z przycisku C i przyciskow sluchaweczek (delikatnie, ale mam go 7 miesiecy!!) i sciera sie 'chrom' ( :D ) ze sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod na skasowanie epromu i to może pomóc ale straci się wszystkie prywatne dane tylko do e900 nie mogę znaleźć :kwasny: Aczkolwiek ustawiłem w fonie ręczny wybór sieci i wbiłem mu na sztywni orange i .... jakby lepiej, po tej operacji jakby wszystko ustało. Mam nadzieję że nie wykrakam i zaraz znów mu się zachce maniany odstawiać ;)

Co do nokii to rzeczywiście Tony masz rację, ten aparat jest nie do zdarcia. Ale ostatnio dostałem służbową nokię E50 i przyznam że całkiem nieźle, trochę mnie ten symbian denerwuje bo chwilami powoli działa ale ogólnie całkiem ciekawy aparacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam e900 juz dlugo (kupilem jak wyszedl, nie pamietam kiedy:P) i nigdy nic sie nie dzialo

poza tym ze sie na poczatku wkurzalem na dotykowy panel przedni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...