Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Gdzie jest wzmacniacz antenowy


KICHOL

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie znajduje się wzmacniacz antenowy w Avancie z 2000r.??? przy antenie to go raczej niema kable uciekaja mi pod podsufitkę i nie wiem co odkręcić żeby się do niego dostać. Mam kiepski odbiór FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo - avant z 2000 roku - kiepski odbior z tego co doszedlem to wzmacniacz jest w podsufitce pod antena - takie male srebrne pudelko - dostep od lamki oswietlajacej bagaznik - jest opisane w dziele warsztat ze zdjeciami!! :dance:

jak cos zrezasz to daj cynk - bedziesz we wtorek w promenadzie - ja sie wybieram to pogadamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem we wtorek ale gdzieś dopiero ok20:00 bo będę jechał po pracy, a tego pudełka przy antenie to nie znalazłem u mnie musi być gdzieś głębieji nie widać tego przez lampkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajduje się wzmacniacz antenowy w Avancie z 2000r.??? przy antenie to go raczej niema kable uciekaja mi pod podsufitkę i nie wiem co odkręcić żeby się do niego dostać. Mam kiepski odbiór FM

nie może być w podsufitce gdzieś głębiej bo oryginalnie to właśnie do wzmacniacza się przyktęc antene.

Może ktoś go wyciągnął po prostu. Najtaniej wyjdzie puścić nowy kabel antenowy razem z nowa anteną uniwesalną - wzmacniacz nie będzie wtedy potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wzmacniacz jest "podstawą" anteny. Możliwe że ktoś ją zmianiał stąd brak wzmacniacza. Ja mam niefirmowe radio i miałem problem z odbiorem FM - kupiłem separator antenowy i odbiór sie wyraźnie poprawił ale nie na tyle bym był w pełni zadowolony. Ponoć dwa wzmacniacze dla sygnału to nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...