Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tych powyzej to wszystkie by mu wklepaly :decayed:

No... oprocz S3 serii.

Jeśli dobrze by wystartował, to z jedną Hondziną może miałby szanse.

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No... oprocz S3 serii.

S3 seria i S4 seria ida na 1/4 tak samo, zderzak w zderzak.

Opublikowano
  • Autor

Z tych powyzej to wszystkie by mu wklepaly :decayed:

to sobie wyobraź co by sie z tobą działo :decayed:

Opublikowano

Z tych powyzej to wszystkie by mu wklepaly :decayed:

to sobie wyobraź co by sie z tobą działo :decayed:

no Moskal, teraz możesz kozaczyć :naughty:

tym bardziej że masz już wirusa :good:

Opublikowano
  • Autor

tym bardziej że masz już wirusa :good:

nie ma wirusa :no:

Opublikowano

Ty masz cwaniaczku podbity boost... poczekaj az zrobie softa :decayed:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ty masz cwaniaczku podbity boost... poczekaj az zrobie softa :decayed:

:mysli:

mbc podkręcone na 1bar :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ty masz cwaniaczku podbity boost... poczekaj az zrobie softa :decayed:

:mysli:

mbc podkręcone na 1bar :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nooo to prawie jak soft :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty masz cwaniaczku podbity boost... poczekaj az zrobie softa :decayed:

:mysli:

mbc podkręcone na 1bar :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nooo to prawie jak soft :decayed:

no prawie

Opublikowano

Moskal od razu jedź ja hamowac

Opublikowano

I nie oklejaj przedniej szyby !! :D Bo Cię palnę wkońcu :D

Wlasnie kurfa... don't make a village :kox:

ta...nie opierdol szyb smołą bo trąci remizą :P

Opublikowano

to ja tez chce. Ja mam tylko 1.6 :)

Dawaj dawaj bo podobno masz dobrze chipniete te 1.6 :wink4:

Bym zobaczyl jak to chodzi bo z jednego filmiku jak widzialem jedzie jak moje :przebiegly:

Opublikowano

Moskal tylko dbaj o nią...żebyś znowu na zlot Polówką nie przyjechał :sarcastic:

Opublikowano

Dawaj dawaj bo podobno masz dobrze chipniete te 1.6 :wink4:

Bym zobaczyl jak to chodzi bo z jednego filmiku jak widzialem jedzie jak moje

Jak chodzi Ci o ten filmik gdzie widać zegary to było na mokrym i skopałem zmiany biegów ale jakieś odniesienie jest. Tylko na razie nie chodzi (tzn nie ma paru ważnych elementów elektroniki) ale ogarne to jak najszybciej i będzie można działać :)

Żeby nie był OT:

Jak dla mnie kox. do tego srebrne relingi i lusterka z RSa. Ale Ty chyba idzuesz w kierunku czerni?

p6140141.jpg

Opublikowano

nie no bez szyberdachu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:wink4:

kozak furmanka :good:

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

Opublikowano

moskal kiedy lpg :naughty:

:no: mam nadzieję że nigdy... :>

Opublikowano

Powiedział mi w tajemnicy że podtlenku LPG jak na razie nie będzie i chyba się na to nie zapowiada :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.