Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pozatym na palcach jednej reki mozna policzyc rns-e w b5 a navi+ jest od zajebania.

jasne :polew:

potwierdzam :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Buba miał podobne, albo i ma dalej...

Opublikowano

Buba miał podobne, albo i ma dalej...

to jest zupełnie inna felga :wink4:

Opublikowano

widzę że dostałeś paczkę, nawet nie napisałeś a już miałem skrobać sms czy doszło

Opublikowano

On miał chyba skręcane, ale wzór wydawał sie podobny hehe

cicho siedze już

Opublikowano

wiem, ze merce, ale wzór zbliżony do tych volków :gwizdanie:, w czerni powinno być :good:

Opublikowano
  • Autor

widzę że dostałeś paczkę, nawet nie napisałeś a już miałem skrobać sms czy doszło

tak wyszło jakoś :kox: , wszycho doszło , dzieki :good::notworthy:

Fela cos w ten deseń :

rotab.jpg

rota1.jpg

Opublikowano

Dziś powinieneś dostać paczkę ło de mie :cool1:

Opublikowano

Taką fele ROTA w złotawym kolorze mam w NFSie na czarnym EVO :decayed:

Wygląda kozak :naughty:

Opublikowano

Rota to Tajwan czy Filipiny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dziś powinieneś dostać paczkę ło de mie :cool1:

:notworthy::good:

Opublikowano

Dziś powinieneś dostać paczkę ło de mie :cool1:

:notworthy::good:

moskal You're famous

:kox:

mosklaitoo.jpg

Opublikowano

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

Opublikowano
  • Autor

Dziś powinieneś dostać paczkę ło de mie :cool1:

:notworthy::good:

moskal You're famous

:kox:

mosklaitoo.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

coś nie na rączke ???[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:52_________________________________________________

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

tam chyba nie ma zadnych zakretów więc sam :wink4:

Opublikowano

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

tam chyba nie ma zadnych zakretów więc sam :wink4

Oj to rób dzieciaku, bo ja na wiosne też zamierzam :> będzie do kogo jeździć po pomoc :>

Opublikowano
  • Autor

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

tam chyba nie ma zadnych zakretów więc sam :wink4

Oj to rób dzieciaku, bo ja na wiosne też zamierzam :> będzie do kogo jeździć po pomoc :>

nie ma sprawy , uwielbiam litrami chlać Tyskie z puszki :wink4:

Opublikowano

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

tam chyba nie ma zadnych zakretów więc sam :wink4

Oj to rób dzieciaku, bo ja na wiosne też zamierzam :> będzie do kogo jeździć po pomoc :>

nie ma sprawy , uwielbiam litrami chlać Tyskie z puszki :wink4:

Tyskie ? A łomże export ? to w takim przypadku może ja wcześniej się zabiore za ten tunel :-)

Opublikowano
  • Autor

Moskal sam będziesz elektrykę pod nowy tunel z polifta robił?

tam chyba nie ma zadnych zakretów więc sam :wink4

Oj to rób dzieciaku, bo ja na wiosne też zamierzam :> będzie do kogo jeździć po pomoc :>

nie ma sprawy , uwielbiam litrami chlać Tyskie z puszki :wink4:

Tyskie ? A łomże export ? to w takim przypadku może ja wcześniej się zabiore za ten tunel :-)

Tyskie ale tylko z puszki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.