Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czy moze chcesz zobaczyc te babki jak skaczą w krzaki przy cmentarzu ????

Ty tak nie świruj jarzębiny pod tym cmentarzem, bo Ci jakaś jeszcze różańcem Nogaro zdefasonuje :tongue4:

teraz jeszcze może , i tak za tydzien idzie do malowania :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 13:42_________________________________________________Spy Foto

navi1.jpg

navi2y.jpg

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zalozyles jasniejszy tunel?

Opublikowano

zalozyles jasniejszy tunel?

może przy obijaniu dechy obije i tunel :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zalozyles jasniejszy tunel?

tak

może przy obijaniu dechy obije i tunel :mysli:

dokładnie :good:

Opublikowano

W środku wygląda jak rzadka kupa :kox:

Mam nadzieje, że będzie chociaż za***rdalała na tych K04 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W środku wygląda jak rzadka kupa :kox:

no u ciebie w evce za to wyglada jak w Toi-Toiu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W środku wygląda jak rzadka kupa :kox:

no u ciebie w evce za to wyglada jak w Toi-Toiu :kox: :kox: :kox: :kox:

taki śmietnik? :kox:

Opublikowano
  • Autor

taki śmietnik? :kox:

Nie siedziałeś nigdy w japońcu ????

Opublikowano

W środku wygląda jak rzadka kupa :kox:

no u ciebie w evce za to wyglada jak w Toi-Toiu :kox: :kox: :kox: :kox:

przynajmniej pachnie mężczyzną :kox:

Opublikowano

nie no siedziałem :decayed:

myślałem, że syf ma taki. a swoją drogą to czemu jej nie ma na forum? :mysli:

Opublikowano

W środku wygląda jak rzadka kupa :kox:

hm... no coz... zgodze sie :kox:

Opublikowano

meine evo is fantastic turbo benzin alles plastic :kox::decayed:

Opublikowano

czy moze chcesz zobaczyc te babki jak skaczą w krzaki przy cmentarzu ????

Ty tak nie świruj jarzębiny pod tym cmentarzem, bo Ci jakaś jeszcze różańcem Nogaro zdefasonuje :tongue4:

teraz jeszcze może , i tak za tydzien idzie do malowania :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 13:42_________________________________________________Spy Foto

navi1.jpg

navi2y.jpg

co Ty masz za kope przy kluczyku? ;( :shocked: :shocked: :shocked::wallbash:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:40_________________________________________________

taki śmietnik? :kox:

Nie siedziałeś nigdy w japońcu ????

mialem lancera :kox:

Opublikowano
  • Autor

przynajmniej pachnie mężczyzną :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

mrogal - alarm

Opublikowano

przynajmniej pachnie mężczyzną :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

mrogal - alarm

to ten co Ci montowali?

Opublikowano
  • Autor

to ten co Ci montowali?

tak

Opublikowano

to ten co Ci montowali?

tak

nie dalo sie tego zrobic jak u białych ludzi?

Opublikowano

a co wam nie pasuje w tym alarmie? pewnie do tego ma odcinkę. dobrych alarmów nie idzie wmontować w scyzoryk z tego co wiem

Opublikowano
  • Autor

a co wam nie pasuje w tym alarmie? pewnie do tego ma odcinkę. dobrych alarmów nie idzie wmontować w scyzoryk z tego co wiem

alarm jeden z lepszych , odcina silnik , po 30sek zapłon i takie tam jeszcze pitu pitu :wink4:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.