Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie, nic poza tym, zrobil jakas dziurke, puscil kable i tyle.

troche nakurwil przy okazji, bo go popedzalem (dzien odbioru auta) :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jesli jest tak przejebane jak w B5 to jest kozak :good:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mialem sie juz kiedys pytac...

Ta stara parowa miala ladny kolorek

co to bylo ???

obstawiam że był to kolor LY3Z czyli Isisrot Metallic

Opublikowano
  • Autor

No. dzień mozna uznać za zaliczony , zostało wpasować navi i climatronik który jest chójowo docięty , no i ogarnąć chlew :good:

miedzy nami , tak na razie bez fotek to powiem wam ze flok i skórka perforowana idealnie sie zgrywaja , w środku jest przezajebiście :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

skóra perforowana już w B4 się fajnie komponowała z plastikami to tu z flokiem musi być odlot ;-)

Opublikowano

To sobie jutro oblukam jak to Ci wyszło :> I może w końcu się przejadę tym niebieskim przybytkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To sobie jutro oblukam jak to Ci wyszło :> I może w końcu się przejadę tym niebieskim przybytkiem :decayed:

wpadniesz czy bedzie spot ????

Opublikowano

wsio ryba, zobaczymy jak będzie chętnych troszkę to pod McD się podjedzie wieczorkiem.

Opublikowano

Moskal, dawaj jakieś fotki nowe :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal, dawaj jakieś fotki nowe :naughty: :naughty:

dzisiaj skończe to coś wrzuce :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:33_________________________________________________

Takie na szybko , w sumie nic nie widać

73787876.jpg

91794688.jpg

51799650.jpg

76355604.jpg

Opublikowano

Niezle.

Jak z tym flokiem...nie syfi sie ? kurz go przypadkiem nie lubi ? :wink4:

Zegarki prawie jak u mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak z tym flokiem...nie syfi sie ? kurz go przypadkiem nie lubi ? :wink4:

kurz go wręcz uwielbia :decayed:

Opublikowano

małe koło :decayed:

Opublikowano

Jak z tym flokiem...nie syfi sie ? kurz go przypadkiem nie lubi ? :wink4:

kurz go wręcz uwielbia :decayed:

hehehe :decayed: tak wlasnie myslalem :decayed:

Taka cena za wyglad :)

Opublikowano

póki jest czas to się zastanów jak to dobrze czyścić ;-)

Opublikowano

A ja wam powiem że moskal per***oli głupoty z tym samochodem. Sam osobiście chwilę temu byłem na jego osiedlu i na własne oczy widziałem. Paulina wkładała tunel do samochodu, a moskal w mieszkaniu okna mył. Miałem udokumentować to zdjęciem, ale owłosione dupsko z dresów wystawało i wyglądało to co najmniej nieapetycznie :>

Opublikowano
  • Autor

a moskal w mieszkaniu okna mył

skąd wiesz zde PAulina myje okna ??? :blink:

Opublikowano

Podglada zboczeniec jeden :gwizdanie:

Opublikowano

a moskal w mieszkaniu okna mył

skąd wiesz zde PAulina myje okna ??? :blink:

no jebłem z krzesła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a moskal w mieszkaniu okna mył

skąd wiesz zde PAulina myje okna ??? :blink:

no jebłem z krzesła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przyznał sie ze był u mnie ale wstydził sie wejść :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a moskal w mieszkaniu okna mył

skąd wiesz zde PAulina myje okna ??? :blink:

no jebłem z krzesła :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przyznał sie ze był u mnie ale wstydził sie wejść :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

musiałem coś na prędce wymyślić :kox:

ale to że Paulina myje okna to był czysty strzał :> o tym nie wiedziałem :decayed:

zdjęcia wklej parówo a nie mnie tutaj posądzasz o .... no właśnie o co :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.