Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal, myślisz że dokulasz się tym padłem do Bukowiny? :decayed:

Weź linkę :naughty:

A na poważnie, zobaczymy na żywo jak to wymodziłeś :rolleyes:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A-rek, a sam masz białe fele ;-)

a co to ma wspólnego z tym tematem :mysli:

bo tez masz niebieskie nadwozie ;-)

Opublikowano
  • Autor

Moskal, myślisz że dokulasz się tym padłem do Bukowiny? :decayed:

Weź linkę :naughty:

mam nadzieje ze dojade , linke woze cały czas :kox: :kox: :kox:

zrobiłem trase 460km , predkosc do 140-160km/h , spalanie 10.1 /100 :good:

Opublikowano

wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik :good:

Opublikowano
  • Autor

wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik :good:

trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach :decayed:

Opublikowano

wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik :good:

trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach :decayed:

Ile lyka w miescie ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik :good:

trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach :decayed:

Ile lyka w miescie ? :wink4:

zalezy jak mocno miasto jest "za***ane" ale trzeba te 16 liczyc

Opublikowano

wg mnie spalanie rewelacyjne jak na taki silnik :good:

trasa jak najbardziej ok , gorzej w mieście - korkach :decayed:

Ile lyka w miescie ? :wink4:

zalezy jak mocno miasto jest "za***ane" ale trzeba te 16 liczyc

Aha. Fakt spora roznica ale w trasie rewelka :)

Opublikowano
  • Autor

Aha. Fakt spora roznica ale w trasie rewelka :)

W trasie git , nawet za bardzo nie zamulałem , prawie cały czas 140 i to ze spaloną jedną sondą EGT :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________za tydzien trasa : Wawa-Bukowina-Wawa , zobaczymy ile łyknie przez 800km

Opublikowano

Aha. Fakt spora roznica ale w trasie rewelka :)

W trasie git , nawet za bardzo nie zamulałem , prawie cały czas 140 i to ze spaloną jedną sondą EGT :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________za tydzien trasa : Wawa-Bukowina-Wawa , zobaczymy ile łyknie przez 800km

No u mnie podobny teścik LDZ-BT-LDZ, też jestem ciekaw :naughty:

Opublikowano

Moskal, myślisz że dokulasz się tym padłem do Bukowiny? :decayed:

Weź linkę :naughty:

mam nadzieje ze dojade , linke woze cały czas :kox: :kox: :kox:

zrobiłem trase 460km , predkosc do 140-160km/h , spalanie 10.1 /100 :good:

niezły wynik jak na ciągłą jazdę na trójce :kox:

Opublikowano

Się Wam wciąłem, jak majty w d*pę, przecież Wy gadacie o spalaniu w AGB :facepalm:

Mój błąd :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Się Wam wciąłem, jak majty w d*pę, przecież Wy gadacie o spalaniu w AGB :facepalm:

ty bedziesz miał litr mniej niz ja :decayed:

Opublikowano

jak tam po pierwszym dniu w nowej pracy? :naughty:

BTW: Fajna bryka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

robota gicior tylko szkoda esy bo wiekszość czasu dnia stoje w korku miedzy Mszczonowem a Rawa mazowiecka :decayed:

Opublikowano

chinski skuter sobie kup :polew: :polew: :polew: :polew:

szybciej do pracy dojedziesz :decayed: :decayed:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

coś się kroi?

Opublikowano

coś się kroi?

c**j wi.. szwagier kazał mi wracac szybko więc chyba ta :przebiegly::naughty:[br]Dopisany: Marzec 23, 2011, 09:43:44 _________________________________________________c**j c**j c**j [br]Dopisany: Marzec 23, 2011, 09:44:47 _________________________________________________c**j c**j .. o c**j w d*pę wszystko się zmienia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś się kroi?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sie okaże :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.