Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ziąą co będziesz jutro robił? jakbym cie wydzwonił to wpadniesz do mnie na pół godzinki :wink4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ziąą co będziesz jutro robił? jakbym cie wydzwonił to wpadniesz do mnie na pół godzinki :wink4:

jutro bede wolny bede gdzieś miedzy 17:00 a 18:30 :wink4:

Opublikowano

Ok jakby co będę dzwonił, no chyba że samemu dam rade go zdjąć :>

Opublikowano
  • Autor

Ok jakby co będę dzwonił, no chyba że samemu dam rade go zdjąć :>

oka , dzwoń :good:

Opublikowano
  • Autor

nie sa w chromie :no: ja brzydze sie chromem :sick3:

są normalne ciemne dymione , tylko odstaja od błotnika jakis 1,5cm :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: , moze dlatego w aukcji nie ma zdjecia z boku :kox: :kox: :kox:

BTW zamówiłem szprej do przyciemniania to polecą kierunki i od razu tylne lampy :cool1:

Opublikowano

to polecą kierunki i od razu tylne lampy :cool1:

Przy okazji i dowód jak jakiś nadgorliwy policmajster się przyczepi :polew:

Opublikowano

tylko odstaja od błotnika jakis 1,5cm

Dlatego "suty" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to polecą kierunki i od razu tylne lampy :cool1:

Przy okazji i dowód jak jakiś nadgorliwy policmajster się przyczepi :polew:

w poprzednich autach miałem wszystkie ciemne szyby , ciemne lampy , xeny bez sprysków itp i jeszcze dowód nie poleciał :wink4:

Opublikowano

to polecą kierunki i od razu tylne lampy :cool1:

Przy okazji i dowód jak jakiś nadgorliwy policmajster się przyczepi :polew:

w poprzednich autach miałem wszystkie ciemne szyby , ciemne lampy , xeny bez sprysków itp i jeszcze dowód nie poleciał :wink4:

Podeślij mi na PW 6 liczb z dużego lotka

Opublikowano
  • Autor

Dlatego "suty" :naughty:

:polew: :polew: :good:

Podeślij mi na PW 6 liczb z dużego lotka

4 , 16 , 35 , 56 , 98 , 123

Opublikowano

56 , 98 , 123

taaa są z dużego :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

56 , 98 , 123

taaa są z dużego :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

strasznie odstaja , auto traci warunki aerodynamiczne :thumbdown::decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 06:43_________________________________________________http://allegro.pl/migacze-boczne-audi-a4-a3-skoda-fabia-black-chrome-i1582935475.html

też to gówno miałem :decayed: odstają jak niejednej suty :naughty: :naughty: :naughty:

najlepiej ori kierunki maluj na czarno i będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

najlepiej ori kierunki maluj na czarno i będzie :good:

mogłem od razu tak zrobić i nie wp***dalać sie w "nowinki techniczne" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Albo kup zwykłe dymione... po kilka złotych od skody :gwizdanie:

za poźno - szprej kupiony :cool1:

Opublikowano

najlepiej ori kierunki maluj na czarno i będzie :good:

mogłem od razu tak zrobić i nie wp***dalać sie w "nowinki techniczne" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pisałem Ci wcześniej w temacie żebyś malował to nie posłuchałeś :tongue4:

moje malowane są szprejem na czarny mat i tak to wygląda:

P3250044.jpg

malowane były 3/4 razy, lecz po załączeniu kierunkowskazu i tak widać że świeci na pomarańczowo

Opublikowano
  • Autor

moje malowane są szprejem na czarny mat i tak to wygląda:

zwykłym sprajem malowałeś ?? :blink:

Opublikowano

Ooo to jak będziesz malował to obstaw mi trochę tego szpreja w puszce bo muszę przednie maznąć na czarno jakąś cienką warstwą, bixy już mam u siebie i wyglądają :kox: dziś montaż i podłączenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.