Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byku wysłałes mi ten dekiel? Jak nie to już nie musisz :)

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty:

najlepsze jest to że wyhaczyłem je obie za "dobrą flache" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

lucky bastard :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Byku wysłałes mi ten dekiel? Jak nie to już nie musisz :)

nie wysłalem ale mam go w kopercie. nie wysyłać powaznie ????

Opublikowano

Zupe se ugotuj :decayed::kox:

Opublikowano

Zupe se ugotuj :decayed::kox:

ogarnij się z tymi bezsensownymi komentarzami :cool1:
Opublikowano

Żaden bezsensowny komentarz tylko kopia smsa którego dostałem od Moskala :) więc luz :)

Moskal nie wysyłaj. Koles wziął AEZy i mówił że sobie dokupi. :)

Opublikowano
  • Autor

Moskal nie wysyłaj. Koles wziął AEZy i mówił że sobie dokupi. :)

daj jego adres , wysle mu, po co ma kupować ???

Opublikowano

Jak tam chcesz. Wieczorem Ci wyśle

Opublikowano

co będziesz stary przerabiał z nimi? kiedyś miałem pomysł ze wsadzeniem k03s do Ski ale jakoś odpuściłem, dalej za mną chodzi o konkretne podkręcenie k03, jeśli przy dobrym programie FMIC/całym wydechu/dolocie da się zrobić ok 340 KM to po ich przeróbkach myślę że max z 350 by wyszło :>

P.S. na 1,4 bara to by dopiero śmigały, Nik miał chyba takie doładowanie na k03 hehe

Opublikowano
  • Autor

co będziesz stary przerabiał z nimi?

dam do zrobienia na K04

Opublikowano

jeśli tak to bierz dolotową część z rs6 ;-)

Opublikowano
  • Autor

jeśli tak to bierz dolotową część z rs6 ;-)

W ReamPoland maja ogarniete te przerobki :wink4::good:

Opublikowano

jeśli tak to bierz dolotową część z rs6 ;-)

W ReamPoland maja ogarniete te przerobki :wink4::good:

i 0 gwarancji :naughty: wywalisz 3 kafle na dwie turbiny i może pojeździsz tydzień, a może 4 lata :decayed:

Opublikowano

moje stare AEB hula juz 3 lata na takiej turbince od R-Pd.

często była czerwona i jeszcze częściej żółta i nic sie nie dzieje :good: :good: :good:

podstawa to dobry olej i rozum kierowcy, nie gasic za szybko

Opublikowano
  • Autor

i 0 gwarancji :naughty: wywalisz 3 kafle na dwie turbiny i może pojeździsz tydzień, a może 4 lata :decayed:

Sid wszystkie turbiny regeneruje w RP i nigdy sie nie zawiódl , duzo osob na forum tez ma probione w tym zakładzie i nic sie nie dzieje.

Chcialem zwalic dzisiaj zderzak zeby wymienić sprysk , wywalić tylną wycieraczke ale mnie komary prawie żywcem wjebały :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

co wy tam qurwa macie z tymi komarami ????? :blink: :blink: :blink: :blink:

ja juz nie widziałem tego dziadostwa od roku

Opublikowano

Nie dyskutuje na temat dobre turbiny/złe turbiny. Tylko skoro telefonicznie pacjent twierdzi, że po regeneracji są takie " jakyś Pan wziął nowe z pudełka" no to jakaś gwarancja powinna byc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a oni nie daja gwarancji ???

Opublikowano

a oni nie daja gwarancji ???

NO przecie mówiłem Ci.. gwarancji żadna..tak usłyszałem przez telefon "bo te rozwiercane turbiny są do tuningowców a z nimi bywa różnie ".

Nie pytałem się czy gwarancja jest normalna jak się montuje u nich turbine..ale jak dają Ci zregenerowaną to gwarancja jest kwestią wątpliwą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.