Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ragg, czemu ja nie mam takiej kiery ????? :shock3: :shock3: :shock3: :shock3:

gadalem z nim w BT , mowi ze papcio kupil mu forme za 10kpln zrobili mu ta kierownice i od razu zniszczyli forme :polew::grin::wink:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: to wszystko wyjaśnia... BTW wypas jest ta kiera :) zdradźcie ile kosztuje taka impreza? :decayed:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
zdradźcie ile kosztuje taka impreza? :decayed:

nie moge , ale prawie średnia krajowa :decayed:

Ragg, czemu ja nie mam takiej kiery ????? :shock3: :shock3: :shock3: :shock3:

bo jestes lamus :grin: a poza tym trzeba miec wyjatkowe auto do wyjatkowej kiery wiec Twoja popierdółka nie łapie sie nawet do trzeciej setki w kolejce oczekiwania :naughty:

Moskal nie wiem czy Ci już mówiłem, fajne koła mam na handel :dziura:

medik , nie wiem czy Ci juz mówiłem ale nie mam hajsu :kox:

Opublikowano

Moskal, słyszałem że bardzo długo sie skrobałeś żeby ją sobie sprawić... :polew::polew::polew::polew:

ja zdecydowałem sie bez wahania :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Moskal, słyszałem że bardzo długo sie skrobałeś żeby ją sobie sprawić...

akurat ja zamowiłem ją w listopadzie , wtedy kiedy ty nawet nie wiedziałeś , ze mozna takie coś zrobić lamusie :grin:

a nie moja wina ze autor perdolił sie z nia do kwietnia :whistling:

Opublikowano

no kiera :shock3:. do szybkiego auta w pytkę, bo do avanta w dieslu to średnio widzę:decayed:. Ale za wykonanie :shock3: nie wiem czy w fabryce tak lecą

Opublikowano

Kiera pierwsza klasa, nie ma co :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

Ragg ode mnie będa trzy zamówienia szły

ale najpierw musze znalesc odpowiednie sztuki na podmiankę a z tym cięzko

Opublikowano
  • Autor
Ragg ode mnie będa trzy zamówienia szły

nie chciałbym Cie martwić ale on nie bedzie tych kierownic juz robił :grin:

Opublikowano

Dokładnie. Nie mam czasu na ogarnianie kierownic i słuchanie stękania typu " szybciej szybciej..już bym mógł dostać tą kierownicę ".

U jednej osoby z forum mam znaczny poślizg bo a to studia, a to życie rodzinne.. i takiej wtopy nie chcę powtarzać.

Opublikowano

ragga ile mniejwięcej roboczogodzin ją robiles ?

Opublikowano
ragga ile mniejwięcej roboczogodzin ją robiles ?

Jak zamawiasz sałatkę w knajpie to też pytasz ile czasu zajęło im posiekanie warzyw ?

Pytanie wprost z d*py i mało na miejscu. Zadzwoń do konkurencji może będą bardziej rozwięźli w tym temacie.

Opublikowano
  • Autor

Jak zamawiasz sałatkę w knajpie to też pytasz ile czasu zajęło im posiekanie warzyw ?

Pytanie wprost z d*py i mało na miejscu. Zadzwoń do konkurencji może będą bardziej rozwięźli w tym temacie.

Ty , sie tak nie ciskaj , chłopak grzecznie pyta. Chyba ci Gośka jeszcze od zlotu nie dała :decayed:

Opublikowano

Nie ciskam tylko odpowiadam :wink: Z d*py pytanie więc podobna odpowiedz.

Opublikowano
  • Autor
Nie ciskam tylko odpowiadam :wink: Z d*py pytanie więc podobna odpowiedz.

hah :grin::kox:

Opublikowano
Dokładnie. Nie mam czasu na ogarnianie kierownic i słuchanie stękania typu " szybciej szybciej..już bym mógł dostać tą kierownicę ".

U jednej osoby z forum mam znaczny poślizg bo a to studia, a to życie rodzinne.. i takiej wtopy nie chcę powtarzać.

Ragg, ten temat mamy już przerobiony jak pamietam....

Opublikowano

TY masz ładną kierownicę to inna Ci nie potrzebna :decayed:

Opublikowano
ragga ile mniejwięcej roboczogodzin ją robiles ?

Jak zamawiasz sałatkę w knajpie to też pytasz ile czasu zajęło im posiekanie warzyw ?

Pytanie wprost z d*py i mało na miejscu. Zadzwoń do konkurencji może będą bardziej rozwięźli w tym temacie.

Zrobiłeś fajną kierę i po prostu byłem ciekaw ile czasu trzeba poświęcić na przerobienie takiej kierownicy. A ty bijesz pianę jakbym zapytał czy twoja kobita ma pieprzyk przy lewym sucie bo chłopaki mówili że ma. Nie było tematu...

Opublikowano

Ochłoń bo stąpasz po cienkiej czerwonej linii z takimi żartami :wink:

Opublikowano
ragga ile mniejwięcej roboczogodzin ją robiles ?

Jak zamawiasz sałatkę w knajpie to też pytasz ile czasu zajęło im posiekanie warzyw ?

Pytanie wprost z d*py i mało na miejscu. Zadzwoń do konkurencji może będą bardziej rozwięźli w tym temacie.

no, po takich tekstach, to robisz dobra reklame konkurencji :naughty:

wydaje mi sie, ze ilosc roboczogodzin nie zdradza zadnego know-how wykonania takiej kiery:cool1:

Opublikowano

Ragga wsadził kierę w imadło, ścisnął, jebnął młotkiem i gotowe.

10 min roboty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.