Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
haka nie masz.....

hmmm , ja mieszkam po prawidłowej stronie Wisły :bag:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Do Ciebie padalcu 2x w sobote dzwoniłem to nawet nie raczyłeś odbic :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jeździ to już :whistling: ?

Opublikowano
  • Autor

Lusterka i słupki miedzy grzwiami pojechały do carbonowania :decayed:

Opublikowano
Lusterka i słupki miedzy grzwiami pojechały do carbonowania :decayed:

:dance2: szał ciał :decayed:

Opublikowano

gruuuuuuuboooooooo !!!!!!!!! :naughty:

Opublikowano

daj cene na pw :wink:

Opublikowano
Lusterka i słupki miedzy grzwiami pojechały do carbonowania :decayed:

Carsdream ?:naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moskalowa "padlina" oblukana na mini spocie:kox: Powiem szczerze że wnętrze zrobiło na mnie wrażenie, flok wyglądą mega grubo, tylko brakuje połączenia deski z górą boczków:wink: A kierownica to poezja, wczesniej na fotach mi jakoś nie robiła, wyglądała za nowocześnie do wnętrza a4, ale na żywo:slina: Szkoda że nie było więcej czasu bo pewnie zwinąłbym ją do siebie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Moskalowa "padlina" oblukana na mini spocie:kox: Powiem szczerze że wnętrze zrobiło na mnie wrażenie, flok wyglądą mega grubo, tylko brakuje połączenia deski z górą boczków:wink: A kierownica to poezja, wczesniej na fotach mi jakoś nie robiła, wyglądała za nowocześnie do wnętrza a4, ale na żywo:slina: Szkoda że nie było więcej czasu bo pewnie zwinąłbym ją do siebie :kox:

chciałem robic góre boczków we floku ale Ragga twierdził ze od deszczu i warunkow atmosferycznych szybko go c**j strzeli :wink:

Opublikowano
Moskalowa "padlina" oblukana na mini spocie:kox: Powiem szczerze że wnętrze zrobiło na mnie wrażenie, flok wyglądą mega grubo, tylko brakuje połączenia deski z górą boczków:wink: A kierownica to poezja, wczesniej na fotach mi jakoś nie robiła, wyglądała za nowocześnie do wnętrza a4, ale na żywo:slina: Szkoda że nie było więcej czasu bo pewnie zwinąłbym ją do siebie :kox:

chciałem robic góre boczków we floku ale Ragga twierdził ze od deszczu i warunkow atmosferycznych szybko go c**j strzeli :wink:

Wiadomo, że to nie jest mega trwałe, ale ja bym zaryzykował, wtedy miało by to jakąś spójność, zresztą boczki można tanio dostać przerobić i zobaczyć jak się to będzie trzymać, a w razie dewastacji podmienić :wink: W każdym razie w takiej wersji też ryje beret:kox:

Opublikowano
Lusterka i słupki miedzy grzwiami pojechały do carbonowania :decayed:

kedy wrucom?

Opublikowano
Lusterka i słupki miedzy grzwiami pojechały do carbonowania :decayed:

Gdzie wysłałeś ?

Opublikowano
  • Autor

nigdzie

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Moskal masz foto jak się prezentuje znaczek z tyłu na klapie ?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko to cos jest u mnie na fb

Opublikowano

widzę, dzięki :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dlaczego tu sie k**wa nic nie dzieje ??? :jerk:

Opublikowano

Jeszcze tego nie sprzedales?

Opublikowano

Dlaczego tu sie k**wa nic nie dzieje ??? :jerk:

Jak stoi w krzakach to co ma się dziać :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.