Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o analizę logów. Zapewne przepływka i coś jeszcze daje o sobie znać bo czasami obroty skaczą...

Błędy:

00741 - Brake Pedal Monitoring

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Jeden z błędów dotyczy uszkodzonego czujnika położenia pedału hamulca.

Logi statyczne

Log (0 - 001)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 007)

Log (0 - 013)

Log (0 - 014)

Log (0 - 018)

Log (0 - 023)

Logi dynamiczne

Log (0 - 001)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 008)

Log (0 - 010)

Log (0 - 011)

Logi Basic Settings

Log (0 - 000)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 011)

Opublikowano

Uzupelnij logi.

Brakuje logów w trybie Basic Settings - 000,003,004 i 011.

Opublikowano
  • Autor

Uzupełnię w poniedziałek, ale z tych co podałem można coś wywnioskować? U mnie nie chce iść 000

Opublikowano

U mnie nie chce iść 000

"Zaopatrz się" w pełną wersje VAG a..

Opublikowano

Na poczatek mozna powiedziec ze turbo bardzo wolno sie rozkreca

Opublikowano
  • Autor

Do czyszczenia się nadaje czy?

Opublikowano

2 i 3 wtrysk zaczyna kulec?

dlaczego nie ma pomiaru 4??

Opublikowano
  • Autor

Panowie, rzeczywiście te wstryski nadają się do regeneracji bo jak tak to jutro pojadę z nimi. Dzwoniłem i naprawiają je w Brodnicy - 50zł od sztuki to wydaje mi się, że cena jest dobra.

Opublikowano

2 i 3 wtrysk zaczyna kulec?

dlaczego nie ma pomiaru 4??

Bo nie !!!!!

Wtym roczniku na VP 37??????

Opublikowano

2 i 3 wtrysk zaczyna kulec?

dlaczego nie ma pomiaru 4??

Bo nie !!!!!

Pawełek sie zdenerwowal ... :naughty::wink4:

Opublikowano

2 i 3 wtrysk zaczyna kulec?

dlaczego nie ma pomiaru 4??

Bo nie !!!!!

Pawełek sie zdenerwowal ... :naughty::wink4:

Raczej Pan Paweł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To jak wkońcu z tymi wtryskami?

Opublikowano

Nic nie rob z wtryskami... przynajmniej na razie.

- wywal katalizator jesli jest - potem znow wykonaj logi dynamiczne - 011,010 i 008

- kiedy ostatnio zmieniales filtr powietrza ?

- jakim olejem zalany jest silnik

- zmierz cisnienie oleju u jakiegos kumatego mechanika

Opublikowano
  • Autor

Katalizator jest.

Filtr powietrza jest świeżo wymieniony

Tak samo olej jest dopiero co wymieniony na Titan - olej który stosują w niemieckich serwisach - bardzo dobrze się sprawuje

(wymieniałem też szklanki na oryginalne)

Opublikowano

zanim zaczniesz kombinować z wtryskami zajmij się nastawnikiem - wyczyść go no i ustaw dawkę jak należny czyli na zgaszonym silniku w log 001 wartość 0,74V a na zapalonym np. ~3,2mg 1,58V, ważne jest żeby podczas ustawiania silnik miał 90C i żeby wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne typu nawiew, światła czy radio

Opublikowano
  • Autor

Kolego a możesz bardziej opisać jak to wykonać? Trzeba będzie jechać do mechanika/elekryka/nika czy w własnym zakresie można to ustawić? Ten nastawnik za co jest odpowiedzialny i jaki może powpdować problem?

Opublikowano

Czyszczenie nastawnika ??? A po kiego ???

Opublikowano
  • Autor

Kurcze Panowie teraz sam nie wiem, jeden mówi, że coś z wtryskami, więc chciałem jechać na regenerecje, później okazało się, że narazie lepiej dać sobie spokój, a teraz nastawnik i historia ta sama... to w końcu jak? Regenerować wtryski, czyścić nastawnik czy coś znów innego?

Opublikowano

autor pisze że czasem obroty mu skaczą, dawka do korekty i korekcje są marne, nie znam się na nastawnikach ale jakoś nie wydaje mi się że z byle czego zrobiła się dawka 1,2mg, ja w każdym bądź razie jaki kolwiek problem z nastawnikiem zaczął bym od wyczyszczenia go bo to nie kosztuje dużo i można samodzielnie, każdy nastawnik z przebiegiem 200tys kwalifikuje się do czyszczenia według mnie no chyba że ktoś tankuje wyłącznie porządne paliwo.. :kox:

Macio może odpiąć wtyczkę impulsatora przy skrzyni biegów na próbę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.