Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie


Orange

Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??



Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przypadkiem na forum seata ibizy znalazłem taką incjatywe w ich klubie:

Witajcie.

Dogadalem sie ze stacja Paliw Orlen i Bliska. Dostaniemy ok. 8 groszy rabatu na litrze zatankowanego paliwa.

Kazdy chetny dostanie ode mnie karte rabatowa(jednorazowy koszt wyrobienia karty to 10 zl) z wybitym numerem rejestracyjnym pojazdu dzieki ktorej bedzie mogl tankowac kazde paliwo na stacjach Orlen z rabatem 8 groszy a na stacjach Bliska z 5 gr. rabatem.

Zeby rabat byl staly w wysokosci 8 groszy musimy na wszystkie karty zatankowac minimum 15 tys litrow miesiecznie(powiedzmy ze bedziemy miec ok 200 kart - a nie bedzie problemu bo juz mamy 150 chetnych . Kazdy miesiecznie tankuje ok 100 litrow a nawet wiecej wiec juz mamy rabat 8 groszy staly na karcie)

1. Rabat jest na stale nie ma zadnego limitu miesiecy itp. Przez pierwsze 2-3 miesiace mamy podstawowy rabat 4 grosze a po 3 miesiacach jak juz w systemie bedzie nasze srednie tankowanie na caly klub to rabat wzrosnie do 8 groszy(zeby bylo 8 groszy musi byc miesiecznie 15 tys litrow wiec 150 kart po 100 litrow miesiecznie wiec tutaj nie ma problemu bo juz mamy ponad 150 kart)

2. Karte mozna wziac nie tylko na seata. Moge zalatwic na kazdy samochod bo potrzebny jest tylko numer rejestracyjny no i pozniej dane zeby przeslac karte.

3. Rabat jest na kazde paliwo na stacji(GAZ LPG takze!!!)ale czy zwykle czy Verva jest taki sam rabat.

4. Karta Vitaj jest niepotrzebna chyba ze dodatkowo zbieracie punkty

5. Przy podpisaniu umowy deklaruje ze bedziemy tankowac miesiecznie minimum 15 tys litrow i to jest sprawdzane przez pierwsze 3 miesiace, Jezeli tak jest to dostajemy od razu rabat staly 8 groszy jezeli bedziemy mniej tankowac to bedzie 5-6 groszy. Rozmawialem z dyrektorem handlowym wiec raczej wszystko bylo powiedziane.

link do tematu: http://www.klubseatibiza.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=26392&start=0

no i teraz pytanie, czy u nas też takie coś udałoby się wprowadzić? tyle osób złożyło sie na serwer to może chociaż połowa będzie chętna na kartę. tym bardziej ze przebiegi podejrzewam ze mamy większe niż oni w Ibizie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tankujemy w 90% tylko na Bliskiej, reszta to w sumie Orlen :decayed:

minusem jak dla nas jest to, że nr. rejestracyjny ma być na karcie, bo rozumiem, że innego samochodu nie mogę zatankować na tą kartę. Po pierwsze w domu są dwa samochody a po drugie - nie na stałe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny, tylko że nie każdy tankuje na orlenie, a druga sprawa to ta o której pisał kolega wcześniej że na karcie jest nr rejestracyjny, ale to przecież jak ktoś ma więcej niż jedno auto w domu to może zamówić więcej niż jedną kartę :gwizdanie: koszt nie duży bo to tylko 10zł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie bym się na coś takiego pisał, miesięcznie robię ok 4,5 tys km więc każda zniżka jest dobra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Karte mozna wziac nie tylko na seata. Moge zalatwic na kazdy samochod bo potrzebny jest tylko numer rejestracyjny no i pozniej dane zeby przeslac karte.

a może dogadać się z chłopakami z seata i razem sobie wziąć te karty? zawsze to mniej miesięcznie do tankowania paliwa żeby mieć tą zniżkę 8gr a może z czasem byłaby większa jakby było nas dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wątku z forum ibizy wyczytałem ze nie sprawdzają tak dokładnie tego numeru rejestracyjnego, zreszta u nich niektórzy zamawiają po 3 karty naraz na różne numery rejestracyjne.

co do dogadywania sie z nimi to nie bedzie problemu bo nawet ludzie którzy sie rejestruja ewidentnie tylko po karte (1 wiadomość widoczna w ich profilu) są obsługiwani, dla nich to bez różnicy czy tankujesz fiata czy audi bo im wiecej paliwa nalejemy na ich konto tym lepiej dla wszystkich bo może wynegocjują wiekszą zniżkę. Aktualnie na seacie jest ponad 700 wydanych kart. jedynym minusem karty z klubu ibizy jest czas oczekiwania.. niektórzy czekaja od lipca na kartę z powodu ze to orlen wg swojego schematu (alfabetycznie) robi karty. wyczytałem też ze w październiku bedą mieć karty na shella, szczegóły na razie nie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stacjach Lukoil w piasecznie (DLA WARSZAWIAKÓW INFO) w weekendy są promocje i cena paliwa spada średnio o 15-20 groszy na litrze wobec innych stacji, a paliwo jest ok polecam, ostatnio tankowałem ON za 4,06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good: :good: :good:

Piszę się na kartę. Zwłaszcza że głównie tankuje na orlenie. A i znajomym też rozpowiem. Zamawiamy klubowo czy dogadujemy się z seatem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się piszę :) Non stop na Orlenie leję. I robię w uj km, więc spokojnie limit wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie bym się na coś takiego pisał, miesięcznie robię ok 4,5 tys km więc każda zniżka jest dobra :gwizdanie:

:good: To chodzi o flotę. Ja mam taką kartę i mam rabat 4 grosze ale u Nas zdecydowanie mniej samochodów w firmie niż 150 czy więcej. :kox: Jak niektórzy tutaj piszą, że minusem jest nr rej. na karcie to ich problem. :tongue4::wink4: Trzeba brać to co jest a nie marudzić. :rant::wink4: Może trzeba napisać do prezesa w tej sprawie... :gwizdanie:

Aaaa jeszcze jedno. Tak jak ktoś wyżej zauważył - tych kart tak bardzo nie sprawdzają. Jeśli nie będziemy brać faktur na klub to myślę, że nie będzie tak to weryfikowane - jeśli komuś na tym zależy. :good:

jakby się pojawiła opcja Shell-a to bym się tym zainteresował

Jak widzisz temat dotyczy orlenu. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dzień dzisiejszy bym wziął 2szt. :gwizdanie:

może zrobimy na początku jakąś listę chętnych? zobaczymy ile osób by było i wtedy można się za to jakoś zabrać

osobiście uważam że jak byśmy dołączyli do klubu seata to i może z czasem byłaby jakaś większa zniżka, bo wiadomo że czym więcej ludzi tym taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak u Nas było w firmie i trzeba było podać jaki rodzaj paliwa będzie lany... ON czy PB. Tutaj pewnie podobnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tankuję głównie na Orlenie i też bym wziął taką kartę, a w zasadzie to 3 sztuki a może nawet więcej jak zapytam kilka osób co też mają OOOO:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...