Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie


Orange

Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??



Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że przy 1200 kartach i 15 tys. litrów paliwa miesięcznie, każdy z nas miałby do wlania (i przekroczenia wymaganego limitu minimalnego) 12,5 litra benzyny miesięcznie :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________Chyba wyrobimy, co? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że przy 1200 kartach i 15 tys. litrów paliwa miesięcznie, każdy z nas miałby do wlania (i przekroczenia wymaganego limitu minimalnego) 12,5 litra benzyny miesięcznie :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________Chyba wyrobimy, co? :gwizdanie:

dlatego do najbliższej obniżki prawdopodobnie będziemy musieli poczekać te pół roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że przy 1200 kartach i 15 tys. litrów paliwa miesięcznie, każdy z nas miałby do wlania (i przekroczenia wymaganego limitu minimalnego) 12,5 litra benzyny miesięcznie :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________Chyba wyrobimy, co? :gwizdanie:

dlatego do najbliższej obniżki prawdopodobnie będziemy musieli poczekać te pół roku :gwizdanie:

damy radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze się ze mój cynk spotkał się z takim zainteresowaniem z Waszej strony :naughty:

pytanie do prezesa.. od kiedy możemy robić listę? i czy nasze zamówienia będą realizowane przez Ibizę czy będzie ktoś od nas mógł zamawiać w Orlenie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do prezesa.. od kiedy możemy robić listę? i czy nasze zamówienia będą realizowane przez Ibizę czy będzie ktoś od nas mógł zamawiać w Orlenie? :mysli:

Listę uruchomię dzisiaj.Będę zbierał dane od chętnych oraz opłatę za kartę i wysyłkę.Potem przesyłam wszystkie dane i pieniądze do kolegi z Ibizy.On zleca wykonanie kart.Aby usprawnić i przyśpieszyć wysyłanie kart , dogadałem się tak , że on wyśle je do mnie , a ja będę rozsyłał do Was.Trochę tego będzie tak więc z góry uprzedzam i proszę o cierpliwość i nie poganianie :wink4: Ewentualnie zatrudnię jakiegoś Ukraińca do pomocy przy adresowaniu i wysyłce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

Kurcze , ale trzeba wziąć pod uwagę to ze może być to też problem bo z tylu klubów ... tyle aut ... tyle kart :decayed: ale bedzie burdel :decayed: No ale mam nadzieje że jakoś to osoba odpowiedzialna za to ogarnie to bez wiekszych komplikacji

Bardzo fajny Temat

również pisze sie na 2 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do prezesa.. od kiedy możemy robić listę? i czy nasze zamówienia będą realizowane przez Ibizę czy będzie ktoś od nas mógł zamawiać w Orlenie? :mysli:

Listę uruchomię dzisiaj.Będę zbierał dane od chętnych oraz opłatę za kartę i wysyłkę.Potem przesyłam wszystkie dane i pieniądze do kolegi z Ibizy.On zleca wykonanie kart.Aby usprawnić i przyśpieszyć wysyłanie kart , dogadałem się tak , że on wyśle je do mnie , a ja będę rozsyłał do Was.Trochę tego będzie tak więc z góry uprzedzam i proszę o cierpliwość i nie poganianie :wink4: Ewentualnie zatrudnię jakiegoś Ukraińca do pomocy przy adresowaniu i wysyłce :wink4:

Rozumiem że do tego piątku wyślesz wszystkim ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem jak jest z tymi kartami, ale ojciec ma flote w orlenie i jak tankuje na karte to nie zbiera dodatkowych gadzetow takich jak naklejki czy podwojna ilosc punktow.. Jak bedzie tutaj z tym ?

Baloniki będziesz dostawał. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że przy 1200 kartach i 15 tys. litrów paliwa miesięcznie, każdy z nas miałby do wlania (i przekroczenia wymaganego limitu minimalnego) 12,5 litra benzyny miesięcznie :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________Chyba wyrobimy, co? :gwizdanie:

Cholera gdzie tyle paliwa można wyjeździć :gwizdanie:

a tak w ogóle to też się chyba zdecyduje na jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...